"Baltai" sezoną pradėjo pergalingai

Beveik mėnesį vykstančiame "Šiauliai City Football Cup 2017" maratone ryškiausią pėdsaką paliko ir praėjusiųjų metų pabaigoje Lietuvos čempionų vardus apgynę 2006 metais gimę Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai. Jaunieji klaipėdiečiai tapo šio turnyro nugalėtojais.

Dirbtinės žolės danga papuoštoje Šiaulių arenoje surengtas turnyras tapo pirmuoju šiais metais rimtu "Baltų" jėgų išbandymu. Trenerių Rimanto Skersio ir Andriaus Gedgaudo auklėtiniai jį išlaikė puikiai. Jie įrodė, kad ne veltui pernai lapkritį, antrus metus iš eilės, tapę šalies čempionais ir toliau be jokių atostogų liejo prakaitą treniruotėse.

Iš viso 2006 metais gimusių berniukų turnyre dalyvavo 10 komandų. Savo grupėje "Baltai" įtikinamai nugalėjo bendraamžius iš Kauno 2-osios (6:1), Kėdainių (6:2) ir Šiaulių 2-osios (10:1) ekipų bei sužaidė lygiosiomis su Telšių "Džiugu" (2:2). Užėmę grupėje pirmąją vietą klaipėdiečiai pateko į finalą, kuriame jų laukė gerai pažįstami varžovai iš Mažeikių.

Lemiamoje dvikovoje pastariesiems "Baltai" nepaliko jokių vilčių. Finalas laimėtas 5:1 ir iškovota nugalėtojų taurė bei medaliai. Mūsiškių kapitonas Matas Dumalakas pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Antroji "Baltų" komanda Šiauliuose užėmė šeštąją vietą.