2020 m. gegužės 31 d. 10:32 val., sekmadienis

Renovacijos dienoraštis

Renovacijos dienoraštis (26)

(3)

2016-04-15, 14:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Renovacijos dienoraštis (26) nuotrauka, foto

© Redakcijos archyvo asociatyvi nuotr.

Reklama

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" - vieno renovuojamo namo gyventojas sutiko savo mintimis ir pastebėjimais pasidalinti su mūsų skaitytojais.

Tęsinys. Pradžia - 2015 m. gegužės 22 d. numeryje.

Per maždaug dvi savaites statybininkai apvaikščiojo visus butus, kuriuose buvo keisti langai bei stiklinti balkonai. Jų užduotis buvo sutvarkyti langų vidinius angokraščius, užsandarinti likusius plyšelius. Namo išorė taip pat gavo paskutinius potėpius - antrą kartą buvo baigti dažyti paskutiniai likę plotai. Rangovai įrenginėjo nuovažas prie laiptinių, tvarkė statybinių vagonėlių ir darbininkų išmintą žemę prie namo. Netikėtai prie namo laiptinių atsirado nauji suoliukai.

Baigiamuosius darbus dirbo ne tik rangovas. Jis įpareigojo padirbėti ir gyventojus. Jiems buvo liepta nupjaustyti grotas, sumontuotas prie liftų ir nišų, kurios kažkada slėpdavo šiukšlių šachtas, mat nemažai gyventojų tas erdves buvo pavertę savo sandėliukais.

Kiekvienas butas buvo įpareigotas pranešti rangovui, kas tiksliai buvo netinkamai atlikta butuose (turėta omeny broką).

Nors kai kurie darbai akivaizdžiai atlikti ne tobulai, tarkime, tokios bėdos kaip radiatorių stovai, kurie nėra visiškai vertikalūs ir lygiagretūs, tai nėra laikoma broku.

Šiame dienoraštyje aprašomame bute įstiklinto balkono du kampai nebuvo sandarūs. Vėliau paaiškėjo, kad langų meistrai nesusikalbėjo su statybų bendrove, tad po langų įmontavimo buvo formuojamas angokraštis, visiškai nebūtinas balkone, dėl to ir atsirado plyšiai.

Kituose butuose buvo kitokių bėdų. Vieniems kaimynams statybininkai sugebėjo subraižyti langus juos bevalydami, kiti irgi turėjo nusiskundimų. Visa tai rangovams reikėjo pateikti raštu.

Be to, buvo paskelbta, kad netrukus namą aplankys valstybinė komisija, kuriai apžiūrėjus namą ir pasirašius aktus, renovacija bus oficialiai užbaigta.

Bus daugiau.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

gyventojai

2016-04-15   22:46

IP: 86.100.23.16

Statybininkai ir negali kažkieno klausytis. Jie turi patvirtintą projetką kurį Jūs patys gyventojai užsisakėte ir pasitvirtinote. Kaip jie gali nukrypti nuo projekto vien dėl to kad Jūsų manymų kažkaip yra geriau. Tas Jūsų manymas jei atvirai niekam neįdomus. Jūs statybos inžinierė? Projektuotoja? Ne? Tai kodėl kažkas su Jumis turi gaišti laiką? Savo manymą Jūs galite išsakyti bendrijos susirinkime ir nubalsuoti, kad statybininkai turės padaryti tą ar aną, Ir nepamiršti už tai susimokėti.

gyventoja

2016-04-15   20:17

IP: 85.232.128.55

man teko girdeti kad prasideda renovacija niekas gyventoju neklauso kaip jie nori kaip geriau mano manimu kad jie namus renovuoja sau o ne gyventojams as galvoju gal jie ruosiasi cia visi gyventi dabar renovuoja debreceno 74 tai teko kalbu daug girdeti kad niekas gyventoju noru neklauso

Kaimynas

2016-04-15   17:46

IP: 78.61.6.77

KODEL STATYBININKU PR. 30 RENOVUOJAMAME NAME , Imone , kuri atliko renovacijos darbus , NUTRAUKE DARBUS? DEBRECENO VALDA , AISKINA KAD NEZINO KODEL , O PATI IMONE , KAD TAI DEBRECENO VALDOS KALTE. PRASYCIAU EKSPRESO ISSIAISKINTI KAS CIA DEDAS

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renovacijos dienoraštis

"Vakarų ekspresas" publikuoja paskutinę dalį unikalaus projekto, kurio metu skaitytojams buvo pristatomas...

Renovacijos dienoraštis (29) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (28) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (27) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (26) nuotrauka, foto

Gargždų "Banga" įveikė "Panevėžį" nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienį Gargžduose po ilgos pertraukos pratęstas A lygos čempionatas. “Banga” sugrįžo...

Išgėrus - prie vairo: Gargžduose moteris įpūtė beveik 4 promiles nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad praėjusią parą Klaipėdos apskrityje pradėta...

Tomas Žemgulys: iš kario batų - į verslą nuotrauka, foto

SE, "Jei ne tas koronavirusas, manau, jau būčiau neblogai įsibėgėjęs", - svarsto Tomas...

Mįslingai mirusio turtuolio R. Karpavičiaus našlės ryšiai veda prie šešėlinio pasaulio veikėjų nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Nuoširdžiai gedinti našlė ar kažkieno statytinė? Narpliodamas mirusio verslininko Raimondo Karpavičiaus šimtamilijoninio...

Sportas, Paskelbta prieš 23 min.

SE, Paskelbta prieš 1 val.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...