Penkiakovininkas Justinas Kinderis olimpinėse žaidynėse liko 34-as

Lietuvos atstovas Justinas Kinderis Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybose šeštadienį tarp 36 dalyvių užėmė 34-ąją vietą.

2013 metų pasaulio čempionas 29-erių metų lietuvis surinko 1144 taškus ir aplenkė Kazachstano bei Čekijos atstovus.

Fechtavimo rungtyje ketvirtadienį lietuvis buvo 20-as (208 tšk.). Papildomame fechtavimo etape mūsiškis savo sąskaitą papildė trimis taškais.

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje šeštadienį J. Kinderis užėmė 30-ąją vietą. Jis distanciją įveikė per 2 min. 6,84 sek. ir pelnė 320 taškų.

Jojimo rungtyje Lietuvos penkiakovininkas krito nuo žirgo ir taškų nepelnė. Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje Justinas buvo 15-as (11 min. 27,33 sek.; 613 tšk.).

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje geriausiai pasirodė Pietų Korėjos atstovas Dzun Vungtajė (Jun Woongtae). Jis 3200 m trasą įveikė per 11 min. 2,50 sek. ir pasiekė olimpinį rekordą.

Olimpiniu čempionu tapo 28-erių metų rusas Aleksandras Lesunas. Jo sąskaitoje - 1479 taškai. Sidabro medalis atiteko ukrainiečiui Pavlui Tymoščenkai (1472 tšk.), o bronzos apdovanojimą iškovojo meksikietis Ismaelis Marselas Ernandesas Uskanga (Ismael Marcelo Hernandez Uscanga, 1468 tšk.).