Pasaulio krepšinio čempionate Senegalas nugalėjo Kroatiją

Ispanijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato trečiojo turo rungtynėse B grupėje pirmadienį Senegalo rinktinė 77:75 (18:16, 23:16, 18:20, 18:23) nugalėjo Kroatijos komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

Senegalo rinktinė rungtynių pradžioje atsiliko 6:13, bet sugebėjo dviem taškais laimėti pirmą kėlinį (18:16). Antrajame kėlinuke skirtumas padidėjo iki devynių taškų (41:32). Nors rungtynių pabaigoje kroatai buvo sušvelninę atsilikimą iki vieno taško (73:72), Senegalo ekipa taikliai atakavo nuo baudų metimų linijos ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Gorgujis Diengas (Gorgui Dieng, 8 atk. kam.) pelnė 27 taškus, Kseinas Dalmeida (Xane Dalmeida) - 15, Muhamadas Fajė (Mouhammad Faye) - 11.

Antrą nesėkmę patyrusiai Kroatijos rinktinei po 15 taškų pelnė Bojanas Bogdanovičius ir Darijus Šaričius (Dario Šarič), 14 - Antė Tomičius.

Pasaulio čempionate dalyvauja 24 rinktinės, suskirstytos į keturias grupes. Į antrąjį etapą pateks po keturias geriausias grupių ekipas.