2017 m. lapkričio 17 d. 22:51 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Atostogos

(1)

"Vaikai užsieniuose dirba kaip juodi jaučiai. Na, reikia pripažinti, kad ir uždirba gerai. Nuolat siūlo finansinę paramą, bet dirbdama pedagoge jos atsisakau. Nes žinau, kad vaikai turi tikslus užsidirbti ir kurti savo gyvenimus gal Lietuvoje, gal ir toli nuo jos. Po mokslo metų pabaigos vaikai kviečia atvažiuoti, bet atsisakau, nes žinau, kad jie tikrai neturės laiko su manimi "bovytis". O sėdėti namuose galiu ir Klaipėdoje.

Bet vis tiek norėčiau turiningų atostogų. O turiningos, mano supratimu, visada susijusios su nemenkomis išlaidomis. Labai norėčiau nuvykti į Venecijos bienalę, bet to negaliu sau leisti. Gal patartumėte, kaip ir kur "prasisukti" su ribotais ištekliais?" - klausė laišką atsiuntusi ponia Renata.

Žinau, kad tokie klausimai užklumpa ne vieną, kai artėja kelių savaičių poilsis, nes dėl visiems puikiai žinomų priežasčių retai kas sau leidžia poilsiauti mėnesį... Krapštau pakaušį, ką galėčiau patarti klaipėdietei, kuriai pajūris pasiekiamas ranka. Galvojau, kokias "pigias" atostogas esu turėjusi pati? Draugė, sužinojusi, kad neturiu kur savęs dėti per atostogas dėl tų pačių ribotų finansų, pakvietė atvažiuoti į Gargždus, kur yra jos "būstinė". Važiavau kiek abejodama - ką aš tuose Gargžduose veiksiu? Tačiau ten pabuvusi savaitėlę galiu teigti, jog tai buvo vienos įsimintiniausių atostogų - klaidžiojau po ąžuolų giraitę, braidžiau po Miniją, pasitikdavau saulę, nepaprastai įspūdingai bekylančią virš Minijos slėnių. Yra tekę atostogauti ir draugų sodo namelyje greta miško. Negrybavau, neuogavau, o pasiėmusi miško augalų knygą mokiausi juos pažinti. Tai buvo geras ir naudingas poilsis.

Atvirai galiu prisipažinti, kad nebevilioja tolimi kraštai ir egzotika. Jos tiek daug gali aptikti čia pat, šalia namų. Kad ir keliaudamas padangiais. Kiek mes matome tos Dangės? Kiek tiltu pereiname ar pravažiuojame. O išsiruošę su kuprinyte, kurioje keli sumuštiniai, buteliukas mineralinio, patiesaliukas, ir prisėdę pasigrožėti kokiu Dangės vingiu, patikėkit, aptiksit stebukliukų. Dar viena mano sena svajonė - pėsčiai praeiti palei Vilhelmo kanalą. Bet tai jau būtų su nakvyne. Vis nesiryžtu.

Taigi, manau, kad ir su ribotais finansiniais ištekliais galima "pasidaryti" neribotai įspūdingas atostogas. To visiems ir linkiu. Ir lekiantiems į svečias šalis, ir "papigiai" besidžiaugiantiems vietine fauna ir flora.

Tel.49 34 35 darbo dienomis nuo 10 iki 13 val.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Palmira

2017-07-16   18:55

IP: 86.100.64.138

Renatai: internete viename portale 4 d. kelionė po Lenkiją, Čekiją ir Vokietiją kainuoja 139 €. Iš Klaipėdos reisiniu autobusu į Liepoją ten ir atgal - 11 €. Ryte išvažiuoji, vakare grįžti. Jei norisi ilgiau - viešbučiai Liepojoje pigūs. Yra daugybė nuolaidų tame pačiame internete viešbučiams Rygos centre. Ir t.t., ir pan. Galimybių - šimtai, tik reikia nepatingėti pasidaryti "namų darbus"..

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Daugiau kaip prieš mėnesį Lietuvoje startavo Dalios Grybauskaitės globojama iniciatyva, vardu „Idėja...

Klausimas pačiai Daliai Grybauskaitei nuotrauka, foto

Kai praeitą šeštadienį skiltyje paminėjau kelis neoficialius senjorų klubelius, jais susidomėjo keliolika...

Gražinos skiltis nuotrauka, foto

Įstatymų leidėjas sodininkų bendrijų nariams yra suteikęs išimtinę kompetenciją spręsti svarbiausius bendrijos...

Bendrijų šeimininkai ar teisinio chaoso įkaitai? nuotrauka, foto

Jei iš tikrųjų šią savaitę vargais negalais Seime priimta miškų ūkio reforma...

Lietuvos kariuomenei - urėdų batalioną! nuotrauka, foto

Arnas Butkevičius - Čempionų lygos MVP nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkui Arnui Butkevičiui - tarptautinis pripažinimas - jis išrinktas naudingiausiu...

Lietuva JAV minima dėl Klaipėdos SGD laivo nuotrauka, foto

SGD, Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Valstijose Rolandas Kriščiūnas sako, jog ryšys tarp Europos...

„Neptūnas-Akvaservis“ namuose sutriuškino KTU nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate. Šįkart...

Gyvybę išgelbėję pareigūnai: "Tokia mūsų pareiga" nuotrauka, foto

Metų klaipėdiečiai, Šį mėnesį vyro gyvybę išgelbėję pareigūnai Fajeta Rušinskytė ir Nerijus Butkus sulaukė...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

SGD, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Metų klaipėdiečiai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...