2017 m. gegužės 26 d. 06:36 val., penktadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Valstiečių plūgai prieš alkoholį

(5)

2017-05-16, 12:29

Vitalius VAIDILA

Valstiečių plūgai prieš alkoholį nuotrauka, foto

Vitalius VAIDILA

Paradoksalu, nes valstietis ir alkoholis, plūgas ir valstietis, alkoholis ir plūgas – neatsiejami dalykai. Kaip gera muzika ir Les Paul gitara, Brazilija ir futbolas, Bob Marley ir marihuana, „Malaysian Airlines“ ir dingęs lėktuvas, All Blacks ir „Haka“ ar galiausiai katalikai ir popiežius. Visų šių dalykų neįmanoma atsieti net ir naudojant moderniausias technologijos priemones, bet Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis nusprendė, kad laikas iš tautos atimti alkoholį arba kaip pats sako – alhoholį. Na, jei neatimti, tai bent nesaikingai apriboti jo prieinamumą.

Greitu metu norint įsigyti vyno galios tokie patys reikalavimai, kaip perkant heroiną, tik už vartojimą bus baudžiama skirtingai. Taurė vyno – įrašas policijoje, kad esi nepatikimas pilietis, jei pagauna antrą kartą – antspaudas į asmens tapatybės kortelę, jog šis pilietis gali būti susijęs su pedofilų klanu. Bent jau kitą kartą susimąstys, ar verta lauko kavinėje gurkšnoti alų.

Nes matote, yra nemaža dalis žmonių, kurie nustojo vartoti alkoholį ir visuomenė juos priima pakankamai palankiai, bet jei jau turėsi antspaudą „pedofilas“, tuomet jokios galimybės, kad visuomenė tai kada nors pamirš. Jokio gailesčio, jokios karjeros, jokio gyvenimo. Pakanka tik užuominos, kad pilietis A.S.S gimęs 1969 m. gruodžio 5 d. yra įtariamas glaudžiais ryšiais su pedofilų grupuote „Čiulbuonėliai“ ir lietuviai to niekada nesugebės ištrinti iš savo pasąmonės.

Dabar LŽVS siūlo visiškai apgailėtinas priemones kovoje su alkoholizmu: draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais lauko kavinėse, riboti pardavimo laiką, didinti amžiaus cenzą norint įsigyti alkoholinių gėrimų ir pan. Akivaizdu, kad visos šios kovos priemonės nepadės, o galimai dar ir paskatins vartoti svaigiuosius gėrimus bei pažeidinėti įstatymus.

Sunku įsivaizduoti, kad antrakursis studentas mėgausis sveiku gyvenimo būdu ir linksminsis Naisių kanklių festivalyje, gerdamas girą bei šokdamas tautinius šokius. Ypatingai tragiškas atvejis, kuomet vienas politinių lyderių bando pagal save siūti rūbą, kuriuo aprengs visą tautą. Nors ką gali žinoti, A. Hitleriui tai kuo puikiausiai pavyko.

Grįžkime prie priemonių kovoje su alkoholiu. Valstiečiai yra labai neįžvalgūs, nes norint efektyviai kovoti su pačiomis pavojingiausiomis žmonių grupėmis: ISIS, naciais, kanibalais ir vyno gurmanais – privalu imtis ekstremalių priemonių. Apskritai, alkoholį vartojantis žmogus negali būti pilnaverčiu LR piliečių. Tuomet iškyla klausimas – ar gali nepilnavertis LR pilietis dalyvauti rinkimuose? Peršasi logiškas atsakymas, kad negali. Ką tokiu atveju daryti valstiečiai tikrai žinos.

Kitas pasiūlymas LŽVS kovotojams būtų labai konkretus. Ar teko domėtis kuriose šalyse alkoholinių gėrimų suvartojimas yra mažiausias? Visiškai teisingai – islamiškose šalyse, kuriose galioja Šariato teisė. Na, negalima sakyti, kad tokių atvejų nepasitaiko, kuomet tose šalyse vartojami svaigieji gėrimai, bet tai yra reti atvejai, lydimi viešais nuplakimais. Jau įsivaizduoju, kaip Aurelijus Veryga apsilaižė išgirdęs šią idėją ir online ieško tinkamo rimbo, kuriuo plaks alaus mėgėjus.

Valstiečiams rimtai reiktų pagalvoti apie Šariato teisės įvedimą, tokiu būdu galima būtų sėkmingai įveikti savižudybių problemą, nes islame tai yra didžiausia nuodėmė. Vagišiams bus nukertamos rankos ir tuo liks patenkintas policininkas Saulius Skvernelis, išdidžiai pasakodamas, kaip puikiai pavyko pažaboti nusikalstamumą. Dar vienas privalumas valstiečiams – LR Seime neliko Gretos Kildišienės.

Galima bus ramiai visas koleges aprengti nikabais ir neatsiras nei vienos prieštaraujančios seimo narės. Gretą įtikinti būtų sudėtingiau, nes iššokti iš Juozo Statkevičiaus rūbų į Saudo Arabijos dizainerių kūrinius vargu ar įmanoma. Nėra Gretos – nėra problemos, o kitas parlamento seksiukes vis tiek reikia slėpti nuo visuomenės akių. Jei LŽVS įvykdytų šį planą, tai vargu ar spėtų skaičiuoti visus laimėjimus.

Iš pirmo žvilgsnio galima pamanyti, kad toks planas sunkiai įgyvendinamas, nes mūsų tautiečiai ypatingai nemėgsta kitataučių ir kitą religiją išpažįstančių žmonių. O dar jei odos spalva ne tokia kaip pačio, tai savas marozas visada bus mielesnis už išsilavinusį užsienietį. Nereikia pamiršti kritikos ir toms moterims, kurios išteka už kitataučių. Tos tai jau visiškos... Geriau tegu savas Kęstas muša, nei svetimas Lorenzo ar Najibas švelniai glamonėja. Visa tai lietuviui ypatingai nepatinka ir jis jokiu būdu tokiems planams nepritars, bet mūsų valstiečiai imsis sau įprastos taktikos – vykdyti planą su nieko nesitariant, spjaunant į visuomenės pasipiktinimą, kaltinant žiniasklaida tuo, kad neleidžia dirbti, arogantiškai aiškinant kas yra gėris ir kas anot jų yra didžiausias blogis.

Jei pažiūrėti įdėmiau, galima pamatyti, kad LŽVS valstybės idėja yra labai panaši į Artimųjų Rytų modelį, kur paklusnumas yra didesnė vertybė, nei laisvas pasirinkimas. Tokia ir yra užslėpta „žalioji svajonė“. Net ir nepavykus islamizacijos procesui visada galima grįžti prie pradinio plano.

Pradinis planas – antspaudas. Taip, žymos „pedofilas“ lengvai iš asmens dokumento neištrinsi. Esu tikras, kad visi akimirksniu taptų abstinentais. Sakote, negalima tautos kaltinti nebūtais dalykais. Tai jei visus išgeriančius pavertėm geriančiais, tai kodėl visus kurie myli vaikus nepavertus „vaikus pamylinčiais“?

Valstiečių kovoje su alkoholiu, visos priemonės yra pateisinamos. Žinos kitą kartą nenaudėliai, kad mėgautis šampanu yra tas pats, kaip būti etatiniu vaikų lopšelio-darželio „Mėnuliukas“ ekshibicionistu. Rezultatai būtų matomi akimirksniu. Jei vyrui kavinėje tektų pasirinkti vieną iš dviejų – alaus bokalą ar įrašą „pedofilas“ į savo CV, tai visi sakytų: „Ai, ne, ne, aš tai gal žalios arbatos“.

Problem solved. Case closed.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Kai

2017-05-23   13:32

IP: 88.119.136.7

neturi svarių argumentų paprieštarauti, lengviausia prisikabinti prie pavardės, išvaizdos, prigalvoti epitetus. Ar ne, baudžiauninkai?:-)

Fizionomijos ekspertas

2017-05-22   18:47

IP: 90.138.65.242

šitas chabatnikas, tai vietoj alaus jamtu įrašą-"pedofilas". O alkoholis jiems vaistas ir priemonė naikinti -paverkti kitas tautas. Tas slapstymasis už netikrų pavardžių yra tiesiog fenomenalus,bet tos fizionomijos tai niekur nepaslėpsi,o dar kai lepteli ,..Jiems labai būdinga elitinė kultūros dalis"pamylėti vaikučius",nuleisti kraują ,o dar ir macomis pašerti nesusipratėlius. Mes kalbame apie blogį,bet neįvardiname blogio šaknų. Jie apsistatė "izmais" ir mano,kad juos tai saugos amžinai. Nyki tema . Geriau apie alkoholį. Žinia tai nuodas-narkotikas sukeliantis lėtinius asmenybės ir jo kūno degradavimą (suirimą). Ką čia kalbėti. Neprilausomoje Lietuvoje alkoolis turėjo būti uždraustas pirmuoju dekretu. Ir męs būtume buvę pirmoji pasaulio "kriksčioniškoij" valstybė atsikračiusi šio baisaus nuodo. dabar mūsų jau būtu ne du milijonai,bet keturi,o gal ir viso penki.. Kieno sumanymas ,kad Lietuvių tauta išnyktu,o jo žemes užimtu atėjūnai iš Pietų.? Visa drama dar tik ateityje,...kad apsiginti mums reikės visų Pasaulio Lietuvių pastangų.

Kaimyne

2017-05-22   13:03

IP: 86.38.130.179

Mano giliausia užuojauta šiam suklaidintam jaunam simpatiškui žmogui.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Į redakciją užsukęs ponas Vytautas stebėjosi, kodėl po Mažvydo alėją blaškosi turistai...

Parūpo turistai nuotrauka, foto

Mokykloje buvo mokoma, kad žmogus yra gyvūnas. Ne tik žinduolis, bet ir...

Vytautas Valevičius. Kodėl mėtomi pinigai? nuotrauka, foto

Vertinau premjerą Saulių Skvernelį už neblogą humoro jausmą, bet, žinokit, atsiimu.

Premjere, atvažiuokit į Jūros šventę - pakelsim po taurę vyno ar bokalą alaus! nuotrauka, foto

Seimo narys N. Puteikis šį trečiadienį rėžė ilgą kalbą sau tradicine tema...

Eugenijus Gentvilas atsakė Nagliui Puteikiui nuotrauka, foto

Gegužės 26-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Ar senasis tiltas taps naująja Danės krantų jungtimi? nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos savivaldybėje iškelta idėja panaudoti seną pėsčiųjų tiltą, kadaise ėjusį per geležinkelį,...

Vilniuje identifikuotos žvejų problemos nuotrauka, foto

Jūra, "Tikrai netikėjau, kad žuvininkystės srityje gali būti toks susipriešinimas. Vieni ant kitų...

Tautinių mažumų vaikams - festivalis pajūryje nuotrauka, foto

Klaipėda, Gegužės 27–29 d. Klaipėdoje vyks XV-asis Lietuvos tautinių mažumų neformaliojo ugdymo įstaigų...

Klaipėda, Paskelbta prieš 6 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Jūra, Paskelbta prieš 14 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 14 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...