2019 m. balandžio 19 d. 17:17 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Valstybinis kelias už senjorų pinigus?

Pirmos grupės neįgalioji Agafija, gyvenanti sodų bendrijoje "Eketė", didžiai nustebo, kai jai, kaip ir kitiems bendrijos nariams, buvo pranešta, kad už žvyrkelio asfaltavimą ji turėsianti mokėti net 500 eurų, kai jos pensija vos 280: "Nei aš mašiną turiu, nei kur važinėju autobusiais. Tas kelias man vienodai rodo - žvyrkelis ar asfaltuotas", - sakė ji.

Daugiau aiškumo dėl situacijos suteikė tos pačios bendrijos narė p. Jovita: "Tas kelias valstybinis. Kodėl mes, pensininkai, o tokių bendrijoje dauguma, turime mokėti 50 procentų jo tiesimo išlaidų? Suprasčiau, jei tuo žvyrkeliu naudotųsi tik bendrijos nariai. Kažkas ne taip. Juk keliams tiesti gaunamos milžiniškos lėšos iš ES fondų. Kodėl bandoma išlaidų naštą užkrauti senjorams? Beje, mūsų niekas neklausė nei nuomonės, nei pritarimo - asfaltuoti tą kelią ar ne. Kažkas sakė, jog pasirašinėjo kažkokius popierius. Tačiau niekas neaiškino, kokiam tikslui. Vadinasi, parašai buvo išgauti apgaulės būdu", - sakė p. Jovita.
Pasak jos, bendrijoje 250 sklypų. Negi tokie brangūs 1,5 km žvyrkelio asfaltavimo darbai, už kuriuos atsiskaityti ketinama "nurabavoti" pensininkus?

O vasara tokia trumpa

Ponas Remigijus panoro pasidalinti įspūdžiais apie jau besibaigiančią vasarą: "Jeigu visos vasaros Lietuvoje būtų kaip ši, nevažiuočiau į jokias turkijas, egiptus ar ispanijas. Šiemet net Baltijoje galėjai maudytis, nerizikuodamas, kad šaltas vanduo susuks į kiaulę, tai yra išsukinės sąnarius. Jeigu vasaromis Lietuvoje vanduo įšiltų taip, kaip šiemet, manau, verktų šiltų jūrų kurortai lietuvių nesulaukdami. Bet juk vasara tokia trumpa, kad nespėji nei pasimėgauti, net įsibėgėti mėgautis. Šiemet vasarą neatostogavau, bet savaitgalis su šeima išsiruošdavome vis į kokį kitą nacionalinį ar regioninį parką. Ko tik neaptikome, ko tik nepamatėme. Tikrai nublanko visos Egipto piramidės kartu sudėjus. Ir Eifelio bokštas Paryžiuje ar Taueris Londone tikrai neatstos aptiktų stebuklų Lietuvoje. Manau, kad turizmo organizatoriai per menkai praneša apie tuos pamatyti vertus stebuklus. Vieną šeštadienį išsinuomojom baidares ir plaukėm Minijos upe. Patikėkit, vaizdai buvo kur kas įspūdingesni, nei žvalgantis po Viduržemio jūrą. Dabar juk daugelis tapome ir raštingais interneto naršytojais. Panaršykite. Nebūtinai kas buvo įdomu mūsų šeimai, patiktų ir jūsų šeimynai. Tad stebuklus ir įdomybes atraskite patys. Paskutinė vasaros savaitė prasidės, - pabandykite ją dar grybštelėti už skverno", - "Vakarų ekspreso" skaitytojams palinkėjo p. Remigijus.

Norėdami pasidalinti rūpesčiais ar džiaugsmais, darbo dienomis skambinkite nuo 10 iki 13 val. tel. (846) 49 34 35 arba rašykite laiškus el. pašto adresu grazina@ve.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Dar 2018 m. spalio mėnesį Lietuvos Seimas įteisino medicinines kanapes. Nuliūdinsiu visus...

Realus medicininių kanapių legalizavimas ar migla ligoniams? nuotrauka, foto

Vos mėnuo liko iki prezidentinės kampanijos pabaigos, tačiau kuo skiriasi vienas nuo...

Paskutiniai postlandsbergizmo epochos rinkimai nuotrauka, foto

Ponia Klementina ieškojo paguodos, kai dėl, pasak jos, menkniekių susipyko su savo...

Tikros ir menamos draugystės nuotrauka, foto

Dešimti metai Europos Parlamento salėje turiu galimybes tiesiogiai girdėti bei matyti įvairių...

Reikia vienodai teisingos naujos Europos Sąjungos nuotrauka, foto

Klaipėdos centre - naujas "Alyno" baras nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos centre - Mažvydo alėja 3 - duris atvėrė daugelio pamėgtas jaukus...

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (574) nuotrauka, foto

Klaipėdos akvarelės, "Vakarų ekspresas" tęsia pasakojimų ciklą apie senuosius Klaipėdos namus ir juose gyvenusius,...

Realus medicininių kanapių legalizavimas ar migla ligoniams? nuotrauka, foto

Nuomonės, Dar 2018 m. spalio mėnesį Lietuvos Seimas įteisino medicinines kanapes. Nuliūdinsiu visus...

Išpuoliai prieš Prancūzijos bažnyčias – nutylėta tema nuotrauka, foto

Pasaulis, Tamsi, grėsminga Paryžiaus katedrą naikinusių liepsnų simbolika – nepriklausomai nuo gaisro priežasties....

Klaipėda, Paskelbta prieš 12 min.

Klaipėdos akvarelės, Paskelbta prieš 16 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...