16-ąjį "Tour de France" etapą laimėjo prancūzas

97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" 16-ąjį etapą antradienį laimėjo prancūzas Pjerikas Fedrigas (Pierrick Fedrigo, "Bbox-Bouygues Telecom"). Jis 199,5 km nuvažiavo per 5 val. 31 min. 43 sek.

Septynis kartus "Tour de France" lenktynių nugalėtojas amerikietis Lensas Armstrongas (Lance Armstrong, "Radioshack") finišavo lyderių grupėje ir užėmė šeštąją vietą.

Šveicarijos komandos "Cervelo" lyderių pagalbininkas 24-erių metų lietuvis Ignatas Konovalovas užėmė 60-ąją vietą (+6.59).

Vienas "Cervelo" lyderių norvegas Toras Hushovdas (Thor Hushovd) finišavo dešimtas (+6.45).

Lyderiu išliko nugalėtojo titulą ginantis ispanas Albertas Kontadoras (Alberto Contador, "Astana"). Jis antradienį finišavo 22-as (+6.45). Antrąją vietą užima Liuksemburgo atstovas Andis Šlekas (Andy Schleck, "Saxo Bank"). Jis nuo lyderio ir toliau atsilieka 8 sek. Trečioje vietoje - ispanas Samuelis Sančesas (Samuel Sanchez, "Euskaltel-Euskadi", +2.00).

Vienas "Cervelo" lyderių ispanas Karlosas Sastrė (Carlos Sastre) iš 13-osios vietos nukrito į 15-ąją (+9.02), L. Armstrongas iš 31-osios vietos pakilo į 25-ąją (+33.46), o I. Konovalovas iš 156-osios vietos šoktelėjo į 128-ąją (+2:56.19).