2020 m. liepos 12 d. 15:16 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Komentarai

2020-05-27, 09:59

Artūras ŽALYS

Gaila

2020-06-02   15:27

IP: 172.69.190.76

Nepaminėtos svarbiausios- jūrinio sporto- irklavimo, buriavimo šakos, jų padėtis. Bet kyla klausimas šiam ponui: gal imkitės daryti pats? Juk pavardė kažkaip įpareigoja? Nes teoretikų turime daug, pašnekėti mokančių daug- o dirbti, arti nėra kam. Tik juk kalbėti, direktoriaujant žmonos odontologijos įmonėje lengviau? Ar ne taip, pone Artūrai?

Nuomone

2020-05-28   09:49

IP: 185.11.26.161

Straipsni visi galime padaryti. Geriau rasyti konkrecius veiksmus kas daroma siuloma ir i ka neisiklauso valdininkai. Dabar parase apie korto irengima nepavyko, bet kas trukde taip norint kazka padaryti nusipirkti sklypuka ir daryti ta aikstyna, lauko tenisui Klaipedoje nemokamu sklypu niekas irgi nedave. Cia vienas brangiausiu pasaulio sportu tegul daro uz pinigus. Bet kad situacija tragiska tai taip sutinku. Bet ta situacija tragiska viskame pirmiausiai klaipeda isvis uzmiges miestas ir zmones uzmige o tai ne valdzios problema o prisitaikymas ir interesu tenkinimas rinkeju 20proc kurie balsuoja

2020-05-27   06:05

IP: 185.11.26.161

Sporto padetis mieste isties labai liudna ir apgailetina. Teisingas straipsnis, kuris labai nepatogus klaipedos valdininkams. Noretusi kazkokio proverzio, diskusijos, daugiau straipsniu ta tema, gal taip pavyks isjudinti kazka

2020-05-25   21:04

IP: 185.11.26.161

Šitas straipsnis paskatino senokai išdėstyta mintis ,bet dabar pasinaudoju puikiu Žalio straipsniu ir išreiškiu savo nuomonę.Skaitau laikraščius ,skaitau įvairius internetinius portalus. Niekaip nesuprantu, kodėl kalamas B.Vyšniauskas prie kryžiaus, tiek Klaipėdos politikas Kvedaris, tiek sporto skyriaus vedėja Rumšienė ar kaip ten ji vadinasi, matau kaip15 min.,delfis ir kiti žurnalistai rašo tą patį per tą patį. Mieste kiek žinau mergaitės dirba sporto adovais ,bet nesuprantu kodėl dundam į apačia. Man kilo mintis ar nėra užsakyti rašytojai, kad nužeminti ir sunaikinti sunkiąją atletika mieste, kas gali paneigti ? Panoro susitikti su B. Vyšniausku ir draugiškai pasikalbėti nors mes pažystami tik iš matymo, sužinojau Bronislavo tel. skambinau 3 kartus, bet Bronislavas nekėlė ragelio ,parašiau žinute prisistačiau ir dėl ko skambinu. Bronislavas perskambino, trumpai paguodžiau, pasakiau kad linkiu stiprybės, mes puikiai žinome Jūsų darbus KLaipėdai ir Lietuvai prisimenam kaip priš 30 metų Klaipėdos vasaros estradoje po 20 tūkstančių žiurovų stebėdavome Jūsų organizuojamus pasaulio galiūnų konkursus, stebėdavome masinius renginius ,bėgimai Vilnius -Klaipėda , rankų lenkimo, svarsčių kilnojimo net sovietų sąjungos čempionatus ir tarptautinius turnyrus organizuodavote, masinius šeimyninius sporto rengininius, masinius slidininkų išvykas ir varžybas , žinau kad eilė metų buvai geriausias Lietuvoje sporto renginių organizatorius , aš patį visą gyvenimą gerbiau ir džiaugiausi kad esi Klaipėdietis ir žinomas ne tik Lietuvoje ir užsėnyje. Miesto sportinių renginių siela, norėčiau su pačiu pabendrauti, bet dabar toks laikas. Man tapo neramu ir noriu paklausiau, kam perėjai kelia ir užlipai ant kojų. Bronislavas buvo nekalbus ,trumpai pasakė tas kuris sužlugdė Lietuvos sportą, Lietuvos olimpinį sporto centrą E. Urbonavičius su savo sebrais jam ir jo aplinkai buvau nelojalus ( jis ir toliau naikina sportą palikęs dirbti savus) sunaikino olimpinį Lietuvos sporto centrą ,sunaikino gygytoju, masažistų kinozaterepiautu, bei trenerių etatus. Jis ir toliau nerimsta su keliomis federacijomis ir antidopingo agentūra prieš mane, kadangi aš jam nebuvau lojalus. Bronislavas atsiprašė ir sakė ateis laikas ir viskas susidėlios ir pamatysim kas yra kas, o Kvederio iš Laukuvos gyvenime nesu matęs, o jis apie manę skalambija nesamones papraščiausiai daugelis, kalba kad Rumšėnės ruporius, nes abu iš Laukuvos ,o gal ir artimesni... Tai teik naujienų gerbiamas Vaclovai. Tai buvo tel. pokalbis. Vėliau susitikome pakalbėjome ir supratau kad sporto mieste nebėra ir nebus, apie ką liūdija šis A.Žalio straipsnis.

2020-05-25   19:45

IP: 185.11.26.161

Kartais geras  straipsnis sukelia puikių minčių pamąstymui .Toks Artūro Zalio straipsnis apie Klaipėdos sporto problemas, ne išimtis.  Pirma mintis ,atėjusi į galvą – visiškas sporto vadybininkų neįgalumas,  neturėjimas vizijos, o svarbiausia  nenoras imtis iniciatyvos, negebėjimas strategiškai mąstyti apie Klaipėdos sporto prioritetus  ir ateitį, visiškai ignoruojant  turėtus aukštus sporto pasiekimus per pastarąjį dešimtmetį čia pirmiausia turiu galvoje Rio de Janeiro oimpinių   zaidyniu prizininką Aurimą Didzbalį .Kas dabar vyksta sunkiosios atletikos sunaikinimo politikoje man yra visiškai neaišku, neturiu laiko domėtis paskalomis arba taip vadinamomis melagienomis   Lietuvos ziniasklaidoje ar kazkieno uzsakytais straipsniais, tačiau aišku viena-nė vienam valdininkui, vykdančiam" uzsakymus iš aukščiau nė motais pasiaiškinti , kodėl vyksta toks ziaurus susidorojimas su tikrais profesionalais, atsidavusiais sporto plėtrai, jo populiarinimui ir Lietuvos vardo aukštinimui Pasaulyje ir Europoje. Matyt jiems popieriniai dalykai ir šiltos vietos išsaugojimas yra svarbesni nei tikros vertybės . Šiuo  metu ,mano nuomone, sporto funkcionierių politika yra ,kad tik jų niekas nejudintų , jiems gerai kaip yra nurodoma iš aukščiau, o ir iš šalies kai kurių politikų, kurie , užsidėję teisuolių ir sąžininguolių kaukes, taip kraunasi politinius dividendus prieš rinkimus.  Bet manau, kad dauguma klaipėdiečių ir Lietuvos žmonių dar neprarado blaivaus proto ir kritinio mąstymo ir bus tikrai įgalūs atskirti pelus nuo grūdų.

2020-05-25   19:19

IP: 185.11.26.161

Alio

Kęstutis T.

2020-05-25   16:51

IP: 172.69.190.62

Seniai tikėjausi kažko panašaus. Pagaliau bent vienas žmogus prabilo apie tai ką visi matėme ir žinojome, bet tylėjome. Kaip supratau jis nepriklauso sporto valdininkijai, tad jam lengva kalbėti. Tai, kad Klaipėdoje sporto valdymas - katastrofa supranta visi susiję su sportu, bet niekas nekruta. man kaip klaipėdiečiui gėda dėl tokios brežnevinės stagnacijos, nė vienos idėjos, nė vieno judesio, tik intrigos, nepasitikėjimas, sekimai, provokacijos. Taryboje tiek energingų deputatų, taip gražiai kalbančių, tai gal bent vienas pasidomės kodėl mes dugne, kas atsitiko, kad treneriai, sportininkai atsidūrė kažkur dugne, o visokios prielipos, svetimi sportui žmonės siautėja kaip patinka? Nerašau čia apie naujas sporto šakas nes iki jų Klaipėdoje kaip iki mėnulio.

Vytautas L.

2020-05-25   13:48

IP: 89.116.14.115

Viskas čia surašyta teisingai arba , galim pasakyti , nuo dūšios ... Ir reikia pasakyti : Savivaldybei už tokį aplaidų ir abejingą požiūrį į Sporto politiką Klaipėdos mieste - GĖDA ! Savivaldybės Sporto skyriui su vadovais iš vis nesiseka . Tas pats ir Švietimo , kultūros bei sporto Departamente...

2020-05-25   11:05

IP: 172.69.190.62

Labai geras Artūro Žalio straipsnis ir labia teisingai ir taikliai yra pastebėta t.y. “ Deja, vėl tas nelemtas, valdininkų abejingumas, nekompetencija, aklumas perspektyvoms, o gal ir vaizduotės stoka”. Čia jau ne vėl, o visiškas nemastymas ir nesupratymas apie Klaipėdos miesto ekonominius, socialinius ir ūkinius reikalus, meną ir sportą . Na o jei ir supranta, tai ne detaliai, o paviršutiškai. Tas pats vyksta ir su Klaipėdos mieste esančiomis sporto šakomis t.y. futbolas, krepšinis, irklavimas, buriavimas, sporto dviračio, boksas, plaukimas, stalo tenisas, lauko tenisas, kulkinis šaudymas ir t.t. . Tiems vadinamiems valdininkams geriau Klaipėdos miesto gyventojų ir Europos lėšas sukyšti, lyg vanduo į smėlį, utopiniams studijoms, vizijoms negu produktyviai ir racionaliai gerinti Klaipėdos miesto gyventojų gerbūvį ir gerovę. Todėl dabar Klaipėdos miestas, medikų terminologiją yra ne sveikas, o turintis įsisenėjusią patologiją su daug nepagydomų skaudulių. Kas svarbiausia ir vaistų tai patologijai išgydyti dabar nėra. Kaip nėra ir vakcinos nuo pandeminio koronoviruso covid 19 užkrato. Nebent tie vaistai nuo tos patologijos bus atrasti po trijų metų ir tai jeigu pagaliau Klaipėdos miesto miesto gyventojai atsikvošės ir dalyvaudami rinkimuose išrinks tinkamus Klaipėdos miesto valdymui.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel. 49 34 35...

Gražinos skiltis nuotrauka, foto

Artėjant Seimo rinkimams, mūsų vietinis partinis skiedrynas jau net ...

Lietuvos konservatoriai sparčiai didina apsukas nuotrauka, foto

Šiandien minime Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Minėsime tokią...

Karalių karūnos pajacams nesiunčiamos nuotrauka, foto

Perskaičiau straipsnį „Klaipėdos sporte bręsta pokyčiai“, susipažinau su visuomenei pristatyta Klaipėdos sporto...

Artūras Žalys: "Kam reikalingas dviratis kvadratiniais ratais" nuotrauka, foto

5 įtraukiantys serialai apie verslą ir pinigus nuotrauka, foto

Patarimai, 2007–2015 metų serialas, pelnęs net 5 auksinius gaublius ir begalę apdovanojimų...

Saugos diržu privalu segti ir augintinius nuotrauka, foto

Gyvūnai, Išsiruošę į vasaros keliones automobiliu, į jas neretai leidžiamės drauge su...

Gražiausi Lietuvos ežerai, kuriuose galėsite atsigaivinti nuotrauka, foto

Kelionės, Vasaros atostogoms ar savaitgaliams dažnas mūsų nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir...

Nijolė Pareigytė aprodė įrengiamą būstą pajūryje: ramybės oazė, baseinas kieme ir garsios kaimynės nuotrauka, foto

Žmonės, Atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru prieš kurį laiką priėmė...

Patarimai, Paskelbta prieš 17 min.

Gyvūnai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...