Andrius Mažeika liko septintas

Vengrijoje prasidėjusio Europos jaunimo (iki 23 metų) imtynių čempionato vaikinų laisvųjų imtynių svorio kategorijoje iki 74 kg klaipėdietis Andrius Mažeika užėmė septintąją vietą.

"Jam - 20 metų, o jis varžėsi tarp 22-23 metų sportininkų. Gaila, galėjo jis pakilti ir aukščiau. Jis tam yra pajėgus", - kalbėjo A. Mažeikos treneris Olegas Voitechovskis.

Lietuvos sportininkas aštuntfinalyje 14:4 nugalėjo Georgijų Paskalovą (Gheorghi Pascalov) iš Moldovos, tačiau ketvirtfinalyje 8:13 nusileido Azerbaidžano imtynininkui Ismailui Abdulajevui. Pusfinalyje I. Abdulajevas 0:10 pralaimėjo Prancūzijos atstovui Zelimchanui Chadjijevui ir nesuteikė A. Mažeikai šanso paguodos turnyre pakovoti dėl bronzos medalio.

Šioje kategorijoje varžėsi 17 kovotojų. Svorio kategorijos iki 65 kg (17 dalyvių) aštuntfinalyje kitas mūsų atstovas Tomas Baracevičius 4:8 nusileido šveicarui Markui Ditšei (Marc Dietsche) ir galutinėje įskaitoje turėjo tenkintis 11-a pozicija.