JAV rinktinė pasaulio krepšinio čempionate šventė trečiąją pergalę

Ispanijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato trečiojo turo rungtynėse C grupėje antradienį olimpinė ir pasaulio čempionė JAV rinktinė 98:71 (27:20, 30:15, 18:19, 23:17) sutriuškino Naujosios Zelandijos ekipą.

Trečiąją pergalę iš eilės šventusi JAV komanda savo galią įrodė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 15 taškų skirtumu (30:15). Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir amerikiečiai triumfavo 27 taškais.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Entonis Deivisas (Anthony Davis, 9 atk. kam.), 15 - Kenetas Ferydas (Kenneth Faried, 11 atk. kam.), 13 - Džeimsas Hardenas (James Harden), po 12 - Stifenas Karis (Stephen Curry) ir Klėjus Tompsonas (Clay Thompson), 10 - Kairis Irvingas (Kyrie Irving).

Trečiąją nesėkmę patyrusioje Naujosios Zelandijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Bi Džei Entonis (B. J. Anthony). Jo sąskaitoje - 11 taškų.