A lygos komandos pasiekė pusiaukelę.

Klaipėdos miesto krepšinio A lygos čempionate rungtyniaujančios komandos pasiekė pusiaukelę. Sekmadienį buvo sužaistos dvejos rungtynės.

KSM 85-NEPTŪNIEČIAI - NAUJOJI SĄJUNGA 103:80 (33:15, 22:23, 28:22, 20:20). Taškus pelnė: "KSM 85-Neptūniečiams" - A. Grinčikas (4), D. Jonikas (2), M. Ruikis (23), T. Tamošaitis (14), V. Petkevičius (18), M. Mažeika (31), E. Kochas (3), S. Antūžis (2), A. Jašinskas (6); "Naujajai sąjungai" - R. Kubilius (32), R. Bilertas (2), L. Remeikis (2), V. Levonas (14), G. Kišonas (6), A. Bergaudas (24).

Šio susitikimo baigtis didelių abejonių nekėlė - favoritai buvo V. Knašiaus krepšinio mokyklos moksleiviai. "Knašiukai" šiame čempionate pralaimėjo tik pernykščiams čempionams ir vicečempionams.
Artimiausia "Neptūno" pamaina rungtynes su "naujasąjungiečiais" pradėjo rezultatyviomis atakomis, kurių lyderiu buvo M. Mažeika. Gerai jam talkino ir M. Ruikis bei V. Petkevičius.
Pirmame kėlinyje įgiję solidžią persvarą "knašiukai" per likusį rungtynių laiką leido sau "atsikvėpti". Tačiau toks moksleivių atokvėpis buvo sąlyginis - jie per šį susitikimą pirmieji iš visų lygos komandų pelnė per šimtą taškų. Apskritai "KSM 85-Neptūniečiai" yra rezultatyviausia šio čempionato komanda. Ji vidutiniškai per rungtynes pelno po 86 taškus.

LIETUVOS BANKAS - KT ŽEMAITIJA 82:79 (33:18, 25:21, 12:21, 12:19). Taškus pelnė: Lietuvos bankui - A. Astrauskas (9), S. Druseika (13), R. Rimkus (3), T. Prižgintas (17), V. Žeimys (12), S. Sukackas (22), K. Kvedaras (6); KT "Žemaitijai" - S. Kriaučiūnas (2), R. Mikalkėnas (2), V. Paulauskas (5), A. Purickas (9), R. Kasparavičius (35), D. Joskaudas (16), A. Vaitiekus (10).

Bankininkai be didelių pastangų laimėjo pirmąjį kėlinį, o vėliau pirmavo net 22 taškų skirtumu.
Tačiau su tokia padėtimi nesiruošė taikstytis kino teatro "Žemaitija" krepšininkai. Jie po didžiosios pertraukos ryžtingai užsimojo likviduoti atsilikimą nuo Lietuvos banko komandos. Ir tai jiems padaryti beveik pavyko - paprasčiausiai "Žemaitijai" pritrūko... laiko.
Susitikimo pradžioje susižeidė "Žemaitijos" komandos įžaidėjas V. Paulauskas. Jo labai trūko aikštelėje.
Rytoj čempionate vyks dvejos rungtynės: 18.00 val. rungtyniaus "Naujoji sąjunga" ir SK "Jūra-Labas", nuo 19.20 val. kovos KT "Žemaitija" ir "Tanora-Notaja".