2015 m. sausio 29 d. 14:18 val., ketvirtadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Projektai  >  SOS

SOS

Klaipėdos keleivinio transporto vadovams

(papildyta) (16)

Klaipėdos keleivinio transporto vadovams nuotrauka, foto

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Sveiki,

Vakar galutinai baigėsi kantrybė.

Turiu laimę dirbti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, tačiau iš miesto atvažiuoti ir išvažiuoti į Jaunystės gatvę galima tik 17 maršruto autobusu.

Vakar (vasario 28 d. ) vairuotojas, važiavęs iš Jaunystė gatvės 14.33 val. stovėjo kitoje gatvės pusėje (tai nėra išimtinis atvejis), o jokio laukimo paviljono, kurie yra mieste, tenai nėra, lyjant nėra kur pasislėpti, todėl esame priverti laukti lietuje, arba, kaip vakar, studentai laukė prie pastato. Vairuotojas atidarė duris ir tuojau pat pradėjo važiuoti. Kai kurie keliaiviai spėjo įšokti į važiuojantį autobusą, o tai labai pavojinga, kiti gi - liko lietuje.

Kita problema - ryte 17 maršruto autobusas važiuojantis iš miesto Verpėjų stotelėje turi būti 6.38, o 15 maršruto - 6.38. Lyg ir labai patogu, bet labai dažnai 17 maršruto autobusas pravažiuoja anksčiau.. Tada tenka važiuoti 18 maršruto autobusu, kuris stoja tik Paupių stotelėje ( pakrūmėje) ir prie Medienos kombinato. Tenka beveik kilometrą eiti pėsčiomis, o tai labai nesaugu ir nepatogu.

Gal Klaipėdos keleivinio transporto vadovai galėtų sudaryti palankesnias sąlygas keleiviams atvykti ir išvykti iš Kolegijos? Juk mes tokie patys miesto gyventojai ir mokesčių mokėtojai.

Ona

"Klaipėdos keleivinio transporto" administracijos atsakymas

Vairuotojo versija kitokia. Vairuotojas atvažiavo į sustojimą, stabtelėjo (apie 30 sek. autobuso sustojimą patvirtina ir palydovinė sekimo įranga) sulaipino visus sustojime laukusius keleivius ir kadangi daugiau norinčių važiuoti keleivių nebematė (anot jo šalia kolegijos pastato buvo nemažai studentų, tačiau jis suprato, kad jie ruošiasi eiti į bendrabutį), uždarė duris ir nuvažiavo. Besivejančių keleivių, nespėjusių įlipti į autobusą, pro galinio vaizdo veidrodėlį jis teigia nemtęs, nes jeigu būtų matęs, jo teigimu, būtų tikrai sulaipinęs.

                Sunku iš tokių prieštaringų paaiškinimų pasakyti, kuris čia teisesnis, bet iš tikrųjų autobuso reikėtų laukti tam skirtuose sustojimuose.

                Prašome parašyti el. paštu darius.darbutas@klaipedatransport.lt , ką Jūs siūlote dėl tvarkaraščių: ar 17-tą pavėlinti ar 15-tą paankstinti. Autobusai iš tikrųjų važiuoja dažniausiai +/- 2  min paklaida dėl to persėdimamams reikėtų nor 3 min. skirtumo apsidrausti.

                Joniškės g. Klaipėdos m. savivaldybės administracija šiais metais planuoja iš esmė rekonstruoti. Po rekontrukcijos, tiek viešojo transporto, tiek pėsčiųjų infrastruktūra turėtų iš esmės pagerėti.

                Pagarbiai

                Všį „Klaipėdos keleivinis transportas“

                administracija

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

as

2012-04-21   21:36

IP: 78.61.228.142

22 autobusas niekad nestoja draugystės stotelėje,gryždamas iš LEZo o 3 labai dažnai nestoja žvejų rūmų stotelėje, gryždamas į žvejybos uosto rajoną.

To keleivei

2012-04-18   13:06

IP: 82.213.0.134

Kol Neniskis grafikus sudarines is susapnuotu sapnu tol autobusai veluos ir skraidys po miesta nes jo sudarytu grafiku neimanoma pasivyti. Nuo vieno galo iki kito ypac vakare duodamas toks laikas kad net su taksi nenuvaziuosi todel ir veluojama nuo grafiku.

Keleive

2012-04-17   14:11

IP: 78.61.232.97

Nesuprantu, kam yra skirti autobuso atvykimo tvarkarasciai, jei jau 2-je stoteleje vairuotojas atsilieka nuo grafiko?Ar autobuso vairuotojai zino , kad egzistuoja tvarkarasciai, vaziuoja kada nori ir kaip nori, pagal nuotaikas ir stotelese sustoja...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

SOS

Kreipiuosi į geros valios žmones. Reikalinga pagalba man ir mano sūnui, 7...

Motinai ir sūnui reikia pagalbos nuotrauka, foto

VE.lt skaitytojas Gediminas R. Vingio gatvėje užfiksavo būrį pėsčiųjų, važiuojamąją dalį kertančių...

"Kėgliai" Klaipėdos gatvėse nuotrauka, foto

Nesu problemiškas žmogus, bet šįkart nuo Klaipėdos transporto akiplėšiškumo nebeišlaikiau ir aš......

Pasipiktinau Klaipėdos viešuoju transportu nuotrauka, foto

KU prašo 800 tūkst. eurų, vyriausybė žada skolinti nuotrauka, foto

Švietimas, Klaipėdos universiteto (KU) rektorius Eimutis Juzeliūnas iš Vyriausybės prašo 800 tūkstančių eurų...

Pajūryje jau čiulba paukščiai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Tai, kas prieš dešimtmetį būtų buvę vadinama stebuklu, šiuo metu girdima pajūryje:...

Gargždų "Bangą" išvadavo iš rusiškų pančių nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Ketvirtadienio rytą Savivaldybės aikštėje Gargžduose susirinko piketuotojai. Iniciatyviausi futbolo gerbėjai bei šiam...

Į Centrinį Klaipėdos terminalą tuoj atplauks laivai nuotrauka, foto

Jūra, Šių metų sausį Centrinis Klaipėdos terminalas, kuris buvo oficialiai atidarytas praėjusių metų...

Švietimas, Paskelbta prieš 18 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 34 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...