2015 m. lapkričio 30 d. 09:57 val., pirmadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Projektai  >  SOS

SOS

Iš karšto vandens krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyti neįmanoma

(56)

Iš karšto vandens krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyti neįmanoma nuotrauka, foto

© Viliaus MAČIULAIČIO nuotr.

Laba diena, iš tikro nežinau nuo ko pradėt rašyt, bet be žiniasklaidos pagalbos, manau, nebeišsiversime. Situacija tokia, mes gyvenam Tauralaukyje, Jaunimo g. 4 name, daugiabutyje, turim mažą vaiką(1,9 metų), ir susiduriam su labai opia problema - prasto karšto vandens tiekimo.

Tiksliau kalbant, kiekvieną vakarą, kada reikia praustis ar maudytis, vietoj karšto vandens pradeda bėgti visiškai šaltas vanduo. Dar liūdniau yra tai, kad pradėjus leist vandenį, pavyzdžiui, į vonią, pradžioj trumpam bėga šiltas vanduo, po to visiškai šaltas ir išeina taip, kad tiek vandens išleista vėjais ir jį po to reikia arba leisti lauk, arba papildomai dujomis ant viryklės skubiai kaitinti vandens, kad būtų įmanoma numaudyti vaiką.

Kitais atvejais, netgi išmuilavus vaikui galvą, kai reikia išskalauti momentaliai nebelieka karšto vandens, o tada tenka šaltu vandeniu cypint vaiką įvarant jam stresą.

Su šita problema prieš porą mėnesių kreipiaus pas patį Klaipėdos energijos direktorių, rašiau prašymą - pareiškimą dėl esamos padėties, kviečiaus mūsų namo prižiūrėtoją, važiavau pas namo administratorių. Mane siuntinėjo nuo vienų prie kitų, netiesiogiai sakydami man, jog aš viską išsigalvoju...

Įvardindavo problemas, kad vamzdynai seni, kaimynų vamzdynuose problemos, maišytuvuose problemos ir pan., žodžiu bandė viską pasakyt, kad anot jų problemos čia negali būti.

Pagaliau po apsilankymo pas Klaipėdos energijos direktorių tiesiogiai, buvo pasakyta, kad sutartu laiku, tokią ir tokią dieną, atvažiuos Klaipėdos energijos atstovai, galintys ieškoti problemos.

Jų nesulaukus sutartą dieną, kitą dieną visame name buvo nutrauktas karšto vandens tiekimas ir iškabinti informaciniai lapeliai, jog bus valomas karšto vandens kaitintuvas. Tada mes supratom, kad vis dėl to problema yra sistemoj - katilinėj, kurioje yra pašildomas vanduo.

Po šito remonto - išplovimo, mes pagaliau turėjom kokybišką karštą vandenį, bet tai tęsėsi neilgai, dabar vėl šita problema kartojasi. Pikta, kai už karštą vandenį reikia mokėti tokius pinigus, o iš krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyt neįmanoma, o atsakomybės prisiimti nenori niekas.

Prašom kažkokios pagalbos, o jei įmanoma, parašyt platesnį straipsnį apie šitą situaciją.

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

toji piramidė

2014-11-29   22:17

IP: 188.69.193.190

sudegina nematomąją žmonių dvasią, o lieka tik gyvuliškas kūnas...apokalipsė aplinkiniuose rajonuose taip ir vyksta.

titanai yra demonai

2013-08-01   21:29

IP: 5.20.189.167

Iš Povilo biblijos- kas yra devas(ištrauka)

: Povilas Žėkas rašo:”Tėvo egzistencija jūsų žemišku supratimu apibrėžiama kaip liepsnojančioji. Dievas Tėvas jums atrodytų, jeigu jūs jį pamatytumėte, kaip liepsningasis ugnies kamuolys….” :” “Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą. Griaunančiojo prado tikslas – užgniaužti kuriantįjį pradą bei sugražinti mūsų Kūrėją atgal į titanų priklausomybę.” „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. Kaip jau minėta, mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu..“ TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •Titanai gali gimti tada, kai jų abudu tėvai yra Titanai, arba tada, kai motina yra Titanė, o tėvas labai senas vampyras.


Stebėtojas

Pažystami vežė sergantį tėvuką į tuos pragaro vartus. Lauke pasakojo išrikiuota juodosios keramikos vazos į kurias dedama didelės sumos už įėjimą, atsieit savanoriškos aukos.
Tačiau vos grįžo namo, kadangi tėvukas buvo labai tikintis, jam nepadėjo piramidė ir vos tik pasiekė lovą, numirė.

Raganavimas ne Dievo

2013-04-18   23:47

IP: 62.212.200.172

PIRMOJI IR DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ,KURI GALIOJA IKI ŠIŲ DIENŲ: Dievo Tėvo perspėjimas dar iki Kristaus, kuris galioja dabar : Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus ar mirusiųjų iššaukėjus. Jei taip įvyko, dar galime atsisakyti viso to ir prašyti Dievo atleidimo.----------------- ŠIMTAPROCENTINĖ BIBLINĖ TIESA BURTININKAVIMAS - PASAULIO NUODAI. Pirmasis vardas, kurį randame Biblijoje, nurodant demonų pasaulio atstovą, kaip visi žinome, yra Žaltys , senoji Gyvatė, didysis Slibinas, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kaip jį pristato Apokalipsė. Gyvatė hebrajų kalboje yra nahash, šiuo vardu nurodomas tiek šliaužiantis gyvūnas, tiek magijos praktika. Tik kirčio vieta tariant žodį skirtinga: nahash = “būrimas”; išvestinis žodis nihesh reiškia “praktikuoti burtus”. Be to, hebrajų kalboje yra ir daugiau žodžių, reiškiančių gyvatę, pavyzdžiui, saraf (saraf = deginantis, iš jo ir „serafinas”) ir tannim (Septuagintoje ir Vulgatoje išverstas kaip Didysis Drakonas, kaip matysime toliau). Grįžtant prie mūsų žodžio, lhsh reiškia šnypštimą, kurį gyvatė išleidžia prieš puldama, bet taip pat ir tylų šnabždėjimą, kuriuo kerėtojas užburia žmones ir gyvūnus, pagaliau vartojamas ir nurodant pačius kerus bei burtininko sugebėjimus, kaip pavyzdžiui TM Ps 58,5-6: “Jų nuodai – kaip nuodai gyvačių, kaip kurčiõs, ausis užsikimšusios angies, kuri nebegirdi kerėtojų balso ar įgudusio gyvačių žavėtojo kerų”

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

reklama

Šiandien VE.lt skaitykite

SOS

Lapkričio 30-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

"Aš MYLIU Klaipėdą": džiazuojanti paroda nuotrauka, foto

Parodos, Antradienį (gruodžio 1 d.), 19 val., Klaipėdos „Akropolyje“, prie knygyno „Pegasas“, atidaroma...

Festivalį "Restart" vainikavo ekskursijos nuotrauka, foto

Klaipėda, Pirmąjį meno ir mokslo festivalį „Restart“, vykusį Klaipėdoje lapkričio 23-29 dienomis, vainikavo...

Sporto šventės organizatoriai išsigando blogo oro nuotrauka, foto

Klaipėda, Vienas didžiausių Lietuvos masinio sporto projektų „Judėjimas – sveikatos šaltinis“ prie Švyturio...

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Parodos, Paskelbta prieš 10 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 12 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 12 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...