2019 m. vasario 20 d. 13:45 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Liberalai bandė apgauti rinkėjus svetimais nuopelnais

(2)

2015-05-07, 16:00

klubas "MES GALIM"

Liberalai bandė apgauti rinkėjus svetimais nuopelnais nuotrauka, foto

Eiliniu pažadų dalinimu prieš rinkimus liberalūs politikėliai šį kartą neapsiribojo. Sukurptoje 2012-2015 m. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LS) veiklos ataskaitoje bei politinėje partijos reklamoje atsirado išgalvotų dalykų. Bandydama pakelti savo populiarumą minėta partija skleidė melagingą informaciją apie neva jos įgyvendintą projektą atstatant sveikatingumo taką Smiltynėje.

Šis incidentas susilaukė dėmesio, kai projekto „Smiltynės sveikatingumo tako atstatymas“ organizatoriai – klubas „MES GALIM“ – dar tik ruošėsi projekto antro etapo užbaigimui balandžio mėnesį. Išvydę liberalų ataskaitoje besipuikuojantį svetimą nuopelną sulaukėme daug klausimų iš projekto rėmėjų. Ar tikrai būta šios liberalios pagalbos? Pažymėtina, jog trišalė bendradarbiavimo sutartis sudaryta tarp Klubo „MES GALIM“, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos. Projektą vykdžiusių ir rėmusių komandoje jokios LS pagalbos nebūta.

Telefonu susisiekėme su LS sekretoriatu pasidomėti, kas atsakingas už tokios dezinformacijos paskleidimą. Buvome nukreipti į LS narį ponaitį Simoną Gentvilą, kuris nelabai suprato, kaip mes galime pykti už tokias LS išdaigas. Jis aiškinosi tuo, jog LS turi liberalą Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską, kuris jau dalyvavo projekto atidarymo šventėje 2013 m., o sutarties trečioji šalis yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracija. Taip pat S. Gentvilas bandė teisintis, jog liberalai yra valdančioji dauguma, todėl normalu prisiimti tokius savivaldybės nuopelnus savo partijai. Tačiau ir šie argumentai mūsų neįtikino, todėl pasiūlėme jiems alternatyvų sprendimą – realiai prisidėti prie projekto įgyvendinimo (kad jau prisirašė) ir nupirkti reikalingas medžiagas, kurių vertė tesiekė 197 eurus.

Gavome liberalų pažadą, jog LS prisidės prie projekto. Praėjo savaitė – nieko, antra – tylu. Susisiekus S. Gentvilas paaiškino, jog LS šiuo metu neturi pinigų, tačiau jis radęs kažkokius statybininkus, kurie nupirks, tai ko reikia. Praėjo dar savaitė – tylu, ir dar viena – visiška tyla. Skambučiai ir laiškai buvo ignoruojami. Ilgiau laukti nebegalėjome, spaudė terminai, todėl paskambinome Simono tėveliui Seimo nariui Eugenijui Gentvilui ir paprašėme paaiškinti savo sūneliui, kad vyrai šitaip reikalų netvarko. Jis buvo nustebęs, manė, jog rėmėjo naštą užkrausime ant jo pečių – tačiau patikinome, kad iš jo asmeniškai mums nieko nereikia. Paprašėme tėviškai pamokyti sūnų atsakomybės ir pareigingumo, jeigu tai apskritai yra LS vertybės. Oficialiai kreipėmės į LS prašydami pasiaiškinti dėl visuomenės klaidinimo, tačiau jokio oficialaus atsakymo iš šios partijos nesulaukėme. Gėda.

Pagalbos ranką šioje situacijoje ištiesė Lietuvos demokratinės moterų kolegijos Klaipėdos skyrius, kurio vadovė Rosita Vaičiulė pasirūpino medžiagomis dėl projekto užbaigimo. Dėkojame visiems geranoriškai prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Džiaugiamės, kad galime pakviesti į iškilmingą Smiltynės sveikatingumo tako atidarymo šventę, kuri įvyks gegužės 16 dieną. Tik visų projekto partnerių dėka šį projektą įgyvendinome per trejus metus, be LS pagalbos.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Gentviliukui

2015-05-08   12:15

IP: 146.200.254.22

Nebečėšink, Simonėli, apsitriochinai su savo bazaro, prisišnejėjai nesąmonių ir visiems parodei, koks apgailėtinas melagis esi.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Vasario 16-osios išvakarėse puiki proga paklausti, kaip mūsų valstybėje vykstančius procesus vertina...

Gytis Padegimas: Negali būti dviejų ponų tarnu nuotrauka, foto

Brendusi Klaipėdoje, vietą po saule radusi dizainerė ir juvelyrė Jurga Karčiauskaitė-Lago nemažai...

Meilė savo kraštui ir žmonėms nuotrauka, foto

Dažnai teigiama, jog Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika, kurią sukūrė lietuvių...

Rolandas Paksas: Nepriklausomybės miražas nuotrauka, foto

„Prezidento rinkimai visada būna pirmos, o savivaldos jau antros svarbos, nepaisant to,...

Prof. Ainė Ramonaitė: Skvernelio pergalė būtų stebuklas nuotrauka, foto

Išrinkti gražiausi lietuviškų įmonių pavadinimai nuotrauka, foto

Lietuva, Vasario 20 d. Kultūros ministerijoje pagerbti gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso nugalėtojai....

Teisutis Matulevičius: aš žinau, kaip išgelbėti mūsų jaunimą nuotrauka, foto

Savivaldybių tarybų rinkimai, Aš žinau, kodėl jaunoji klaipėdiečių karta dramatiškai bėga iš politikų abejingai valdomo,...

Kada Lietuva taps svajonių šalimi? nuotrauka, foto

Euras, Nesibaigianti emigracija, maži atlyginimai, didelės kainos. Ir tai tik dalis problemų, su...

Indrė Šidlauskienė iš ŽŪM prisiteisė per 30 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Euras, Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) antradienį iš dalies patenkino pernai sausį iš...

Lietuva, Paskelbta prieš 16 min.

Savivaldybių tarybų rinkimai, Paskelbta prieš 1 val.

Euras, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...