"Atlanto" futbolininkai "susirgo" nauja liga

Klaipėdos "Atlantas" ir vėl nelaimėjo. Atlantiečiai Lietuvos futbolo A lygos čempionato devynioliktojo turo rungtynes ketvirtadienį namuose su autsaideriu "Kauno Žalgiriu" baigė lygiosiomis - 1:1 (0:1).

Lietus gerokai praretino žiūrovų gretas. Tačiau tie sirgaliai, kurie nepabūgo tokio oro, vylėsi po ilgos pertraukos išvysti pergalingą "Atlanto" žaidimą. Deja, ir vėl pergalės nesulaukė.

Pirmajame kėlinyje atlantiečiai žaidė prastokai. Negana to, jam baigiantis (38 min.) svečiai išsiveržė į priekį. Iš dešinio krašto skersuotą kamuolį nestabdydamas kitame krašte "uždarė" Kauno ekipos žaidėjas Aurimas Raginis - 0:1.

Po pertraukos klaipėdiečiai rungtyniavo žymiai geriau ir 72 minutę rezultatą išlygino. Gelbėdamas į užribį išeinantį kamuolį greitą ataką pradėjo Mantas Fridrikas. Po to suveikė dviejų Dmitrijų tandemas: D. Mazalevskis prieš varžovų vartus išvedė D. Germaną, ir pastarasis pelnė išlyginamąjį įvartį.

Likus žaisti tris minutes "Atlantas'" galėjo išplėšti pergalę. Į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs D. Mazalevskis buvo pargriautas, ir teisėjas nedvejodamas skyrė baudinį. Šįsyk prie vienuolikos metrų žymos stojo Domantas Šimkus. Deja, jam smūgis nepavyko, ir "Kauno Žalgirio" vartininkas Modestas Stonys apgynė savo tvirtovę.

Tai jau antrasis atlantiečių nerealizuotas baudinys per trejas pastarąsias rungtynes. Primename, kad per pralaimėtas rungtynes "Trakams" (0:1) baudinio neįmušė Tadas Labukas. Panašu, kad atlantiečiai "susirgo" nauja - nerealizuotų baudinių - liga. Reikia pažymėti. kad abu tuos baudinius "Atlantui" uždirbo legionierius D. Mazalevskis. Galbūt šiam futbolininkui reikėtų patikėti juos ir realizuoti.

Paradoksalu, bet daugiau nei tris mėnesius A lygoje nelaimintys "Atlanto" futbolininkai turnyrinėje lentelėje niekam neužleidžia ketvirtosios vietos. Klaipėdiečiai per devyniolika rungtynių surinko 23 taškus ir penktoje vietoje esantį Utenos "Utenį" lenkia dviem taškais.

Po rungtynių "Atlanto" vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas nebuvo linksmas: "Prasčiau žaidėme pirmajame kėlinyje, praleidome įvartį. Po pertraukos atrodėme geriau. Išlyginome rezultatą ir rungtynių pabaigoje galėjome išplėšti pergalę. Deja, ir vėl nesugebėjome realizuoti baudinio. Apmaudu, ką ir kalbėti."

"Atlantas" su kauniečiais rungtyniavo tokios sudėties: Evanas Aleksandrov-Ridley, Vytas Gašpuitis (3 min. įspėtas), Robertas Freidgeimas, Domantas Šimkus, Markas Beneta (kapitonas), Dmitrijus Mazalevskis, Mantas Fridrikas, Andrejus Čiofu (57 min. įspėtas, nuo 46 min. - Michailas Kaliadka), Davidas Andronikas (nuo 68 min. - Maksimas Čyžas), Tadas Labukas, Dmitrijus Germanas.

Kitose devynioliktojo turo rungtynėse Vilniaus "Žalgiris" net 5:0 sutriuškino "Utenį". Kiti du šio turo susitikimai vyks rytoj: "Jonava" susitiks su "Trakais", o Marijampolės "Sūduva" - su Kauno "Stumbru".