2019 m. sausio 18 d. 09:33 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

LVŽS ima dvokti prakaitu permirkusiais naciais

(11)

2017-12-23, 00:01

Rytas STASELIS

LVŽS ima dvokti prakaitu permirkusiais naciais nuotrauka, foto

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Ar dabar jau pagaunate Mažojo Šlykštuko kuriamą naują tvarią Lietuvos politikos tradiciją? Kuri, kaip žadėta po rinkimų, turėjusi būti veik skaidrumo etalonas.

Jeigu opozicija stipriai kritikuoja valdančiąją daugumą, sukurkime laikinąją parlamentinę komisiją, kuri ištirs klaidas (jau ir be komisijos žinoma, kad tokių būta), kurias esą opozicija darė tada, kada buvo pozicija. Nors jam (Mažajam Šlykštukui) dar neteko pabandyti vykti į Vakarus ir didelių bankininkų kaulyti paskolų valstybei, kurios finansams tuojau pareis šakės. Nes jis įpratęs kalbėtis tik su dideliais dėdėmis Rytuose. O ten reikia ne rodiklių, skaičių, atsakomybės, o "poniatkių".

Kadangi prieš tai valdančiosios koalicijos vyriausybės karaliai, pilkieji kardinolai, šiaip nomenklatūrininkai iš socialdemokratų bebrų partijos šiuo metu yra koalicijos partneriai, tai jų kankinti įvairiais tyrimais neverta. Nors kaip tik iš buvusios Algirdo Butkevičiaus vyriausybės miegų bei ketverius metus trukusių sapnų išlenda visos dabartinės socialinės bėdos: kur paimsi - ten plyšta: prokurorai, medikai, mokslininkai, mokytojai, bibliotekininkai etc. Tačiau politiškai čia dusinti netikslinga.

Jeigu visuomeninio transliuotojo LRT žurnalistai Mažąjį Šlykštuką Seime kasryt pasitinka nepakankamai iškištais liežuviais ir nederamai aršiai kovoja dėl teisės jam palaižyti subinytę, vadinasi, transliuotojui būtina sukelti galvos skausmą kokiais nors paklausimais apie finansus, uždarbius, sutartis ir pan. Ne jo galvai suprasti, kad iki dabartinio valdymo modelio LRT ėjo per kančias ir kaip tik dėl to, kad ten dirbantiems žurnalistams nereiktų kautis už arčiausią vietą šalia svarbiausios šalies subinės. Kad jokie Seimo nariai neturi nei pareigos, nei teisės tikrinti LRT vidinių reikalų, o pagal įstatymą - tik galimybę deleguoti savo atstovus į LRT tarybą.

O tuos LRT žmones, kurie laižyti atsisako labiausiai kategoriškai, galima užsiundyti skalikais iš valdomų įmonių, kad keltų ieškinius. Tik, deja, skalikai - pernelyg kilmingos veislės, kad jiems tektų toks įžeidimas. Sakykime geriau - beveisliai sargiai, gatavi įvykdyti "fas!" už bet kokį į maistą panašų daiktą, vietoje kurio gali būti ir prastai dvokiantis muliažas.

Jeigu prokurorai netyčia užsimanytų panaršyti kokių nors trąšų importo iš Rusijos ar žemių nusavinimo iš skolininkų reikalus, jiems reikia padidinti algas. Parodyti, kad prokurorai Lietuvoje yra išskirtinis luomas. Jų algoms turi dirbti visi: medikai, mokslininkai, verslininkai ir tokie kaip aš. Matėte, kaip iškišusi liežuvius bėgo kelti algų valdančioji dauguma? Matėte, kad Mažasis Šlykštukas nurodymus prie mikrofonų dalija ne tik UAB LVŽS nariams, bet ir atskilusiems socialdemokratams!

Tačiau kada kokios mergužėlės iš to paties UAB'o užsimano pasiganyti Seime jo narių teisėmis ir iš provincijos moterėlių tapti Vilniaus aukštuomenės celebritėmis - visi keliai atviri, ir valstybės sąskaita. O ką manėte, blizgančių žurnalų darbuotojai neprivalo perimti subinyčių laižymo įgūdžių iš žurnalistikos profesionalų. Aišku, dulkės!

Na, dar. Žiemą beveik nuogas įpratęs jūroje maudytis LVŽS atstovas Dainius Kepenis yra įpratęs, kad ne jis turi žvelgti į kartu bėgančių sveikuolių pasturgalius, o jie į jo. Jis gi kaip vedlys - pirmas. Tai va, vedlys ėmė ir užsimanė ir Seimelyje pirmose eilėse palakstyti. Žinoma, paskui Mažąjį Šlykštuką. Iš to dėkingumo - šaaaast! Ir Seimo komisija "Sveikos gyvensenos", speciali p. Sveikuolių vedliui. Ir p. Kepeniui gerai - maždaug 100 Eur alga didesnė, palyginti su eilinio seimūno, kad dar kokia Mažojo Šlykštuko mergužėlė iš kurio nors kaimo galės oficialiai komisijos patarėja tapti (už valstybės mokesčių mokėtojų pinigus). Ir Vilniaus žiniasklaidos celebrite. Viskas kaip geriausiuose "uabuose".

Tam tikri patriotizmo lozungai (po teisybei - tuščiažiedžiai), tautiškumo skatinimo idėjos, paminklai. Vis labiau pažįstama iš istorijos patirčių

Nekalčiausia asociacija šiuo metu yra ta, kad UAB LVŽS pamažu tampa UAB "Darbo partija" klonu mūsų politikoje. Klonas, žinoma, pernelyg pritemptas lygis. Uspaskicho politikoje buvo bent polėkis, o čia - smulkūs kompleksai, sociopatija etc. "Užpildykite testą savanoriškai, kaip vartojate alkoholį." "O kodėl turėčiau, ir kur tasai testas po to keliaus?" "O ne tamstos reikalas."

Šiandien norėčiau, kad vienas kuris iš to UAB LVŽS monolito patektų pas gydytoją rezidentą. Dėl Hipokrato priesaikos veiksnio vizitas gal ir nebūtų itin įdomus, bet vis dėlto. Norėčiau pamatyti bent šnairuojančias į šonus akis.

PAGERINIMAI. Žiemą beveik nuogas įpratęs jūroje maudytis LVŽS atstovas Dainius Kepenis yra įpratęs, kad ne jis turi žvelgti į kartu bėgančių sveikuolių pasturgalius, o jie į jo. Jis gi kaip vedlys - pirmas. Tai va, vedlys ėmė ir užsimanė ir Seimelyje pirmose eilėse palakstyti. Žinoma, paskui Mažąjį Šlykštuką. Iš to dėkingumo - šaaaast! Ir Seimo komisija "Sveikos gyvensenos", speciali p. Sveikuolių vedliui.

Žymos: rytas staselis

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Mauras

2018-01-28   00:14

IP: 78.61.171.192

keistas straipsnelis. Kazio Sajos ir gariūnų mišinys.

Nuomonė

2017-12-30   14:30

IP: 90.140.162.222

Valatkomiliutjakilaitinės mokyklos kliedesiai.

Nord

2017-12-29   10:09

IP: 85.232.128.58

O ką, LVŽS turi šiokius tokius NSDAP požymius. Tautiniai kostiumai kiekvienam, antžmogio-sveikuolio charakterio auklėjimas, savo vertybių įkyrus primetinėjimas LR piliečiams, susidorojimas su universitetais (mergužėlės-celebrity rankytėmis iš utenos bažnytkaimio), balsavimas ne savo kortelėmis (dar viena kaimo kilmės celebrity, davatkėlė), pastaroji, kaip rodo per Seimo TV, dėl svarbių klausimų svarstymo nebalsuoja, sėdi nusisukusi nuo prezidiumo nugara ir plepa su kaimynu. "Šventieji" atsirado. Kitiems nurodinėja kaip gyventi, o už jų "širmos" vyksta visai negražūs reikalai, vien Gretutės pavyzdys daug pasako.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Sausio 13-osios simboliu tapusią neužmirštuolę jau kelerius metus, prisimenant tragiškuosius įvykius, į...

Neužmirštuolei - aštri juvelyrės Jurgos Lago kritika nuotrauka, foto

Mieli "Vakarų ekspreso" skaitytojai, savo džiaugsmais, rūpesčiais ir vargais galite pasidalinti nuomonių...

Gražinos skiltis: Tarsi miražas nuotrauka, foto

Diplomatinis korpusas Lietuvoje išskirtinis moterų gausa. Ambasadores moteris į Vilnių dabar...

Šioje Vyriausybėje nėra vietos moterims? nuotrauka, foto

Katalikams rytoj kalėdinių švenčių pabaiga, sulaukus Trijų karalių. Iš bažnyčių parsinešę šventintų...

Trys karaliai nuotrauka, foto

Sniego neatlaikę medžiai griuvo ant automobilių nuotrauka, foto

Klaipėda, Per naktį į Klaipėdą grįžusi žiema pridarė nemažai žalos. Šlapio snigo...

Taranavo automobilį ir po to dar sumušė nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-01-17 Klaipėdos...

Sporto taryba atsiribojo nuo Germano Čepo nuomonės nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos miesto visuomeninė sporto taryba, kurią sudaro įvairių sporto šakų treneriai, sporto...

Netikrame puslapyje – šauktinių sąrašai nuotrauka, foto

Lietuva, Trečiadienį šalies jaunuoliai jau galėjo sužinoti, ar šiemet yra pašaukti atlikti...

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 27 min.

Sportas, Paskelbta prieš 32 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...