Dėl Europos Sąjungos taikomų sankcijų ekonominė padėtis kaimyninėje šalyje nėra gera. Analizuojant...
Pasaulis
Izraelio premjeras linkęs į konfrontaciją su Iranu - geriau „dabar nei vėliau“
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu.
© EPA-ELTA nuotr.
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu sako esantis linkęs stoti prieš Iraną geriau „dabar nei vėliau“, turėdamas omenyje augantį konfliktą dėl Teherano veiksmų Sirijoje.
B. Netanyahu teigia, kad jo šalis yra pasiryžusi sustabdyti prieš Izraelį nukreiptą „Irano agresiją“.
„Net jei tektų kovoti, geriau tai padaryti dabar nei vėliau. Tautos, kurios nebuvo linkusios laiku pradėti veikti prieš žudikišką agresiją jų atžvilgiu, vėliau turėjo sumokėti kur kas didesnę kainą. Mes nenorime įvykių eskaluoti, bet esame pasirengę bet kokiam scenarijui“, - premjeras sakė ministrų posėdžio metu Jeruzalėje.
Pastaraisiais mėnesiais B. Netanyahu ne pirmą kartą prabyla apie grėsmę dėl Irano karių Sirijoje. Jis tvirtina, kad Teheranas kartu su iraniečių sąjungininke grupuote „Hezbollhah“ siekia sukurti naują frontą prieš Izraelį Sirijoje, kur pamažėle slopsta pilietinis karas.
Iranas savo ruoštu sako, kad jo kariai nusiųsti į Siriją pačios sirų vyriausybės prašymu.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Pasaulis
Europos Komisija (EK) į valstybių, keliančių grėsmę ES dėl nepakankamos kovos...
Per gaisrą viešbutyje Indijos sostinės Naujojo Delio centre žuvo mažiausiai 17...
Pirmadienį Stambulo priemiestyje per karinio sraigtasparnio katastrofą žuvo keturi kariškiai. Tai...
Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.
Užsienio ūkis, Paskelbta prieš 3 val.
Žmonės, Paskelbta prieš 7 val.
Klaipėda, Paskelbta prieš 8 val.
Naujienos

Dėl potvynio Rusnės kelyje - ekstremalioji situacija

Prezidento rinkimai: išniro dar vienas kandidatas (8)

Gripas palengva atsitraukia

„RTR Planeta“ retransliacija sustabdyta pagrįstai (2)
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- A.Auruškevičius: "Išeinu"... 1949 06 24-2019 02 16 (9)
- Klaipėdiečių daugiabutyje išplito lizdinės erkės (14)
- Netekome Algirdo Auruškevičiaus (5)
- Tobulos sovietinės šeimos įvaizdis slėpė šiurpią tiesą (14)
- Šventinė mero kalba - su netikėtomis įžvalgomis (3)
- Galkinas ryžosi prabilti apie sunkumus: žmonos sveikata... (2)
- Prie Klaipėdos mero vairo – būrys norinčių (23)
- Ligita Girskienė: girdėti daugiabučių gyventojus būtina (22)
- Šviesų festivalis užburs Klaipėdą (programa) (22)
- Patyčių kandidatė I.Šimonytė nevaldo liežuvio (16)
- Pritarė referendumui dėl seimūnų mažinimo iki 121 (15)
- Teismas: E. Masiulis neatgaus 242 410 eurų (15)