Belgijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis Nikas Rosbergas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą - Belgijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Mercedes" komandos pilotas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg).

31-erių metų lenktynininkas iškovojo šeštąją pergalę šį sezoną ir 20-ąją karjeroje.

Antras finišavo australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull-Renault", +14,1 sek.), trečias - nugalėtojo titulą ginantis britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, +27,6 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė vokietis Nikas Hiulkenbergas (Nico Huelkenberg, "Force India", +35,9 sek.), penktąją - meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, "Force India", +40,6 sek.), šeštąją - vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Ferrari", +45,3 sek.).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 232 taškus ir antrojoje pozicijoje žengiantį savo komandos draugą N. Rosbergą lenkia 9 taškais. Trečiąją vietą užima D. Rikardas. Jo sąskaitoje - 151 taškas.

14-asis čempionato etapas (iš 21) - Italijos "Grand Prix" lenktynės - vyks rugsėjo 4 dieną.