2015 m. gegužės 23 d. 14:49 val., šeštadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Projektai  >  SOS

SOS

Iš karšto vandens krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyti neįmanoma

(56)

Iš karšto vandens krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyti neįmanoma nuotrauka, foto

© Viliaus MAČIULAIČIO nuotr.

Laba diena, iš tikro nežinau nuo ko pradėt rašyt, bet be žiniasklaidos pagalbos, manau, nebeišsiversime. Situacija tokia, mes gyvenam Tauralaukyje, Jaunimo g. 4 name, daugiabutyje, turim mažą vaiką(1,9 metų), ir susiduriam su labai opia problema - prasto karšto vandens tiekimo.

Tiksliau kalbant, kiekvieną vakarą, kada reikia praustis ar maudytis, vietoj karšto vandens pradeda bėgti visiškai šaltas vanduo. Dar liūdniau yra tai, kad pradėjus leist vandenį, pavyzdžiui, į vonią, pradžioj trumpam bėga šiltas vanduo, po to visiškai šaltas ir išeina taip, kad tiek vandens išleista vėjais ir jį po to reikia arba leisti lauk, arba papildomai dujomis ant viryklės skubiai kaitinti vandens, kad būtų įmanoma numaudyti vaiką.

Kitais atvejais, netgi išmuilavus vaikui galvą, kai reikia išskalauti momentaliai nebelieka karšto vandens, o tada tenka šaltu vandeniu cypint vaiką įvarant jam stresą.

Su šita problema prieš porą mėnesių kreipiaus pas patį Klaipėdos energijos direktorių, rašiau prašymą - pareiškimą dėl esamos padėties, kviečiaus mūsų namo prižiūrėtoją, važiavau pas namo administratorių. Mane siuntinėjo nuo vienų prie kitų, netiesiogiai sakydami man, jog aš viską išsigalvoju...

Įvardindavo problemas, kad vamzdynai seni, kaimynų vamzdynuose problemos, maišytuvuose problemos ir pan., žodžiu bandė viską pasakyt, kad anot jų problemos čia negali būti.

Pagaliau po apsilankymo pas Klaipėdos energijos direktorių tiesiogiai, buvo pasakyta, kad sutartu laiku, tokią ir tokią dieną, atvažiuos Klaipėdos energijos atstovai, galintys ieškoti problemos.

Jų nesulaukus sutartą dieną, kitą dieną visame name buvo nutrauktas karšto vandens tiekimas ir iškabinti informaciniai lapeliai, jog bus valomas karšto vandens kaitintuvas. Tada mes supratom, kad vis dėl to problema yra sistemoj - katilinėj, kurioje yra pašildomas vanduo.

Po šito remonto - išplovimo, mes pagaliau turėjom kokybišką karštą vandenį, bet tai tęsėsi neilgai, dabar vėl šita problema kartojasi. Pikta, kai už karštą vandenį reikia mokėti tokius pinigus, o iš krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyt neįmanoma, o atsakomybės prisiimti nenori niekas.

Prašom kažkokios pagalbos, o jei įmanoma, parašyt platesnį straipsnį apie šitą situaciją.

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Paaiškina jutubėje

2014-12-05   13:46

IP: 5.20.189.167


Apie blogio šaknis burtininkaujant pasakoja jatubėje A.Bartelis."Įrašykite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Žmogus Albinas papasakos apie Jūs." O jis pasakoja, kad ten paminėti okuktizmo veikėjai astrologai, burtininkai, piramidės Povylas yra demonų tarnai. Kas su jais bendrauja taip pat tokiais tampa, praranda Dievo malonę.Pataria atsiriboti nuo okultistų,atsiversti į Jėzų.Gi su kuo bendrauji,tai pas tą eisi po mirties.Jei su Dievu, tai pas Jį,o jei su demonais, tai pas demonus į sieros ežerą. Bus daug skausmo ir dantų griežimo amžinai. O dabar bendraujantiems su okultistais atsitinka įvairios bėdos, kurias jie užprogramuoja, užkeri.Jie patys sėdi tarsi ant parako statinės. Dauguma jų miršta staiga,jauni. Dieve, padėk įklimpusiems sugrįžti pas Tave.

toji piramidė

2014-11-29   22:17

IP: 188.69.193.190

sudegina nematomąją žmonių dvasią, o lieka tik gyvuliškas kūnas...apokalipsė aplinkiniuose rajonuose taip ir vyksta.

teisingai rašo a,vebras

2014-10-07   19:30

IP: 5.20.189.167
„Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo….Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas!… Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!“ Įdomiai rašoma apie L.P. ir P. Ž. puslapyje atrakinus: A.VEBERIS.” ŠVENTOVIŲ IR NELAIMIŲ DAUGĖJA”. Merkinės( Česukų) piramidės veikla yra New age. Titanai su Liuciferiu valdo ją. Pakartoto Įstatymo knygoje izraelitams Dievas nurodo, kaip elgtis, ko nedaryti, kai įeis į Pažado žemę: „Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų, nei žynių, nei raganių. Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas, prieš tau užimant kraštą. Būk tobulas prieš Viešpatį, savo Dievą“ (Įst 18, 9–14). Šventojo Rašto ištraukose atrandame įvairių dvasinių veiklų, kurios šiandien vadinamos ezoterinėmis. Dievas jas įvardina kaip „bjaurystes“, nes tai nėra tinkamas dvasinio pasaulio pažinimo būdas. Ezoterika – nekrikščioniška dvasinė veikla, kuria praktikuojantis žmogus tampa vienaip ar kitaip nuo jų priklausomas bei įtakojamas demoniškų jėgų. Nekrikščioniška dvasinė veikla: nekūniškoji patirtis (savęs stebėjimas iš šalies), okultiniai žaidimai; stiklinio rutulio, stalo stumdymas, kilnojimas; ateities būrimas rutuliu; burtažodžiai, užkeikimai; ritualiniai giedojimai, mantros; sugestija, mentalinė kitų kontrolė; automatiškas rašymas; dvasių vedimas; pranašavimas, aiškiaregystė, Taro kortos; būrimas iš delno, arbatos ar kavos tirščių; astrologija, horoskopai; hipnozė; spiritizmo seansai, kultai; baltoji ir juodoji magija ir kt. („Septyni žingsniai į laisvę Kristuje“, N. T. Andersonas). Aišku, tai toli gražu dar nėra visas sąrašas. Naujojo amžiaus (Ne Age) judėjimas ir šiuolaikinė ezoterika radosi visiškai nepriklausomai nuo bažnyčių, kaip „alternatyvaus religingumo“ forma. Šiuolaikinė ezoterika kaip „religijos pakaitalas“ yra toli pažengęs pokrikščioniškas reiškinys.”

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

reklama

Šiandien VE.lt skaitykite

SOS

Dėl Jūrininkų vakaro varžosi šešiese nuotrauka, foto

Klaipėda, Vakar Uosto direkcijos viešųjų pirkimų komisija atplėšė šešis konkursui dėl Jūrininkų vakaro...

Klaipėda tampa hibridinio karo poligonu nuotrauka, foto

Klaipėda, Hibridinį Rusijos ir Ukrainos karą analizuojantys Lietuvos specialistai mūsų uostamiestyje pastebi naujus...

"Vakarų eksprese" - gausu teigiamų žinių" nuotrauka, foto

Klaipėda, Tarp ištikimų "Vakarų ekspreso" skaitytojų, kurių, naujausiais tyrimų kompanijos "TNS LT" duomenimis,...

Prieš LKL pusfinalį - klaipėdiečių prognozės nuotrauka, foto

Sportas, Šiandien 18.15 val. "Švyturio" arenoje vyks daug intrigų ir susidomėjimo kelianti Lietuvos...

Klaipėda, Paskelbta prieš 48 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...