"Arnold Strongman Classic" galiūnų varžybose JAV Vytautas Lalas užėmė šeštąją vietą.

JAV vykusiose prestižinėse "Arnold Strongman Classic" galiūnų varžybose lietuvis Vytautas Lalas užėmė šeštąją vietą.

2013 metų šių varžybų čempionas 34-erių metų V. Lalas per penkias rungtis surinko 25 taškus.

Nugalėtoju tapo pasaulio čempionas amerikietis Brajanas Šo (Brian Shaw, 47,5 tšk.). Antrąją vietą užėmė islandas Hafthoras Bjornsonas (Hafthor Bjornsson, 41,5 tšk.), trečiąją - amerikietis Džeris Pritčetas (Jerry Pritchett, 39,5 tšk.).

10 varžybose dalyvavusių galiūnų varžėsi naščių nešimo, rentinio nešimo, maksimalaus svorio atkėlimo, maišų mėtymo ir rašto kėlimo rungtyse.

Praėjusiais metais varžybose triumfavęs 41-erių metų Žydrūnas Savickas dėl traumos šių metų turnyrą turėjo praleisti. Iš viso Lietuvos stipruolis šiose varžybose nugalėjo net aštuonis kartus.

Mėgėjų galiūnų varžybose "Arnold Amateur Strongman" nepasisekė Mariui Lalui. Jis atrankos varžybose patyrė trauma ir negalėjo tęsti kovos. Sportininkui trūko achilo sausgyslė.