16-ąjį "Giro d'Italia" etapą laimėjo lyderis Albertas Kontadoras

94-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Giro d'Italia" 16-ąjį etapą - 12,7 km atskiro starto lenktynes - antradienį laimėjo lyderis ispanas Albertas Kontadoras (Alberto Contador, "Saxo Bank Sungard"). Jis distanciją įveikė per 28 min. 55 sek.

Antrąją vietą užėmė italas Vinčencas Nibalis (Vincenzo Nibali, "Liquigas-Cannondale"). Jis nugalėtojui pralaimėjo 34 sek. Trečias liko italas Mikelė Skarponis (Michele Scarponi, "Lampre-ISD", +38 sek.).

Lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Ispanijos komandai "Movistar", užėmė 145-ąją vietą (+4.50).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis triskart "Tour de France" lenktynių nugalėtojas A. Kontadoras antrąją vietą užimantį M. Skarponį lenkia 4 min. 58 sek. Trečiąją vietą užima V. Nibalis. Jis lyderiui pralaimi 5 min. 45 sek.

I. Konovalovas bendrojoje įskaitoje iš 101-osios vietos nukrito į 103-iąją (+2:06.31).