Bėgikė Diana Lobačevskė pasaulio čempionato maratone - dvylikta

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio 14-ojo asaulio lengvosios atletikos čempionato moterų maratone Lietuvos atstovė Diana Lobačevskė užėmė 12-ąją vietą. Tai - aukščiausia lietuvių vieta maratone per visą pasaulio pirmenybių istoriją.

Pasaulio čempione tapo 33-ejų metų Kenijos atstovė Edna Kiplagat. Ji 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 44 sek. Sidabrą pelnė italė Valerija Straneo (Valeria Straneo, +14 sek.), o bronzą - japonė Kajoko Fukuši (Kayoko Fukushi, +2.01).

D. Lobačevskė nuo nugalėtojos atsiliko 12 min. 4 sek. Dianos rezultatas - 2 val. 37 min. 48 sek. - tarp europiečių buvo penktas.

34-erių metų Živilė Balčiūnaitė (+15.25) finišavo 20-a, o 27-erių metų Remalda Kergytė (+21.46) - 30-a.

Iš 70 startavusių bėgikių klasifikuotos 46.

Pusę maratono Ž. Balčiūnaitė įveikė 18-a, D. Lobačevskė - 23-ia, o R. Kergytė - 43-ia.