"Atlantas" su "Kauno Žalgiriu" išsiskyrė taikiai

Vieninteles ikisezonines kontrolines rungtynes Klaipėdoje žaidęs „Atlantas“ išbandė jėgas su A lygos rungtyniausiančiu "Kauno Žalgiriu“.

Atkaklus susitikimas baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Pirmajame kėlinyje nebuvo sukurta daug pavojingų progų.

Kai atrodė, jog pirmoji pusė baigsis be įvarčių, kamuolys suspurdėjo svečių tinkle. Po atakos kurioje dalyvavo Domantas Šimkus ir Donatas Kazlauskas, pastarasis sugebėjo pelnyti įvartį.

Antrasis kėlinys buvo akivaizdžiai aktyvesnis. Futbolininkus įjungti aukštesnę pavarą privertė dar labiau atvėsęs oras. Įpusėjus kėliniui Kauno vienuolikės narys Ernestas Mickevičius rado spragą uostamiesčio ekipos gynyboje ir išlygino rezultatą – 1:1.

Per likusį laiką nė vienai komandai nepavyko pasiekti pergalingo įvarčio.

Naujausiais duomenimis „Kauno Žalgiris“ užims Kazlų Rūdos „Šilo“ vietą A lygoje.
„Atlantas“ iki čempionato pradžios dar žada išmėginti jėgas Liepojoje su „Liepajos“ vienuolike.

Šalies čempionatas prasidės kovo 4 d. Namie su Vilniaus „Žalgiriu“.