2020 m. gegužės 26 d. 16:23 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Ar respiratorius brangesnis už suklydusios rezidentės gyvybę?

(8)

Reklama

Dabar pasiimkite akmenį. Sugniaužkite jį. Ir kai susinervinsite visiškai, meskite jį į mane, po velnių.

Nes tai, ką parašysiu, nebus apie tai, kad tą rezidentę, pardavinėjusią medikams paaukotas apsaugos priemones po 10 eurų, reikėtų atiduoti sudraskyti tiems antžmogiams, linkintiems jai būti išprievartautai ir sumuštai kikboksininko. Tai bus apie mūsų tautos tamsumas, kurių nei tiesa, nei šviesa neprašalina. Tai bus apie suklydusį žmogų, kuriam mes pasiryžę rankas ir kojas išsukinėti, bet nematome savęs.

Bet prieš tai susitarkime – ne, aš nepateisinu tos merginos. Pardavinėti žmonių paaukotas apsaugos priemones medikams yra tikrai žema ir nepadoru. Ir už tai tokie „verslininkai” turi sulaukti policijos tyrėjo skambučio, o vėliau – teismo ir pelnytos bausmės.

Tačiau tik ne miniai, ištroškusiai kraujo, aiškinti apie teisingumą. Vien ką pasako faktas, kad esame tauta, kuri norėtų proporcingai daužyti savo pačių vaikus ir tai vadinti auklėjimu.

O kai pasakai, kad čia nėra normalu smurtauti, tai visokie buduliai išstoja su visokiais grasinimais ir taškydamiesi skreplėmis aiškina, kad kitaip su tais mažaisiais parazitais negalima, juk antraip jie ir užaugs banditais (nors banditais dažniau užauga fiziškai ir psichologiškai traumuoti žmonės).

Ir štai dabar komentarai, kuriuos skaitau apie minėtą rezidentę, primena būtent tokių savo vaikus auklėjimo tikslais daužančių budulių pasisakymus.

„Galėtų koks kikboksininkas švelniai sulaužyti žandikaulį, sumušti, išžaginti ir dar ten kažką”, - rašo vienas menkysta, kurio vyru negalėtum pavadinti, nes tikras vyras taip niekada nekalbėtų.

„Viešinti vagis, kitaip su tokiais negalima”, - šaukia minia.

Tokie pasisakymai tik ir primena sužvėrėjusių rykštes rankose laikančių tėvų frazes apie mažuosius parazitus, su kuriais irgi kitaip negalima.

Ir štai pila tokius ir panašius komentarus įvairios mazgotės visu gražumu.

Apie žmogų, kuris tikrai suklydo. Kuris po to, kai perskaitys visa tai, ką apie jį galvoja žmonės, nežinia kaip gali sureaguoti.

Prisiminkite, kad merginą sutalžęs ir ją prievartavęs vaikinas išsisuko nuo kalėjimo, o tuo metu ši rezidentė už tuos kelis respiratorius ne tik gaus baudą, bet ir bus pašalinta iš darbo ir universiteto, ir dar, žiūrėk, pamatysime ją belangėje, nes tokie mūsų šalies įstatymai. Jai tikrai bus atlyginta pagal nuopelnus visu gražumu, nes ji tikriausiai neturi įtakingų politikų tėvų.

Reklama

Bausmė ir žodžiai turėtų būti proporcingi padarytam nusikaltimui, nes tai yra teisinga. Tačiau mūsų šalyje kelis respiratorius pasiėmusi medikė sulauks tokios pačios neapykantos kaip ir merginai gyvenimą suluošinęs prievartautojas. Nemanau, kad tai teisinga.

Ponas Andrius Tapinas, net ir nepaminėjęs merginos vardo ir pavardės, būtų pasiekęs panašų rezultatą – institucijos sureaguotų, ligoninė ir universitetas – irgi. Tačiau būtų išvengta daugybė neapykantos žodžių, pasiųstų šiai suklydusiai merginai. Visuomenė yra žiauri, negailestinga ir, deja, neteisinga. Neapykanta temdo mūsų akis. Ypač tokiu sunkiu laiku.

Ir ponas A. Tapinas tą žino. Kaip jausitės, jeigu mergina neatlaikys to, ką užkrovėte ant jos pečių už šitą klaidą?

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Kaimo Japas

2020-04-08   23:16

IP: 172.69.190.76

Mm-da-s, kai pagalvoji (retai, bet pasitaiko), tai akurat, už mergelės sudaužymą tokį, kad ir numirti galėjo laisvai, ir už kažkokių lupatų pardavimą (gi verslas ir privati iniciatyva pas mus aukštybėse) bausmė beveik vienoda - kažkas ne taip Danijos karalystėje, anot Šekspyro?

Patarle

2020-04-04   07:40

IP: 172.69.190.62

Sotus alkano neužjaučia

mb

2020-04-04   07:11

IP: 172.69.190.76

nepilstik čia iš tusčioi kiaura

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Dabar, kai dėl pandemijos sportas mieste užmigo letargo miegu, yra gera proga...

Artūras Žalys: "Kur viso šito įšalo priežastys?" nuotrauka, foto

Jungtinės Valstijos, Kinija ir net kai kurios Europos šalys vis didina...

Ginklai pasaulyje žvanga vis garsiau nuotrauka, foto

Kai prasideda, ko nelauki, visi planai lekia velniop. Alytaus gaisras, "paprasto" gripo...

Algimantas Rusteika: Pasislėpti nepavyks niekam nuotrauka, foto

Kaip ir visi blogi dalykai, karantinas baigsis, o gyvenimas tęsis. Dabar sunku...

Alkoholio draudimai vs. karantinas – nugalėtojas aiškus? nuotrauka, foto

Žvejyba priekrantėje: dviejų ministerijų pozicijos kardinaliai priešingos nuotrauka, foto

Jūra, Priekrantės verslinės ir rekreacinės žuvininkystės asociacijos vadovas Mindaugas Rimeikis teigia, kad aplinkos...

Laukiama rekordiškai karštos vasaros nuotrauka, foto

Pasaulis, Pasaulio meteorologijos organizacija (PMO) įspėja dėl karštos vasaros Šiaurės pusrutulyje, galinčios pagerinti...

Rusija atidėtą karinį paradą surengs birželio 24 d. nuotrauka, foto

Pasaulis, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį paskelbė, kad dėl koronaviruso pandemijos atidėtas Pergalės...

Gyvenimas ne tik pro langą: totalinis bėgimas į gamtą nuotrauka, foto

Gyvenimas pro langą, Gegužės 26, antradienis.

Pasaulis, Paskelbta prieš 39 min.

Gyvenimas pro langą, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...