2019 m. gegužės 19 d. 21:52 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Liberalai bandė apgauti rinkėjus svetimais nuopelnais

(2)

2015-05-07, 16:00

klubas "MES GALIM"

Liberalai bandė apgauti rinkėjus svetimais nuopelnais nuotrauka, foto

Eiliniu pažadų dalinimu prieš rinkimus liberalūs politikėliai šį kartą neapsiribojo. Sukurptoje 2012-2015 m. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LS) veiklos ataskaitoje bei politinėje partijos reklamoje atsirado išgalvotų dalykų. Bandydama pakelti savo populiarumą minėta partija skleidė melagingą informaciją apie neva jos įgyvendintą projektą atstatant sveikatingumo taką Smiltynėje.

Šis incidentas susilaukė dėmesio, kai projekto „Smiltynės sveikatingumo tako atstatymas“ organizatoriai – klubas „MES GALIM“ – dar tik ruošėsi projekto antro etapo užbaigimui balandžio mėnesį. Išvydę liberalų ataskaitoje besipuikuojantį svetimą nuopelną sulaukėme daug klausimų iš projekto rėmėjų. Ar tikrai būta šios liberalios pagalbos? Pažymėtina, jog trišalė bendradarbiavimo sutartis sudaryta tarp Klubo „MES GALIM“, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos. Projektą vykdžiusių ir rėmusių komandoje jokios LS pagalbos nebūta.

Telefonu susisiekėme su LS sekretoriatu pasidomėti, kas atsakingas už tokios dezinformacijos paskleidimą. Buvome nukreipti į LS narį ponaitį Simoną Gentvilą, kuris nelabai suprato, kaip mes galime pykti už tokias LS išdaigas. Jis aiškinosi tuo, jog LS turi liberalą Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską, kuris jau dalyvavo projekto atidarymo šventėje 2013 m., o sutarties trečioji šalis yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracija. Taip pat S. Gentvilas bandė teisintis, jog liberalai yra valdančioji dauguma, todėl normalu prisiimti tokius savivaldybės nuopelnus savo partijai. Tačiau ir šie argumentai mūsų neįtikino, todėl pasiūlėme jiems alternatyvų sprendimą – realiai prisidėti prie projekto įgyvendinimo (kad jau prisirašė) ir nupirkti reikalingas medžiagas, kurių vertė tesiekė 197 eurus.

Gavome liberalų pažadą, jog LS prisidės prie projekto. Praėjo savaitė – nieko, antra – tylu. Susisiekus S. Gentvilas paaiškino, jog LS šiuo metu neturi pinigų, tačiau jis radęs kažkokius statybininkus, kurie nupirks, tai ko reikia. Praėjo dar savaitė – tylu, ir dar viena – visiška tyla. Skambučiai ir laiškai buvo ignoruojami. Ilgiau laukti nebegalėjome, spaudė terminai, todėl paskambinome Simono tėveliui Seimo nariui Eugenijui Gentvilui ir paprašėme paaiškinti savo sūneliui, kad vyrai šitaip reikalų netvarko. Jis buvo nustebęs, manė, jog rėmėjo naštą užkrausime ant jo pečių – tačiau patikinome, kad iš jo asmeniškai mums nieko nereikia. Paprašėme tėviškai pamokyti sūnų atsakomybės ir pareigingumo, jeigu tai apskritai yra LS vertybės. Oficialiai kreipėmės į LS prašydami pasiaiškinti dėl visuomenės klaidinimo, tačiau jokio oficialaus atsakymo iš šios partijos nesulaukėme. Gėda.

Pagalbos ranką šioje situacijoje ištiesė Lietuvos demokratinės moterų kolegijos Klaipėdos skyrius, kurio vadovė Rosita Vaičiulė pasirūpino medžiagomis dėl projekto užbaigimo. Dėkojame visiems geranoriškai prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Džiaugiamės, kad galime pakviesti į iškilmingą Smiltynės sveikatingumo tako atidarymo šventę, kuri įvyks gegužės 16 dieną. Tik visų projekto partnerių dėka šį projektą įgyvendinome per trejus metus, be LS pagalbos.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Gentviliukui

2015-05-08   12:15

IP: 146.200.254.22

Nebečėšink, Simonėli, apsitriochinai su savo bazaro, prisišnejėjai nesąmonių ir visiems parodei, koks apgailėtinas melagis esi.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Vienoje užeigoje maždaug Sabonio ūgio kavalierius, pasilenkęs, kad nekliudytų durų staktos,...

Gyvenimo vaizdeliai nuotrauka, foto

Politikai mėgsta girtis. Ypač kalbose. O darbai dažnai tiesiog nepadaryti. Negerai yra...

Nesveikos sveiko miesto problemos nuotrauka, foto

Šįkart mintimis skiltyje pasidalinti panūdau pati po to, kai gavau anoniminį kaimynų...

Iš kaimyniško gyvenimo patirties nuotrauka, foto

Kai Sauliaus Skvernelio paklausė, ko jis negali padaryti būdamas premjeru, bet galėtų...

Kodėl didžiosioms partijoms taip reikalingas prezidento postas nuotrauka, foto

Internetu parsisiuntė akacijų ir vos išvengė kalėjimo nuotrauka, foto

Lietuva, Neseniai mokslus baigęs jaunuolis sėdo į teisiamųjų suolą už, atrodo, nekaltai...

Šilutės laiškininkai važinėja elektriniais dviračiais nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šiaulių dviračių gamintoja „Baltik vairas“ pagal užsakymą Lietuvos paštui pagamino 210 elektrinių...

Probleminis vaiko elgesys kyla dėl konkrečios priežasties nuotrauka, foto

Psichologija, Visi esame susidūrę su netinkamu vaikų elgesiu, stengiamės pamokyti vaiką ar pabarti,...

"Vilties bėgime" svarbiausi ne kilometrai nuotrauka, foto

Klaipėda, Vieno pagrindinių "Vilties bėgimo" iniciatorių ir Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vienuolio...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Psichologija, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...