2018 m. balandžio 23 d. 02:43 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

"Pedofilinės" valdžios siautėjimas

(67)

2012-04-10, 12:59

Stanislovas STULPINAS

"Pedofilinės" valdžios siautėjimas nuotrauka, foto

Visiems reikia pagaliau suprasti, kad visose valstybėse pedofilų yra ir bus. Dauguma valstybių, mūsų kaimynai( lenkai, estai, rusai, latviai...) jau ėmėsi ryžtingų priemonių, kad užkirstų kelią pedofilų siautėjimui, kad nebūtų seksualiai išsigimėlių prievartaujami ar tvirkinami mūsų vaikai ar anūkai, vaikų namų globotiniai.

Valstybei vadovauja ne pedofilai, ne L. Stankūnaitė su grimu paakyje, ne jiems tarnaujančios spec. tarnybos, bet visos tautos išrinkta ir jos gerbiama Prezidentė.

Stanislovas STULPINAS

Tose valstybėse yra atliekami principingi ikiteisminiai tyrimai. Konstatuojama, kad neretai pedofilai užima atsakingus postus visose valdžios, politikos ir teisėsaugos struktūrose. Vien ką reiškia plačiai nuskambėjęs pedofilinis skandalas Latvijoje, kai buvo nustatyta, kad pedofilinėse orgijose dalyvaudavo net premjeras, teisingumo, vidaus reikalų ministrai...kiti atsakingi pareigūnai. Latvijoje buvo konstatuoti net tuometinio Generalinio prokuroro tamprūs ryšiai su pedofilais. Buvo nustatyta, kad jų įtakingų pedofilų ryšiai veda ir į kitas valstybes bei į Lietuvą.

Tuometinė Latvijos Prezidentė Seime paskelbtą pedofilinio tyrimo medžiagą įvardijo, kaip pačia juodžiausia diena visoje Latvijos istorijoje.

Latvijoje buvo nuspręsta, kad neiššaukti tarptautinio skandalo, baudžiamojon atsakomybėn premjero ir ministrų netraukti-jie buvo atstatydinti iš savo pareigų. Baudžiamojon atsakomybėn buvo patraukti kiti šio pedofilinio skandalo dalyviai.

Valstybėse priiminėjami griežti antipedofiliniai įstatymai, numatantys net pedofilų kastraciją. Tai jau padaryta ir Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje. Tokiu keliu eina ir kitos valstybės.

Atkreipiu dėmesį į tai, kad tose valstybėse nebuvo laukta, kol pedofilija sukels ypatingai sunkias pasekmes kaip Lietuvoje, kai buvo nužudyti net keturi, o gal penki žmonės.

Ar Jums neatrodo keista, kad mūsų valstybėje apsimetama, kad jokios pedofilijos ir ją sukėlusios tragedijos nebuvo? Faktiškai mūsų šalyje iš viso nebuvo atliekamas joks ikiteisminis tyrimas tikslu išaiškinti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn visus šios pedofilijos dalyvius ir organizatorius. Ne tik, kad nebuvo, bet buvo ir yra męstos visos įtakingų pedofilų jėgos ir įtaka, kad bet koks tyrimas būtų užgniaužtas, kad būtų sutrypti visi mėginantys nors paliesti šį klausimą.

Viskas yra daroma, kad nebūtų jokio ikiteisminio tyrimo šiais klausimais. Stengiamasi klastojant bylų medžiagas susidoroti su visais, kas ieško tiesos ir reikalauja išaiškinti visas šios tragiškos pedofilijos aplinkybes bei kaltininkus patraukti atsakomybėn.

Norima, klastojant baudžiamosios bylos medžiagą, apkaltinti D. Kedį ir N. Venckienę, kad jie buvo J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo dalyviai ar organizatoriai. Tuo tikslu net mėginama remtis spec tarnybų provokatoriaus M. Žalimo parodymais. Net Gaivenis išvadino M. Žalimą šmeižiku ir melagiu. Manau, kad byloje atsiras dar ne vienas toks Žalimas...

Žiniasklaidos kai kurių straipsnių komentaruose ką tik jau garsinama žinia, kad Kauno apygardos prokuratūra, tirianti J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo aplinkybes, šiomis dienomis gavo DNR ekspertizių išvadas, kuriose atseit tvirtinama, kad ant nušautųjų kūnų rasti D. Kedžio DNR pėdsakai.

Jei tai tiesa, tai tokia ekspertizė yra dar viena absurdiška klastotė.

Ar galite įsivaizduoti, kad koks nors žudikas ką nors nušaus ir po to stengsis savo rūbais trintis į auką, kad pėdsakus paliktų.

Beje, mūsų pseudoprokuromas čia nėra nieko keisto- anot jų D. Kedys prie V. Naruševičienės lavono net ginklą savo padėjo, iš kurio nebuvo šauta - kad niekas neabejotų, kad būtent jis yra žudikas.

D. Kedys "užspringdamas", šalia savęs pasidėjo ir kitą pistoletą , iš kurio buvo šaudyta , kad dar kartą patvirtintų, kad žudikas yra jis, kad nieko kito neieškotų. Tik kažkodėl D. Kedys užmiršo ant jo savo pėdsakus palikti, net DNR nerasta. Nenustebkite, jei tuoj bus pakišta dar viena išvada, kad visi pėdsakai po dviejų metų jau rasti.

Baudžiamųjų bylų klastotojams trūksta vienos grandies. Visuomenė reikalauja išaiškinti visus mergaitės seksualinio prievartavimo dalyvius ir juos patraukti atsakomybėn. To daryti jokiu būdų negalima-L. Stankūnaitę patraukus baudžiamojon atsakomybėn ir ją teisiant, ji tikrai , pajutusi, kad klanas jos nebegina, pradės kalbėti.

Maža mergaitė auga, ji visą pedofilinį košmarą gerai prisimena ir, užaugusi, gali pati pareikalauti viską ištirti. Reikia mergaitę pašalinti.

Visam įtakingam pedofiliniam klanui iškilo didžiulis pavojus būti demaskuotiems, tuo labiau, kad visa tai yra susiję su spec. tarnybų veikla.

Būtina įrodyti, kad jokios pedofilijos nebuvo, kad visa tai yra išgalvota D. Kedžio ir N. Venckienės.

Šiam tikslui įgyvendinti yra pajungta visos valstybės teisėsauga, jos specialiosios pajėgos. Visa valstybė, tiksliau jos pedofilinis klanas, metė savo jėgas, prieš mažą bejėgę mergaitę. Ji , paminant Konstituciją, įstatymus, privalo būti brutaliai išplėšta iš ją mylinčios Neringos Venckienės šeimos ir perduota tiesiai į pedofilų rankas.

L. Stankūnaitė bet kokia kaina privalo pagaliau pradėti teismuose atstovauti mergaitę ir įrodinėti, kad jokios pedofilijos nebuvo, nes esantys baudžiamojoje byloje įrodymai neleidžia kol kas jokiam teismui priimti tokio sprendimo. Na o, kad paveikti mergaitę yra visokių priemonių, medicininių preparatų taip pat.

Mergaitė per kelias dienas bus padaryta „ daržove“ ir visiems laikams psichine ligone.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

o

2012-04-15   00:19

IP: 87.247.123.121

drasus straipsnis, parasyta visa tiesa, ka dauguma Lietuvos zmoniu supranta. ACIU Stanislovui Stulpinui, ir Vakaru ekspreso leidejams.

Komentaras Onutei,

2012-04-14   19:23

IP: 78.60.15.164

kad dar yra sąžiningų teisėjų Lietuvoje, sunku patikėti... Todėl ir tempiamos bylos, kaip kokios gumos, ir sudarytos sąlygos, kad nuteistų arba neteistų kada ir ką nori... pagarba, bent atsibudusiems pačiu laiku... Ačiū Stulpinui, jo vietoje ne kiekvienas išdrįstų... Netikėjau ir gydytojų sąžiningumu, bet teko vieną sutikti: kai seneliui blogai buvo, daktaras grąžino prieš tris dienas paimtus pinigus, atsiprašė, kad niekuo jau padėti nebegali... senelis dar po trijų dienų iškeliavo Anąpilin... Bet ant gydytojo nepykstam, tai nereiškia, kad "neima", bet bent jau stengėsi... o kita gydytoja, kitoje ligoninėje, paėmus pinigus, jau kitą dieną išėjo atostogų... Sąžinė ir garbė kiekviename darbe - tokie dalykai, kurių nenusipirksi, jei neturi...

alfredas

2012-04-14   17:20

IP: 86.100.221.159

puikus straipsnis. bet ką galime padaryti mes, paprasti žmones...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

"Špylkos" tarp prezidentės Dalios Grybauskaitės ir ministro pirmininko Sauliaus Svernelio - ne...

Frankenšteino mimikrijos nuotrauka, foto

VE.lt redakciją pasiekė nusivylusio skaitytojo laiškas:

Klaipėda, centras, XXl amžius... nuotrauka, foto

Šiandien brangūs Lietuvos žmonės, gaunantys iki 1000 €, kokių yra dauguma dar...

Mokesčių reforma: nuo čia nukirpsim, ten prisiūsim nuotrauka, foto

Didelių planų akivaizdoje galima pasimesti. Istorija moko, kad tik maža grandiozinių planų...

Nuo ko priklausys Klaipėdos ateitis? nuotrauka, foto

Balandžio 23-iąją gimę nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Lietuvos rinktinė startavo pergale prieš kroatus nuotrauka, foto

Sportas, Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidėjusio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono...

Jūrinės krovos įmonėje kilęs gaisras numalšintas nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien 20.52 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas...

Teismo sekretorės taip pat sulaukia grasinimų teismais nuotrauka, foto

Žmonės, Ji galėtų scenoje profesionaliai skambinti kanklėmis, galėtų būti ir "orų mergaitė", nes...

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 5 val.

Žmonės, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...