"Baltai" - per plauką nuo taurės

Tris dienas Liepojoje vykusiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre "Dobrecova kauss" jauniausi Klaipėdos futbolo mokyklos "Baltai" auklėtiniai pakartojo praėjusiųjų metų pasiekimą ir užėmė antrąją vietą.

Rimanto Skersio ir Andriaus Gedgaudo treniruojamų 2007 metais gimusių berniukų varžovais buvo 16 komandų iš Lietuvos ir Latvijos. Turnyro pradžia klaipėdiečiams susiklostė nepalankiai. Pliaupiant lietui, pirmosiose rungtynės pralaimėta (5:8) Rezeknės futbolo komandai. Tačiau "Baltams" pavyko atsitiesti. Iškovotos pergalės prieš bendraamžius iš Liepojos (6:5) ir Babitės (2:0) leido užimti grupėje pirmąją vietą bei atvėrė duris į ketvirtfinalį. Jame įveikta (3:2) Grobinos ekipa.

Pusfinalyje klaipėdiečiai nugalėjo Mažeikių "Atmosferą" (3:1) ir pateko į finalą. Lemiamoje dvikovoje "Baltai" susikovė su Tukumos ekipa. Pergalę (5:2) šventė latviai, kuriems pavyko išsaugoti pernai iškovotą taurę. Tada finale jie taip pat nugalėjo "Baltus".

Gimusiųjų 2003 metais amžiaus grupėje žaidę Rimanto Vilavičiaus treniruojami klaipėdiečiai "Dobrecova kauss" užėmė trečiąją vietą.