Avarijomis pažymėtas „Formulės-1“ lenktynes Singapūre laimėjo britas Luisas Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 14-ąjį etapą - Singapūro „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš ketvirtosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Tai buvo septintoji 32-ejų metų brito pergalė šiame sezone ir 60-oji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, „Red Bull“, +4,507 sek.), trečiąją - suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, „Mercedes“, +8,800).

Ketvirtas finišavo ispanas Karlosas Sainsas (Carlos Sainz, „Toro Rosso“, +22,822 sek.), penktas - meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, „Force India“, +25,359), šeštas - britas Džoljonas Palmeris (Jolyon Palmer, „Renault“, +26,731).

Lenktynių pradžioje Singapūre lijo lietus, todėl šlapioje trasoje netrūko incidentų. Finišą pasiekti tik 12 automobilių. Jau pirmajame rate tarpusavyje susidūrė ir iš lenktynių pasitraukė vieni čempionato lyderių vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, „Ferrari“), suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, „Ferrari“) ir olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen, „Red Bull“).

Dėl avarijų užsitęsus lenktynėms, jos baigėsi po 2 val. limito. Sportininkai įveikė 58 ratus iš planuoto 61.

Po šios pergalės čempionato lyderis L. Hamiltonas antrąją vietą užimantį S. Fetelį (235 tšk.) lenkia jau 28 taškais. Trečias žengia V. Botasas (212 tšk.).

15-asis čempionato etapas (iš 20) - Malaizijos „Grand Prix“ lenktynės - vyks spalio 1 dieną.

Singapūro „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.

1. Lewis Hamilton (Didžioji Britanija, „Mercedes“)