2019 m. kovo 21 d. 05:17 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Burbulai

Lietuva vėl dūzgia. Šįkart dėl korumpuotų teisininkų. Ponia Valentina dėl to nė kiek nenustebo: "Dar sovietmečiu visai giminei šiaušėsi plaukai, kai giminaičio turtą užvaldė visai pašaliniai žmonės.

Tam reikėjo visai nedaug, - į ligoninę atsivesti notarą, kuris surašė tokį testamentą, kurio turinį tie žmonės buvo padiktavę. Kadangi giminaitis akinių neturėjo, jam buvo perskaitytas toks turinys, kurio pageidavo jis. Visą "procedūrą" stebėjo dar trys palatoje gulėję ligoniai.

Tai jie mums ir pranešė apie apgaulę. Notaras, matyt, buvo neprityręs, mat jis galėjo tuos liudininkus išprašyti iš palatos...

Neišprašė. Ir giminaičiai manėme turį patikimus liudininkus užginčyti testamentą. Viena energinga iš mūsų tarpo liepė ieškoti kelių, kaip "prieiti" prie teisėjo... Giminė pasipiktino, - o kam, jei apgaulė visiškai aiški.

Tuo labiau kad patys vyrai iš palatos pasisiūlė liudyti. Kita pusė, matyt, prie teisėjo "prieiti" kelių ieškojo. Ir rado. Nes teismas virto kažkokiu farsu. Tik vėliau sužinojome, kad tokiose bylose "priėjimas" prie teisėjo kainavo... 10 tūkstančių rublių, na, du žiguliukai ... Nežinau, kokios dabar "taksos" teismuose.

Ačiū Dievui, su teismais reikalų neturiu ir nenoriu turėti. Bet, matyt, teisėtvarkoje mažai kas pasikeitę. Na, ir kas, - susėmė įtariamus korupcija. Bet jau prasidėjo, - galimai, gal būt... Mūru stojo kolegos. Ir bus tąsoma gumelė, kol praeis visi rinkimai. Iki kitų rinkimų, kai prireiks skandalų.

Ne pirmas ir ne paskutinis kartas mūsų žemelėje", - klostė laikraščio skaitytoja Valentina. Ir jos toks skandalo vertinimas neatrodė nepagrįstas. Prisiminus ir daugiau dėl korupcijos kilusių "burbulų", galimai (cha, cha, cha) ir šitas subliūkš. Nebent dėl to būtų suinteresuoti patys įtakingiausieji. Kad nesubliūkštų... Na, tuomet prie vadžių stotų kiti.

Dėkingi, kad stojo jie kilnos skrybėles prieš tuos, prieš kuriuos reikia. Trukt už vadžių, ir vėl viskas iš pradžių. Ir vis dėlto šviečia viltis - o gal šįkart?.. Žiūrėsim, stebėsim, kaip klostysis su tais "burbulais".

Žiema bėga iš kiemo?

Šiemet Užgavėnės vėlokai - kovo 5 d. Kai paežerėse jau klykauja gervės, vieversiukai čirena virš laukų, gal tos žiemos nebeteks varyti iš kiemų... Bet blynus juk kepsim, mores vis tiek deginsim. Kad tik ta žiema nebegrįžtų...

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel . 49 34 35 darbo dienomis 10 - 13 val. Laiškus rašyti galite el. pašto adresu grazina@ve.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Ateina gelbėtojai ir vėl išnyksta, atėjo konservatoriai visiems laikams – išgelbėjo nuo...

A. Rusteika: Jie vėl ateina mūsų išgelbėti nuotrauka, foto

Skiltis gavo tokio turinio ponios Aldonos laišką: "Nebeatsimenu, ar mokyklos privalomos perskaityti...

Šuns širdis nuotrauka, foto

Europos Parlamentas šioje sesijoje vėl bandė diskutuoti apie Europos Sąjungos ateitį. Akivaizdu,...

Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis nuotrauka, foto

„Dabartinis jaunimas visai neblogai gyvens ir pasaulyje be Lietuvos“, - tokią nuomonę...

Pasaulis be Lietuvos nuotrauka, foto

Jaunųjų gimnasčių pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Estijos sostinėje Taline vyko tarptautinis tradicinis meninės gimnastikos turnyras "Elegance Cup 2019"....

Plaukikams - nauji medaliai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Gintaro" sporto centro baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės. Baseino...

Laimingiausia šalis - Suomija, Lietuva - 42-oji nuotrauka, foto

Lietuva, Suomija antrus metus iš eilės pripažinta laimingiausia šalimi pasaulyje, o tyrėjai...

Lektorius iš Butano mokė, kaip būti laimingiems nuotrauka, foto

Švietimas, Kovo 19 dieną Klaipėdoje lankėsi lektorius, pirmasis Butano karalystės Švietimo Ministras Thakur...

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...