2018 m. spalio 18 d. 19:19 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Vaistinių stygius?

(1)

Kai ponia Janina, jau daug metų negyvenanti Lietuvoje, pranešė, kad Palangoje, kurios kapinėse palaidoti jos artimieji (jų kapų ji buvo atvykusi aplankyti), stinga vaistinių, pirmiausiai prisiminiau tą jaukiąją, kurorto centre. Bet daugiau vaistinių lyg ir nebūčiau galėjusi įvardinti. Tuomet p. Janina paaiškino, kad centre esą ir daugiau vaistinių. Bet nuo centro einant link Vanagupės - nė vienos. "Juk Palangoje dar tebegyvena nemažai brandaus amžiaus žmonių, kuriems eiti į centrą jau per sunku. Kai man tų vaistų prireikė, užėjau į vieną reabilitacijos centrą, bet jame žmogui "iš gatvės" jų nepardavė", - guodėsi p. Janina. Farmacininkai, tirkit rinką, - gal iš tiesų Palangoje vaistinių per mažai?

Joduotos druskos problema

Laikraščio skaitytoja išpažino serganti skydliauke. "Tad maisto produktus renkuosi labai atsargiai. O be duonos juk neapsieisi. O visa duona dabar kepama tik su joduota druska, kurios žmonėms, vartojantiems vaistus dėl skydliaukės negalavimų, šiukštu negalima - papildoma jodo dozė kenksminga. Bandžiau ieškoti kepyklėlių, kuriose duona kepama su paprasta druska. Bet ir jose, nežinau pagal kieno priesakus, - gal ES? - duona kepama taip pat su jodo druska. Tai ką daryti žmogui, kuriam papildoma jodo dozė visai nereikalinga, o atvirkščiai - labai kenksminga", - retoriškai klausė skaitytoja.

Vargas dėl kryžiažodžių

Dar viena laikraščio skaitytoja guodėsi…dėl kryžiažodžių. Visi puikiai žinome, kad brandaus amžiaus žmonėms rekomenduojama treniruoti smegenis. Ir daugelis renkasi jiems prieinamą formą – kryžiažodžius. Juos renkasi ir toji laikraščio skaitytoja. “Paprastai prenumeruoju kryžiažodžių žurnalus. Bet šiemet susidūriau su kliūtimi – jau lapkritis, o užsiprenumeruoti kryžiažodžių žurnalų kitiems metams negaliu – prenumerata nepriimama”,- skundėsi moteris. Jai ir kitiems, besidomintiems tais kryžiažodžių žurnalais, turiu priminti labai paprastą reikalą,- prenumeratai įteikti reikalinga daug papildomų etatų,- prenumeratą priimančių, ją koordinuojančių, žurnalus ar laikraščius išvežiojančių vairuotojų, išnešiotojų. Žinoma, kryžiažodžių žurnalų leidėjams tai visiškai neapsimoka. Atvirkščiai,- vieni nuostoliai. Juk visa serviso finansinė našta gultų ant prenumeratorių pečių. Ir kas jau tuos kryžiažodžių žurnalus beprenumeruotų? Turiu keletą pažįstamų, “sergančių” tais kryžiažodžių žurnalais. Ir jie, tarsi narkomanai dozės lekia prie dar išlikusių spaudos kioskų tų žurnalų pirkti. Na, o jeigu brandaus amžiaus žmogus neįgalus ar jau sunkoka vaikščioti, juk visada gali paprašyti jų nupirkti artimųjų. Jei jie išbildėję į airijas, vokietijas ar amerikas, yra dar viena išeitis – paprašyti kaimynų, einančių pirkinių į prekybos centrus. Esu įsitikinusi,- tikrai neatsakys tokios paslaugėlės.

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel. 49 34 35 darbo dienomis nuo 10 iki 13 val. grazina@ve.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Kita moteriškė

2017-11-04   09:25

IP: 91.5.203.60

Na, Vanagupė- gal ne Vilniuje? Vanagupėje juk nėra ir prekybos centrų? Vasarą buvo, dabar...atostogauja. Bet jei ponia duonos, pienos, kitų dalykų atkanka į Palanos prekybos centrus- tai ir Rimi, ,ir Iki, ir Maxima turi savo tinkluose dirbančias vaistines." Nustokime verkti dėl visiškai nerekšmingų dalykų", išošrdies to linkiu Vanagupės 'poniai"..

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Vėjo, vėjo, vėjo! Toks šūkis, kaip visi gerai žinome, yra buriuotojų palydovas....

Apie ekstremalų sportą: ar verta ieškoti kaltų? nuotrauka, foto

Išaušo rytas, ir pirmieji lankytojai užplūdo kuklią didelio prekybos tinklo parduotuvę netoli...

Mėnesį dirbau kasininku, dabar tai sapnuoju tik košmaruose nuotrauka, foto

Rengiant šį pranešimą kilo didelė abejonė, ar teisingai mes identifikuojame, kad uostas...

"Laiko daryti gerai nebėra, reikia daryti labai gerai" nuotrauka, foto

Niekam ne paslaptis, kad mūsų valstybės nacionaliniam saugumui mirtiną pavojų kelia... trąšos,...

Rinkimai artyn, pavojų ir regėjimų daugyn nuotrauka, foto

„Neptūno“ partnerių gretose – naujas generalinis rėmėjas nuotrauka, foto

Sportas, Krepšinis Klaipėdoje sulaukia vis daugiau kraštiečių dėmesio, todėl vietos verslas džiaugiasi galėdamas...

Seimas pritarė privalomajam referendumui dėl dvigubos pilietybės nuotrauka, foto

Lietuva, Seimas ketvirtadienį nusprendė, kad referendumas dėl dvigubos pilietybės instituto išplėtimo vyks dvi...

Šis laivas 1965-1991 m. plaukiojo su SSSR vėliava nuotrauka, foto

Klaipėda, Spalio 19 d. į Klaipėdą atvyksta paskutinis, 60-asis registruotas kruizinis laivas šiais...

Pasigendama jūrinės politikos tęstinumo nuotrauka, foto

Jūra, Jūrų kapitonai sako, kad jūriniame sektoriuje iškylančios problemos nesprendžiamos, o dar labiau...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...