Atsigavęs „Neptūnas“ sutriuškino „Lietkabelį“ 100:76

Laimonas Kisielius sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, o Klaipėdos „Neptūnas“ (10-2) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 100:76 (30:20, 17:21, 28:10, 25:25) pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ (7-4) bei revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame „Betsafe–LKL“ rate.

„Neptūnas“ buvo arti nuo didžiausios pergalės šį sezoną, iki šios dienos mačo klaipėdiečiai labiausiai nuskriaudę buvo Prienų „Skycop“ krepšininkus – 92:67.

24 minutes žaidęs L. Kisielius pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Neptūnas“ solidų žaidimą ėmė demonstruoti nuo pirmųjų dvikovos minučių, o per pirmąjį ketvirtį pelnė 30 taškų. Vis dėlto braškanti gynyba neleido nutolti – po dviejų kėlinių klaipėdiečių persvara siekė 6 taškus – 47:41.

Reikalus uostamiesčio komanda sutvarkė po ilgosios pertraukos, kuomet spurtavo 20:3 bei įgiję 25 taškų pranašumą (75:50) daugiau nebesigręžiojo atgal.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas, kuriame „Neptūno“ persvara buvo pasiekusi rekordinę 32 taškų ribą (94:62), o pasižymėti spėjo visi Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

Klaipėdiečiai pergalingame mače puikiai dalinosi kamuolių, atlikę net 32 rezultatyvius perdavimus.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais po rinktinių pertraukos – gruodžio 8-ąją namuos priims Alytaus „Dzūkiją“.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Jerai Grantas 14 (21 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 11, Simas Galdikas 10, Tomas Delininkaitis 9.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14, Jamaras Wilsonas 13, Michaelas Morrisonas ir Stefanas Sinovecas – po 11.