2017 m. sausio 18 d. 15:59 val., trečiadienis

Skaitytojų ekspresas

Palangoje vairuotojas sulaukė "smūgio per kišenę"

(28)

Palangoje vairuotojas sulaukė "smūgio per kišenę" nuotrauka, foto

© Darius T.

VE.lt redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo skundas, kuriame jis kaltina policijos darbuotojus formaliu požiūriu į pareigas ir žmogiškumo trūkumu. Vairuotojas, atvežęs statybines medžiagas, buvo nubaustas policijos statybininkams iškraunant sunkvežimį. Incidentas vyko Palangoje, Birutės alėjoje.

"Vis neišeina iš galvos įvykis, kurį patyriau darbe. Negaliu užmigti. Dirbu aš vairuotoju, sunkvežimiu vežioju statybines medžiagas. Turbūt kiekvieną dieną tenka vežti krovinį į objektą, kur kelio ženklai draudžia sunkvežimio eismą. Turint krovinio važtaraštį - policija nebaudžia.

Tačiau sustoti prie draudžiamo ženklo ir išsikrauti krovinį važtaraštis nepadėjo. Palangos policijos pareigūnas Povilas Poškus nubaudė mane, neatsižvelgdamas, kad statybininkai iškrauna mano sunkvežimį.

Jei būčiau pastatęs mašiną kitoje kelio pusėje, kur leistina, tuomet statybininkams didesniu atstumu būtų reikėję tąsyti cemento maišus ir kitas medžiagas bei būtų nesaugu nešti visa tai per gatvę. Tiesiog sveika galva mąstant tai būtų visiška nesąmonė.


Mano sunkvežimis niekam nekliudė, stovėjo saugioje vietoje. Policija tik dirba savo darbą. Ir jokio žmogiškumo nėra. Taip išeina, vyksta statybos miesto centre, aplink objektą kelio ženklai statyti automobilį draudžiama, tad kiekvienas darbininkas kiekvieną rytą turi atsinešti į darbą po plytą ir cemento maišelį ir statytį visą amžių.

Dar ne pabaiga. Aš nesitikėjau tokio pareigūno elgesio, labai susinervinau ir pradėjau ginčytis, įrodinėti, kad jie neteisūs, kad turi atsižvelgti į aplinkybes. Tai gavau dar vieną baudą, nes mat garsiai keikiausi girdint statybininkams.

Policija parodė, kaip jie dirba ir, manau, jiems buvo gėda, tad nutarė dar kartą su manim susidoroti. Na o su mano algele man tai didelis smūgis per kišenę. Valstybės tarnautojai sėja pyktį mūsų visuomenėje, būtų gerai tokius bausti. Kažkas ten negerai, kažkas gal pavydi, kad ten statomas brangus pastatas, gal vyksta karas - nukenčia nekalti", - teigė Darius T. (pavardė redakcijai žinoma).

Incidentą komentavęs Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius buvo lakoniškas:

"Šią situaciją galiu pakomentuoti tik taip: objekto, kuriame vyksta statybos ar remonto darbai savininkas turi kreiptis į Palangos miesto savivaldybės Eismo saugumo komisiją dėl eismo organizavimo tvarkos pakeitimo prie objekto (tiek dėl draudimo sustoti ar stovėti transporto priemonėms, tiek dėl kitų apribojimų, jeigu tokie yra)."

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Pjuklas

2016-03-14   12:18

IP: 86.38.12.19

Eilini karta reikia rezultatu ir surase.Svaiguly del Vokietijos. Niekas ten zenklu nesaugo kaip pas mus. Jei nera kur stoti stoji po zenklu ismiegi ryte isvaziuoji. Ten policija visai kitokia reikia tave ir i namus parvezti gali jei beda.Palangos policijai iki tokio lygio kaip iki menulio

Dalyvis

2016-02-26   13:54

IP: 188.69.209.54

Minetoje vietoje, norint išsikrauti medžiagas ir būti nenubaustiems, policininkai rekomendavo sunkvežimį statytis kitoje gatvės pusėje, kur ženklas Stovėti draudžiama. Tokiu atveju: 1. Bus pažeidžiama darbų sauga. 2. Kas žino ar Palangos policija nenubaus krovėjų už gatvės kirtimą neleistinoje vietoje su cemento maišu rankose. 3. Medžiagų išsikrovimo metu bus trukdomas eismas Birutės alėjoje.

To RK

2016-02-26   12:02

IP: 188.69.212.171

Tikiuosi , kad kokia diena paslysi ir susitrenksi taip galva , kad po to nebus noro rasyti kvailus komentarus. O dirbdamas liberastiniu valdininkeliu darbe dirbk , o ne internete blevyzgok. Palinkejimai nuosirdus , nes linki kitam nelaimes. O karma yra.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaitytojų ekspresas

Su uostamiesčio sveikuoliais į žiemišką jūrą nersime sausio 1-ąją - sveikuoliškai pradėsime...

Sveikuoliai ners į žiemišką jūrą nuotrauka, foto

Bendruomenės namuose vėl skambėjo meno kolektyvų atliekama muzika, dainos, bangavo šokių ritmai....

Bendruomenės namuose - dvasingas pasibuvimas nuotrauka, foto

VE.lt redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo skundas, kuriame jis kaltina policijos darbuotojus formaliu...

Palangoje vairuotojas sulaukė "smūgio per kišenę" nuotrauka, foto

Klaipėdoje naujoms gatvėms suteikiami pavadinimai, bet vėl pamirštamas Lietuvai svarbaus asmens įamžinimas....

Lietuvos šviesulys Vydūnas nusipelno paminklo! nuotrauka, foto

Eismo pokyčiai - su komisijos palaiminimu nuotrauka, foto

Klaipėda, Didelis eismas piko metu ryte ir vakare, sudėtinga pereiti gatvę - tuo...

Unikaliąją Raganų eglę galės apžiūrėti ir neįgalieji nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Sutvarkius Rambyno regioniniame parke augančios Raganų eglės aplinką, šis unikalus gamtos...

Saulažoliškiai nori likti kaimiečiais nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Prie Gargždų prisišliejusio Saulažolių kaimo gyventojai piktinasi Klaipėdos rajono savivaldybės noru dalį...

Bankų įkainiai atstūmė ir vandentiekininkus nuotrauka, foto

Ekonomikos naujienos, Klaipėdiečiai skundžiasi, jog negali apmokėti sąskaitų už vandenį naudodamiesi bankų elektroninės bankininkystės...

Klaipėda, Paskelbta prieš 58 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...