2015 m. spalio 7 d. 22:23 val., trečiadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Projektai  >  SOS

SOS

Klaipėdos keleivinio transporto vadovams

(papildyta) (16)

Klaipėdos keleivinio transporto vadovams nuotrauka, foto

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Sveiki,

Vakar galutinai baigėsi kantrybė.

Turiu laimę dirbti Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, tačiau iš miesto atvažiuoti ir išvažiuoti į Jaunystės gatvę galima tik 17 maršruto autobusu.

Vakar (vasario 28 d. ) vairuotojas, važiavęs iš Jaunystė gatvės 14.33 val. stovėjo kitoje gatvės pusėje (tai nėra išimtinis atvejis), o jokio laukimo paviljono, kurie yra mieste, tenai nėra, lyjant nėra kur pasislėpti, todėl esame priverti laukti lietuje, arba, kaip vakar, studentai laukė prie pastato. Vairuotojas atidarė duris ir tuojau pat pradėjo važiuoti. Kai kurie keliaiviai spėjo įšokti į važiuojantį autobusą, o tai labai pavojinga, kiti gi - liko lietuje.

Kita problema - ryte 17 maršruto autobusas važiuojantis iš miesto Verpėjų stotelėje turi būti 6.38, o 15 maršruto - 6.38. Lyg ir labai patogu, bet labai dažnai 17 maršruto autobusas pravažiuoja anksčiau.. Tada tenka važiuoti 18 maršruto autobusu, kuris stoja tik Paupių stotelėje ( pakrūmėje) ir prie Medienos kombinato. Tenka beveik kilometrą eiti pėsčiomis, o tai labai nesaugu ir nepatogu.

Gal Klaipėdos keleivinio transporto vadovai galėtų sudaryti palankesnias sąlygas keleiviams atvykti ir išvykti iš Kolegijos? Juk mes tokie patys miesto gyventojai ir mokesčių mokėtojai.

Ona

"Klaipėdos keleivinio transporto" administracijos atsakymas

Vairuotojo versija kitokia. Vairuotojas atvažiavo į sustojimą, stabtelėjo (apie 30 sek. autobuso sustojimą patvirtina ir palydovinė sekimo įranga) sulaipino visus sustojime laukusius keleivius ir kadangi daugiau norinčių važiuoti keleivių nebematė (anot jo šalia kolegijos pastato buvo nemažai studentų, tačiau jis suprato, kad jie ruošiasi eiti į bendrabutį), uždarė duris ir nuvažiavo. Besivejančių keleivių, nespėjusių įlipti į autobusą, pro galinio vaizdo veidrodėlį jis teigia nemtęs, nes jeigu būtų matęs, jo teigimu, būtų tikrai sulaipinęs.

                Sunku iš tokių prieštaringų paaiškinimų pasakyti, kuris čia teisesnis, bet iš tikrųjų autobuso reikėtų laukti tam skirtuose sustojimuose.

                Prašome parašyti el. paštu darius.darbutas@klaipedatransport.lt , ką Jūs siūlote dėl tvarkaraščių: ar 17-tą pavėlinti ar 15-tą paankstinti. Autobusai iš tikrųjų važiuoja dažniausiai +/- 2  min paklaida dėl to persėdimamams reikėtų nor 3 min. skirtumo apsidrausti.

                Joniškės g. Klaipėdos m. savivaldybės administracija šiais metais planuoja iš esmė rekonstruoti. Po rekontrukcijos, tiek viešojo transporto, tiek pėsčiųjų infrastruktūra turėtų iš esmės pagerėti.

                Pagarbiai

                Všį „Klaipėdos keleivinis transportas“

                administracija

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

as

2012-04-21   21:36

IP: 78.61.228.142

22 autobusas niekad nestoja draugystės stotelėje,gryždamas iš LEZo o 3 labai dažnai nestoja žvejų rūmų stotelėje, gryždamas į žvejybos uosto rajoną.

To keleivei

2012-04-18   13:06

IP: 82.213.0.134

Kol Neniskis grafikus sudarines is susapnuotu sapnu tol autobusai veluos ir skraidys po miesta nes jo sudarytu grafiku neimanoma pasivyti. Nuo vieno galo iki kito ypac vakare duodamas toks laikas kad net su taksi nenuvaziuosi todel ir veluojama nuo grafiku.

Keleive

2012-04-17   14:11

IP: 78.61.232.97

Nesuprantu, kam yra skirti autobuso atvykimo tvarkarasciai, jei jau 2-je stoteleje vairuotojas atsilieka nuo grafiko?Ar autobuso vairuotojai zino , kad egzistuoja tvarkarasciai, vaziuoja kada nori ir kaip nori, pagal nuotaikas ir stotelese sustoja...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

reklama

Šiandien VE.lt skaitykite

SOS

Sąskaitos už socialines paslaugas - brangiausios nuotrauka, foto

Klaipėda, "Senoliai ir neįgalieji Klaipėdoje skriaudžiami labiausiai", - įsitikinęs klaipėdietis Borisas Platanovas, kuris...

Palangai - milijonai, Kretingai - teršalai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangos miesto savivaldybei pareiškus, kad kretingiškiams neketinama daryti jokių nuolaidų dėl...

Kempingą siūlo trečią kartą nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos savivaldybė vėl bando surasti šeimininką Girulių kempingui.

Kinijos verslo gigantas domisi Klaipėdos uostu nuotrauka, foto

Ekonomikos naujienos, Trečiadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Vyriausybės rūmuose priėmė vienos stambiausių Kinijos Liaudies...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...