Baltijos šalių mače - Klaipėdos miesto rekordas

Estijoje vykusiuose Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių lengvaatlečių mačuose puikiai sekėsi Klaipėdos atstovams, sugebėjusiems iškovoti ne tik medalių, bet ir pagerinti Klaipėdos miesto rekordą.

Jo autorius - Mindaugo Krakio auklėtinis Benediktas Mickus. Jis 400 m bėgimo varžybose neturėjo lygių ir nuotolį įveikė per 47,88 sek. (13-14 rezultatas Lietuvoje per visą istoriją).

Ankstesnis Klaipėdos miesto rekordas priklausė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos treneriui Linui Bružui (47,95 sek.). Toks rezultatas buvo užfiksuotas 2007 metų liepos 28 dieną Kaune.

Puikiai sekėsi Vitos Baronienės treniruojamai mūsų miesto sportininkei Erikai Krūminaitei. Ji taip pat tapo 400 m bėgimo rungties Baltijos šalių čempione. Jos laikas - 54,65 sek. Erikai priklauso šios rungties Klaipėdos miesto rekordas (54,63 sek.), pasiektas pernai per pasaulio jaunių čempionatą Kolumbijoje.

E. Krūminaitė kartu su kita klaipėdiete Erika Lukaševič (treneris Alvydas Šilauskas) svariai prisidėjo prie pergalės bėgimo estafetės (4 po 100 m) varžybose. Lietuvos merginų ketvertukas nuotolį įveikė per 47,28 sek.

Baltijos šalių čempionės titulą iškovojo ir Eglė Morenaitė (treneris M. Krakys). Ji 1500 m nubėgo per 4 min. 33,94 sek. bei artimiausią varžovę aplenkė net septyniomis sekundėmis.

M. Krakio treniruojamas Danielius Matias 1500 m bėgimo varžybose finišavo trečias (4 min. 6,51 sek.).

Tarp jaunučių aukso medalį iškovojo Ugnė Žvinklytė (treneriai Jolanta ir Romas Beržinskai). Ji 1000 m nubėgo per 2 min. 57,74 sek.

Antrąsias vietas iškovojo Ignas Piktužis (treneris Algimantas Pleskys) - rutulį nustūm4 16,16 m ir Aurėja Barbšytė (A.Šilauskas). Pastaroji 100 m nubėgo per 12,83 sek.

Tiek Baltijos šalių jaunimo, tiek jaunučių komandinėje įskaitoje Lietuvos komanda liko antra.