Alfredas Udra - Lietuvos čempionas

Klaipėdietis Alfredas Udra triumfavo Vilniuje vykusiame 86-ajame Lietuvos stalo teniso čempionate.

Jis pusfinalyje po dramatiškos kovos rezultatu 4:3 (13:15, 11:6, 14:16, 11:7, 5:11, 11:7, 13:11) įveikė 2014 metų šalies čempioną Arnoldą Domeiką, o finale rezultatu 4:3 (11:9, 11:8, 6:11, 11:9, 5:11, 9:11, 11:4) įveikė talentingą 15-metį žaidėją Medardą Stankevičių.

"Šiemet apginti titulą buvo labai sunku. Jau grupės varžybose turėjau problemų, o pusfinalyje prieš A. Domeiką laimėjau septintajame sete tik 13:11. Tas susitikimas galėjo pasisukti bet kaip. Finale, kai Medardas žaisdavo greitai, man buvo sunku adaptuotis prie jo. Lemiamame sete daugiau žaidžiau į vidurį ir pavyko pasiekti pergalę, bet Medardas - labai perspektyvus", - po finalo pasakojo A. Udra.

Vyrų dvejetų čempionais tapo Matas Skučas ir Matas Vilkas. Jiems be žaidimo buvo įskaityta pergalė prieš A. Udrą ir Kęstutį Žeimį.

Mišrių dvejetų varžybų finale Aistės Macaitės ir Alfredo Udros pora rezultatu 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) pranoko A. Domeikos ir Eglės Orlovaitės duetą.

Lietuvos stalo teniso čempionate varžėsi po 32 vyrus ir moteris.

Po šio čempionato bus komplektuojamos Lietuvos rinktinės, kurios dalyvaus po mėnesio vyksiančiame pasaulio komandiniame čempionate Malaizijoje. Lietuvos vyrams keliamas uždavinys iš trečiojo diviziono pakilti į antrąjį, o moterims - išsilaikyti antrajame.