2019 m. gegužės 25 d. 21:09 val., šeštadienis

Skaitytojų ekspresas

Palikite mūsų medžius ramybėje

(10)

2016-12-17, 11:01

Jonas VAINUTIS

Palikite mūsų medžius ramybėje nuotrauka, foto

© Eimanto Chachlovo nuotr.

Nežinau, kaip turėtų jaustis ponas miesto meras, perskaitęs "Vakarų eksprese" išspausdintą straipsnį "Nerimsta dėl brangių medžių". Mano bendruomenė priėjo prie vienintelės išvados - ponai iš Etikos komisijos viešai išsityčiojo iš piliečio Manto Luinio.

Ne, gerbiamas Aurimai Mockau ir Sauliau Lieki, mums, gimtojo miesto Klaipėdos gyventojams, nereikia jūsų pajaciškų filmukų ir sveikinimų. Jūs, kaip Etikos komisijos nariai, pirmiausia privalote atsakyti į gyventojų klausimus, beje, labai logiškus ir aktualius.

Pirkdami medžių sodinukus už fantastiškas kainas (600 eurų už medelį), tikriausiai pamiršote, kad retas klaipėdietis per mėnesį tokią algą gauna. Matyt, nelabai matote, kad miestas rūgsta pūvančių lapų krūvose ir nuo vėjo besiplaikstančiose šiukšlėse. Mokame mes mokesčius nuo kiekvieno kvadrato, o Darbo biržos žmogeliai retai pasirodo su grėbliais ir šluotomis. Be abejo, nėra pinigų. Bet ne apie tai.

Štai ponas Etikos komisijos narys dejuoja, kad didelės kainos esančios dėl biurokratijos konkursinės tvarkos. Tai kam skerdžiate medžius visame mieste? Kas prašė?

Augo tie medžiai dešimtmečius, kvėpavo už mus uosto teršalais ir automobilių išmetamosiomis dujomis. Iki šiol buvo ir geri, ir sveiki. Kažkokia aplinkotvarkos specialistė-ekstrasensė (per TV girdėjau sunkiai sakinį surezga) pažiūri ir nusprendžia, kad visi miesto medžiai serga, juos išskusti reikia. Tik kažkodėl kamienai sveiki ir balti lieka.

Tegu jau mes liksime tie gyventojai kvaileliai, tik balsavimui ir reikalingi, bet Jūs, A. Mockau ir S. Lieki, kaip persidirbę Etikos komisijos naria, turėtumėte elementarių mandagumo taisyklių laikytis ir M. Luinio atsiprašyti, jei nesugebate į jo klausimus laiku atsakyti. Mums visiems labai aktualus tas medžių skerdimas ir atsodinimas, nors ir taip aišku, kad čia negražiai "plaunami pinigai". Ir patarimas - nelįskite į tas, anot jūsų, "pinkles, kur joks verslininkas už tą parduotuvinę kainą nedalyvaus". Palikite mūsų medžius ramybėje.

Žymos: medžiai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

DJ

2016-12-21   03:51

IP: 172.56.26.132

Gera malka, geras raugas !.

DJ

2016-12-21   03:37

IP: 172.56.26.132

Malkos labai naudingas kuras šildant samanės raugą, nes kokybiška samanė yra sveikas alkoholis vartojamas saikingai, ne taip kaip visokie brangus labai pavojingi surogatai kurių gali nusipirkti oficialiuose parduotuvėse ir viskas ateina daugiausiai iš Lietuvos rytinių kaimynų, bet yra ir daug garažų Lietuvoje kur yra pilstomi surogatai, viskas yra dėl to, kad poliomelitai brangina tikrą alkoholį dėl savo korupcinio verslo tai yra surogatų kontrobanda tarp kurių yra ir surogatinių cigarėčių !.

Šita nuomonė

2016-12-20   11:00

IP: 88.119.39.225

stopudow iš Liepų 11 gyvių peryklos..:DDD)

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaitytojų ekspresas

Tokio klausimo sulaukiau iš vieno pažįstamo, kai gegužės 9-ąją susitikome prie sovietų...

Kodėl aš nedėjau gėlių ant žuvusių karių kapų? nuotrauka, foto

Artėjanti stintų fiesta šį savaitgalį, regis, bus puikus išbandymas vasaros sezono ir...

Įvažiavimo į Palangą rekonstrukcija 99 proc. baigta: savaitgalį laukia pirmas išbandymas nuotrauka, foto

Prasmingas ir nuoširdus Laisvės gynėjų dienos paminėjimas vienoje rajono mokykloje galbūt...

Mokinio mama sukilo prieš neužmirštuolę nuotrauka, foto

Norėdami pasidalinti rūpesčiais ar džiaugsmais, darbo dienomis skambinkite nuo 10 iki 13...

Sriubos lėkštė nuotrauka, foto

Jurgis Plonaitis niekada nebuvo tapęs "išverstaskūriu" nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Per ilgus dešimtmečius, nugyventus Klaipėdos krašte, Mažosios Lietuvos tyrinėtojui Bernardui Aleknavičiui Klaipėdos...

Drevernos lobiai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, 1253 metais balandžio 4 dieną pirmą kartą sutartyje su Kuršo vyskupu...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Klaipėda, Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Klaipėda, Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...