Baltijos rankinio lygoje – pirmieji „Dragūno“ taškai

Klaipėdos „Dragūnas“ skambiai pradėjo naująjį Baltijos rankinio lygos sezoną. Rungtynėse namuose Klaipėdos ekipa rezultatu 30:18 (15:7) nukovė HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ komandą iš Estijos.

Beveik pusę pirmojo kėlinio komandų žaidimas buvo gana tolygus – tryliktąją žaidimo minutę rezultatas buvo 4:6 estų naudai. Tačiau tuomet aikštelės šeimininkai spurtavo 7:0 ir priekyje buvo jau penkiais įvarčiais – 11:6. Tik 24-ąją minutę estai sugebėjo realizuoti vieną metimą, bet į jį „Dragūnas“ atsakė dar keturiais ir į pertrauką išėjo pirmaudami 8 įvarčiais.

Antrąjį kėlinį „Kehra“ stengėsi kabintis į žaidimą iš paskutiniųjų, tačiau „Dragūnas“ demonstravo stabilų ir rezultatyvų žaidimą. Netrūko ir itin gražių epizodų, po kurių tribūnos tiesiog šėlo. Pakelti žiūrovus nuo suolų pasistengė Luko Juškėno ir Gabrieliaus Virbausko tandemas, realizavęs įspūdingus derinius. Estams antrojo kėlinio antra pusė taip pat buvo nepalanki – per 14 minučių „Kehra“ pelnė tik tris įvarčius, kai „Dragūnas“ sugebėjo įmesti 9 ir užsitikrino sau pirmąją pergalę Baltijos lygoje bei pirmuosius du labai svarbius taškus.

„Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas komentavo, kad rungtynių pradžia buvo prastoka, bet vėliau viskas buvo geriau.

„Judame gera kryptimi, ten, kur ir turėtume judėti. Na, ir varžovas šiandien neatvažiavo visos sudėtis, tačiau tai tikrai nemenkina mūsų pergalės“, – sakė A. Juškėnas.

Jis tradiciškai sakė nenorintis pernelyg girti savo auklėtinių, bet vis dėlto atkreipė dėmesį į tai, kad šiandien buvo geros rungtynės vartininkams – Benediktui Pakalniškiui ir Maksimui Voliuvač.

„Iš dalies mus gelbėjo tai, kad varžovai neatakavo iš toli, o mūsų gynyba buvo neprasta ir vartai gelbėjo. Tikriausiai pirmą kartą šį sezoną vartininkai atmušė tikrai daug gerų metimų“, – reziumavo A. Juškėnas.

Statistika

„Dragūnas“: Karolis Bliuvas – 9 įvarčiai (4 iš 7 m), Karolis Stropus, Alain Romeo Eyebe II – po 4, Arvydas Bučius, Lukas Juškėnas – po 3, Laurynas Simonavičius, Lukas Simėnas, Gabrielius Virbauskas – po 2, Martynas Lapiniauskas – 1 įvartis.

„Kehra/Horizon Pulp&Paper“: Kaspar Lees – 5 įvarčiai (3 iš 7 m), Indrek Normak – 4, Uvis Strazdinš – 4 (1 iš 7 m), David Mamporia – 3, Andrei Vakhnovich, Raiko-Rait Kreegimaa – po 1 įvartį.