2019 m. gegužės 25 d. 22:02 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Gal reikia parlamentinio darbo pradžiamokslio?

Gal reikia parlamentinio darbo pradžiamokslio?

Kai "Vakarų ekspreso" skaitytojai Liudvikas ir Stefa piktinosi Seime priimamais įstatymais tik sunkinančiais gyvenimą, o ne metančiais gelbėjimo ratus naštas bent kiek palengvinti, žinoma, kartu su jais pūčiau tą pačią dūdą. Nors sau lyg ir daviau žodį - niekuo nebesipiktinti, o tik stebėtis, - nesiseka. Valdžiažmogiai priimamais oligarchų ir savo klanų naudai įstatymais akiplėšiškai lenda į mūsų ir taip plonas pinigines, pradėjo reguliuoti, ką valgyti, ką gerti, kokias ir kiek piliulių ryti, na, ir t. t. Kai išgirdau, kad Seime ketinamas svarstyti, kaip skamba išdidžiai, priklausomybių nuo sekso įstatymas, na, kartu su Liudviku ir Stefa negaliu tik stebėtis. Jau lįs ir į bendrapiliečių lovas. Nors nelabai įsivaizduoju, kaip tokį įstatymą, jeigu būtų priimtas, vykdys - seimūnai budės miegamuosiuose? Bus sudarytos dežuruojančių brigados? Prie sutuoktinių ar meilužių lovų kas nors stovės su žvakėmis? Labiausiai piktina - ar tai parlamentinis darbas? Versliems žmonėms metu nemokamą idėją - įsteigti parlamentinio darbo pradžiamokslio bent jau kokią kolegiją, kurioje prieš kandidatuodami į Seimo narius kiekvienas turėtų "praeiti" bent jau pradžiamokslio kursą. Manau, kad ką nors suvokti ir suprasti būtų galima ir kaimynų estų parlamento darbo patirtį pastudijavus.

Sąskaitos į Dievulio kanceliariją...

Viena šeima, palaidojusi sūnų ir apie tai pranešusi visoms instancijoms, labai nustebo gavusi pranešimus apie jau mirusio žmogaus sąskaitas. Bando tai aiškintis su viena ryšių bendrove: "Vasario mėnesį pranešėme, jog mirė (vardas pavardė), nurodėme jo žmonos telefono numerį ir prašėme elektroniniu pašto adresu (tokiu ir tokiu) sąskaitų nebesiųsti." Susirūpinęs ryšių vadybininkas dalykiškai pasiteiravo:
"Malonu, ponia, kad kreipiatės. Sakykite, - sąskaitų iš viso nesiųsti šiuo adresu ar nurodysite kitą adresą?" Ponios Aldonos atsakymas genialus: "Geras jūsų klausimas! Aš Dievulio adreso nežinau, tikiu, kad mirę nueiname į dangų. Kai sužinosite, kokiu būdu mirusiems siunčiamos sąskaitos, praneškite ir man."

Kiek kainuoja žvilgsnis?

Ponia Alvyda, gyvenanti J. Karoso g. 3 -3, neatsistebi, už ką ji penkis mėnesius "Danės būstui" moka po 12 eurų? "Prieš beveik pusmetį iš tarnybos atėjo vyrukai, kurie žvilgtelėjo į "gyvatuką", dėl jo surūdijusio vamzdžio į tarnybą ir buvau kreipusis, ir išėjo nieko nedarę. Už ką aš moku tuos dvylika eurų kiekvieną mėnesį?" - sutrikusi ir pasipiktinusi klausė p. Alvyda.

Vaidinimas darželyje

Tėvai, parsivedę vaiką iš darželio, teiravosi, ką jame tądien veikė. "Visą dieną vaidinome polikliniką. Man teko visai lengvas vaidmuo - sėdėjau prie gydytojo durų, bet taip pas jį ir nepatekau", - lyg ir džiaugdamasis, lyg ir nusivylęs savo rolės esmę tėvams atpasakojo sūnelis.

Pagalbos turgelis

Baldai. Ponia Virginija padovanotų trejų durų spintą, spintelę prie lovos, lovą be čiužinio, bufetą-sekciją, veidrodį. Tel. 8 675 28270

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

"Raginate džiaugsmais ir rūpesčiais dalintis, tai va, - noriu pasidžiaugti: kokia laimė,...

Moterų laimė - lietuvių rankose nuotrauka, foto

Nežinau, kaip jums, bet man atrodo, kad neįdomesnių prezidento rinkimų, kaip šie,...

Kaip du vandens lašai nuotrauka, foto

Vienoje užeigoje maždaug Sabonio ūgio kavalierius, pasilenkęs, kad nekliudytų durų staktos,...

Gyvenimo vaizdeliai nuotrauka, foto

Politikai mėgsta girtis. Ypač kalbose. O darbai dažnai tiesiog nepadaryti. Negerai yra...

Nesveikos sveiko miesto problemos nuotrauka, foto

Klaipėdietis Žygimantas Stanulis – absoliutus Lietuvos čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykę Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir...

Jurgis Plonaitis niekada nebuvo tapęs "išverstaskūriu" nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Per ilgus dešimtmečius, nugyventus Klaipėdos krašte, Mažosios Lietuvos tyrinėtojui Bernardui Aleknavičiui Klaipėdos...

Drevernos lobiai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, 1253 metais balandžio 4 dieną pirmą kartą sutartyje su Kuršo vyskupu...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Klaipėda, Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...