2019 m. gegužės 27 d. 04:06 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Valstybinis kelias už senjorų pinigus?

Pirmos grupės neįgalioji Agafija, gyvenanti sodų bendrijoje "Eketė", didžiai nustebo, kai jai, kaip ir kitiems bendrijos nariams, buvo pranešta, kad už žvyrkelio asfaltavimą ji turėsianti mokėti net 500 eurų, kai jos pensija vos 280: "Nei aš mašiną turiu, nei kur važinėju autobusiais. Tas kelias man vienodai rodo - žvyrkelis ar asfaltuotas", - sakė ji.

Daugiau aiškumo dėl situacijos suteikė tos pačios bendrijos narė p. Jovita: "Tas kelias valstybinis. Kodėl mes, pensininkai, o tokių bendrijoje dauguma, turime mokėti 50 procentų jo tiesimo išlaidų? Suprasčiau, jei tuo žvyrkeliu naudotųsi tik bendrijos nariai. Kažkas ne taip. Juk keliams tiesti gaunamos milžiniškos lėšos iš ES fondų. Kodėl bandoma išlaidų naštą užkrauti senjorams? Beje, mūsų niekas neklausė nei nuomonės, nei pritarimo - asfaltuoti tą kelią ar ne. Kažkas sakė, jog pasirašinėjo kažkokius popierius. Tačiau niekas neaiškino, kokiam tikslui. Vadinasi, parašai buvo išgauti apgaulės būdu", - sakė p. Jovita.
Pasak jos, bendrijoje 250 sklypų. Negi tokie brangūs 1,5 km žvyrkelio asfaltavimo darbai, už kuriuos atsiskaityti ketinama "nurabavoti" pensininkus?

O vasara tokia trumpa

Ponas Remigijus panoro pasidalinti įspūdžiais apie jau besibaigiančią vasarą: "Jeigu visos vasaros Lietuvoje būtų kaip ši, nevažiuočiau į jokias turkijas, egiptus ar ispanijas. Šiemet net Baltijoje galėjai maudytis, nerizikuodamas, kad šaltas vanduo susuks į kiaulę, tai yra išsukinės sąnarius. Jeigu vasaromis Lietuvoje vanduo įšiltų taip, kaip šiemet, manau, verktų šiltų jūrų kurortai lietuvių nesulaukdami. Bet juk vasara tokia trumpa, kad nespėji nei pasimėgauti, net įsibėgėti mėgautis. Šiemet vasarą neatostogavau, bet savaitgalis su šeima išsiruošdavome vis į kokį kitą nacionalinį ar regioninį parką. Ko tik neaptikome, ko tik nepamatėme. Tikrai nublanko visos Egipto piramidės kartu sudėjus. Ir Eifelio bokštas Paryžiuje ar Taueris Londone tikrai neatstos aptiktų stebuklų Lietuvoje. Manau, kad turizmo organizatoriai per menkai praneša apie tuos pamatyti vertus stebuklus. Vieną šeštadienį išsinuomojom baidares ir plaukėm Minijos upe. Patikėkit, vaizdai buvo kur kas įspūdingesni, nei žvalgantis po Viduržemio jūrą. Dabar juk daugelis tapome ir raštingais interneto naršytojais. Panaršykite. Nebūtinai kas buvo įdomu mūsų šeimai, patiktų ir jūsų šeimynai. Tad stebuklus ir įdomybes atraskite patys. Paskutinė vasaros savaitė prasidės, - pabandykite ją dar grybštelėti už skverno", - "Vakarų ekspreso" skaitytojams palinkėjo p. Remigijus.

Norėdami pasidalinti rūpesčiais ar džiaugsmais, darbo dienomis skambinkite nuo 10 iki 13 val. tel. (846) 49 34 35 arba rašykite laiškus el. pašto adresu grazina@ve.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

"Raginate džiaugsmais ir rūpesčiais dalintis, tai va, - noriu pasidžiaugti: kokia laimė,...

Moterų laimė - lietuvių rankose nuotrauka, foto

Nežinau, kaip jums, bet man atrodo, kad neįdomesnių prezidento rinkimų, kaip šie,...

Kaip du vandens lašai nuotrauka, foto

Vienoje užeigoje maždaug Sabonio ūgio kavalierius, pasilenkęs, kad nekliudytų durų staktos,...

Gyvenimo vaizdeliai nuotrauka, foto

Politikai mėgsta girtis. Ypač kalbose. O darbai dažnai tiesiog nepadaryti. Negerai yra...

Nesveikos sveiko miesto problemos nuotrauka, foto

"Dorė" keliauja po Lietuvą nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Jau ir sostinės visuomenei buvo pristatytas naujausias šeštasis Neringos kultūros almanachas "Dorė"....

N.Puteikis: prezidentas nėra tik užsienio reikalams nuotrauka, foto

Lietuva, Seimo narys Naglis Puteikis, sekmadienį balsavęs prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose, Eltai...

Buvusi SEL mylimoji nustebino Klaipėdos publiką nuotrauka, foto

Įvairybės, Retai viešumoje pasirodanti buvusi Egidijaus Dragūno (SEL) mylimoji Eleonora Sebrova (Orea) šeštadienį prabangiame...

Iki 16 valandos rinkimuose balsavo 42 proc. rinkėjų nuotrauka, foto

Lietuva, Sekmadienį iki 16 valandos balsavo 42 proc. rinkėjų – keliais nuošimčiais mažiau...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 11 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...