2019 m. vasario 21 d. 16:56 val., ketvirtadienis

Renovacijos dienoraštis

Renovacijos dienoraštis (14)

2015-09-12, 15:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Renovacijos dienoraštis (14) nuotrauka, foto

DYDIS. Daugelis renovuojamo namo gyventojų suabejojo, ar naujieji radiatoriai nėra per maži. Taip atrodė pirmieji gauti radiatoriai, tačiau paskui du iš jų buvo pakeisti mažesniais.

© Skaitytojos nuotr.

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" - vieno renovuojamo namo gyventojas sutiko savo mintimis ir pastebėjimais pasidalinti su mūsų skaitytojais.

Tęsinys. Pradžia - 2015 m. gegužės 22 d. numeryje.

Išvežę senus radiatorius darbininkai nežinojo, kada bus gauti nauji, tiesiog pasakė laukti - "pranešim". Gausesnės statybininkų pajėgos buvo skirtos sienai šiltinti ir tinkuoti, galinė siena buvo antrą kartą nudažyta ir pastoliai nuo jos jau nurinkti.

Dėmesio pareikalavo ir liftas. Juo kurį laiką buvo taip intensyviai naudojamasi vežiojant radiatorius, kad kelias dienas visaip cypęs ir gergždęs, vieną popietę jis paprasčiausiai atsisakė veikti, o durys užstrigo pusiau užsidariusios (ar atsidariusios). Visa laimė, kad jis gana greitai buvo sutvarkytas.

Nudžiugino tai, kad nauji radiatoriai atkeliavo tikrai greitai - pora dienų po senųjų išgabenimo. Tik nustebino jų dydis - kaip lagaminai. Ar tokie gali palaikyti tinkamą temperatūrą, pavyzdžiui, 20 kv. m ploto ar didesniame kambaryje? Darbininkai sako, sienos bus taip gerai apkamšytos šiltinimo medžiagomis, o langai irgi sandarūs, kad tokių radiatoriukų tikrai pakaks, o, be to, didesniems kambariams skirti dvigubi radiatoriai, tad tikrai šilumos esą netrūks.

Palikę radiatorius bute darbininkai išėjo. Jau kiti, vėliau sutikti laiptinėje, pasisiūlė juos sumontuoti, bet atėję pasakė, kad gavome ne tuos radiatorius, kurie turėtų būti šitame bute. Juos išsinešė, o antruoju bandymu sulaukėm dar mažesnių... Iš pirmu "reisu" atneštų radiatorių liko vienas, kiti buvo pakeisti, tad galiausiai trims patalpoms liko trys skirtingų matmenų radiatoriai. Paklausus, kodėl jie tokių skirtingų dydžių, sulaukėm standartinio atsakymo - toks projektas. Be to, radiatoriams vieta buvo numatyta tiesiai po langais - ties jų viduriu, tad beveik visur nuo radiatoriaus iki stovo yra bent 1-1,5 m atstumas.

Prisukę prie sienos vieną radiatorių darbininkai nusprendė eiti papietauti, grįžo po valandos ir per 15 minučių prisuko likusius radiatorius. Tiesa, vamzdžių iki radiatorių dar niekur nėra, grindyse ir lubose vietoj jų - skylės. Nuo pirmojo darbininkų atėjimo iki darbo atlikimo praėjo geros 3 valandos - laikas, kurį reikėjo būti namuose atsiprašius iš darbo.

Abejonių dėl radiatorių dydžio kilo daugeliui kaimynų. Buvo ir tokių, kurie norėjo užeiti pas kaimynus pažiūrėti, ar tikrai ne jiems vieniems "lagaminus" vietoj radiatorių atvežė, bet pamatę, kad visiems atvežti vienodi, apsiramino.

Bus daugiau.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renovacijos dienoraštis

"Vakarų ekspresas" publikuoja paskutinę dalį unikalaus projekto, kurio metu skaitytojams buvo pristatomas...

Renovacijos dienoraštis (29) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (28) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (27) nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia unikalų projektą, kurio metu skaitytojams pristatomas renovacijos "dienoraštis" -...

Renovacijos dienoraštis (26) nuotrauka, foto

Klaipėdoje auginamos pirmosios krevetės nenuvylė nuotrauka, foto

Klaipėda, "Paragaukite šviežių, Lietuvoje užaugintų, krevečių", - gali būti, kad greitu laiku Klaipėdos...

Kultūros darbuotojams – didesnis finansavimas nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos kultūros darbuotojų atlyginimams bus numatytas didesnis finansavimas. Savivaldybės taryba šiandien, vasario...

Olimpinė diena Klaipėdoje: ryškėja planai ir idėjos nuotrauka, foto

Sportas, Aiškėja šių metų birželio 1 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje vyksiančios Olimpinės dienos šventės...

Išskirtiniu balsu dainuojantis Paulius: "Myliu klasikinę muziką" nuotrauka, foto

Žmonės, Klaipėdos Vydūno gimnazijos moksleiviui Pauliui Rimeikiui dar tik 11 metų, bet jo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...