Atnaujinto NBA sezono rungtynėse – J. Valančiūno komandos pralaimėjimas

Šiąnakt vykusiose ketvirtosiose NBA rungtynėse po oficialaus čempionato pratęsimo, susigrūmė Vakarų konferencijoje 8 ir 9 vietas užimančios Memfio „Grizzlies“, atstovaujama Jono Valančiūno, ir Portlando „Trail Blazers“ komandos. Lietuvio komanda patyrė pralaimėjimą po pratęsimo 135:140.

J. Valančiūnas aikštėje pasirodė vos 14 minučių, daugiausiai pirmoje rungtynių pusėje. Ribotas žaidimo laikas jam nesutrukdė sumesti 16 taškų ir atkovoti 4 kamuolių. Uteniškis taip pat surinko 5 pražangas.

Rezultatyviausi jo komandoje buvo Jarrenas Jacksonas, įmetęs 33 taškus bei Ja Morantas, pelnęs 22. Jis dar atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Trail Blazers“ komandoje pirmuoju smuiku griežė C.J. McCollumas, taip pat įmetęs 33 taškus bei komandos lyderis Damianas Lillardas, surinkęs 29.

Portlando krepšininkų pergalė klubui buvo labai svarbi, o „Grizzlies“ – skaudi. Esamą aštuntą vietą,  leidžiančią dalyvauti atkrintamosiose varžybose, apsaugoti siekianti J. Valančiūno komanda galėjo atitrūkti nuo artimiausių persekiotojų „Blazers“, tačiau pralaimėjimu išlikti TOP 8 šansus sumažino.