2018 m. rugsėjo 20 d. 01:08 val., ketvirtadienis

Renovacijos dienoraštis

Renovacijos dienoraštis (19)

(1)

2015-10-31, 14:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Renovacijos dienoraštis (19) nuotrauka, foto

SPALVOS. Renovuojamam namui buvo parinktos trys spalvos.

© Irmanto SIDAREVIČIAUS ("Respublika")nuotr.

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" - vieno renovuojamo namo gyventojas sutiko savo mintimis ir pastebėjimais pasidalinti su mūsų skaitytojais.

Tęsinys. Pradžia - 2015 m. gegužės 22 d. numeryje.

Baigiantis penktajam namo renovacijos mėnesiui vėl paspartėjo darbai namo išorėje. Visgi pasirodė, kad visi darbininkai persikėlė prie fasadinės sienos, o kiemo pusės siena lyg ir pamiršta. Tačiau galiausiai ji buvo pradėta dažyti. Maždaug mėnesį statybininkai per daug neskubėjo, dažoma buvo dviem etapais. Pirmiausia siena buvo padengiama pagrindu. Namui parinktos trys spalvos: molio, balta ir žalsva. Kiekviena spalva turi savo pagrindą - pirmai spalvai pagrindas oranžinis, antrai - baltas, o trečiai - šviesiai žalias.

Nudažius namą pagrindu pradėjo matytis sienos nelygumai tinkuojant, tačiau šį trūkumą po savaitės ištaisė - padengė antru dažų sluoksniu. Šįkart tai buvo ne visai dažai, o labiau spalvotas grūdėtas tinkas, tad siena tapo jau reikalingos spalvos ir grublėta. Ji jau neblizgėjo ir visų anksčiau matytų nelygumų nebesimatė.

Dažydami vieną pusę darbininkai truko apie mėnesį, tačiau nepasakyčiau, kad visą jį dirbo nuosekliai. Vieną dieną dailino balkonus, kitą tupėjo ant stogo, trečią perdažė ketvirtadalį namo. Po to vėl sustojo.

Kitą namo pusę tinkuoti pradėjo greičiau, nors ji dar ne visa apšiltinta, jau dėjo ir pagrindą. Vasarą niekur neskubėję statybininkai užbaigti vieną namo pusę ir beveik baigti kitą tikrai galėtų per 2 mėnesius. Kol buvo šilta, jie dirbo lėtai, o vėstant orams pradėjo vis labiau skubėti.

Tuo pačiu metu daliai gyventojų kilo klausimų, kas bus su pinigais, gautais už išvežtus radiatorius ir lifto konstrukcijas. Gyventojų iniciatyva buvo renkami parašai, prie kurių buvo pasiūlymai, ką daryti su tais pinigais, taip pat kalbėta apie naujų pašto dėžučių, suoliukų prie namo įrengimą, laiptinių perdažymą.

Anksčiau buvo žadėta, kad tie pinigai bus skirti renovacijos reikalams, bet parašų vis tiek buvo surinkta daug. Tačiau vis dar neaišku, ar kažkas kažką darys.

Bus daugiau.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Cia

2015-10-31   18:55

IP: 78.57.219.197

kaip? isvagiliauto, isgriauto,suklypusio,praskolinto,isvaikyto ir palukanu kontorose uzstatyto dvarelio atkurimo proceso pradzia....tsakant startas po suvio pirst...?O gal dar palukanu kontoreliu saskaitose,apziurejus randasi per daug pencijonu kapeikos skirtos pakasynoms?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renovacijos dienoraštis

"Vakarų ekspresas" publikuoja paskutinę dalį unikalaus projekto, kurio metu skaitytojams buvo pristatomas...

Renovacijos dienoraštis (29) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (28) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (27) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (26) nuotrauka, foto

Policijos pareigūnams - mero sveikinimai nuotrauka, foto

Klaipėda, Geriausios Lietuvos policijos pareigūnų komandos konkurse antrą vietą užėmusius Klaipėdos pareigūnus trečiadienį...

Tikintiesiems: atmintinė ko nesinešti į susitikimą su popiežiumi nuotrauka, foto

Lietuva,

Savaitgalį Klaipėdoje - tautinės olimpiados 80-mečio minėjimas nuotrauka, foto

Sportas, Jau ateinantį savaitgalį Klaipėdoje ketinama iškilmingai paminėti pirmąją Lietuvos tautinę olimpiadą, vykusią...

Ieškomas niekšas, sumušęs moterį su vaiku vežimėlyje nuotrauka, foto

Kriminalai, Po šeštadienį Klaipėdoje Dragūnų rajone įvykdyto šiurpaus nusikaltimo, kai buvo užpulta vežimėlį...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...