2018 m. balandžio 23 d. 10:52 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Komentarai

2018-03-14, 17:12

***

2018-04-01   07:30

IP: 88.119.136.120

Kas darosi su Priekulės miestelio gyventojais.... jiems išvis joks kunigas netinka... jau tai tęsiasi "N" metų... vis keičia ir keičia... kas bus toliau jei "davatkos" reguliuos bažnyčių darbus ir kunigų tarnystes... kaip vesti pamaldas ir ką šiandiena sakyti per pamokslus... visiškas "marazmas" pasaulyje.

lietuvė

2018-03-23   04:33

IP: 46.249.187.55

Keista, kaip kartais nesusiklosto santykiai tarp žmonių. Jau prieita iki Aukščiausiojo teismo ! Teks palaukti jo sprendimo. Paviešintas atvejis parodo parapijiečių nekantrumą ir nesvietišką norą pademonstruoti, kas čia viršininkas. Dvasinėse institucijose to lyg ir neturėtų būti, jeigu abi pusės pasinaudotų ne savo asmenine nuomone, o Kristaus Evangelija. Ten aiškiai nurodyta, kaip reikia melstis: būtent - VIENUMOJE, o ne veidmainiškai viešumoje. Žmogaus santykis su Dievu yra labai asmeniškas, net intymus. Tai ilgas kelias, lydimas asmeninių atradimų ir paklydimų. Būdama nešališka, matau davatkišką norą demonstratyviai uzurpuoti bažnyčios pastatą, paniekinant jo tikrąją paskirtį - dvasinę krikščionių bendrystę. Ir vyskupas pasitaikė nepėsčias :) Dabar jau: kas - ką nugalės. Akivaizdus nemeilės pasireiškimas, kai niekas nenori nusileisti, ieškoti kompromiso. Kaip tai pažįstamas "gyvačių kamuolys", kažką primenantis kai kuriose ir katalikų bendruomenėse. Dvasingas žmogus pasirenka likti aukščiau žemiškų kivirčų - ir bendrauti su Dievu per vienintelį tarpininką tarp žmonių ir Dievo - Kristumi Jėzumi. Skaitykite Naująjį Testamentą ir džiaukitės Gerąja Naujiena, kasdien. Atrasite visus atsakymus bei nuraminsite neramų Protą. Kartais reikia kuriam laikui visiems atsitraukti ir pamąstyti, ko mus moko susiklosčiusi situacija.

Jonas

2018-03-18   18:13

IP: 82.140.159.1

,,Dievo tarne'' ,bet gi tas Jurgis Aušra ,rodos,kažkuriame Klaipėdos teisme sėdi teisiamųjų suole.Ar toks gali būti Parapijos taryboje?

Tiktai

2018-03-17   10:02

IP: 78.56.73.87

Melą, neva Lietuvoje bažnyčia atskirta nuo valstybės, gali skleisti tik visiški neišmanėliai arba LTSR laikų pasiilgę ateistai.

2018-03-17   02:39

IP: 90.131.42.57

TEISYBE o ne melas yra kad;Priekulės evangelikų liuteronų parapija, kaip religinė bendruomenė, įkurta seniai ir savo veikloje vadovaujasi LELB statutu. D. Petkūnas pateikė melagingus duomenis apie tarybos narius Jurgį Aušrą ir Vernerį Majį. Vyskupas M. Sabutis, remdamasis šiais duomenimis ir palaikydamas D. Petkūno prašymą, pažeisdamas Statutą, priėmė nutarimą pašalinti Jurgį Aušrą ir Vernerį Majį iš parapijos tarybos ir įtraukti į tarybą rinkimuose neišrinktus A. Šiaulį ir D. Mizgerį. Kai parapijos tarybos pirmininkė,Juta Galkiene išdrįso užstoti Jurgį Aušrą ir Vernerį Majį, Vyskupas, pažeisdamas statutą, priėmė nutarimą atleisti ir Juta Galkiiene iš parapijos tarybos pirmininkės pareigų. Pagal Statutą, parapijos tarybos narius renka ir atleidžia tik parapijos narių visuotinis susirinkimas. Parapijiečiai, priblokšti tokio kunigo elgesio ir surinkę 68 parašus, kreipėsi į Vyskupą su prašymu dėl kunigo pakeitimo. Parapija, gavo Vyskupo cinišką atsakymą, kad Bažnyčia atskirta nuo Valstybės ir Jis gali tvarkytis Bažnyčios viduje kaip nori. Vėliau melagingu Vyskupo prašymu Juta Galkiene buvo registrų centre išbraukta iš parapiją galinčių atstovauti asmenų sąrašo. Pasinaudodamas tuo, D. Petkūnas panaikino Jutai Galkienei priėjimus prie parapijos bankinių sąskaitų , elektros ir vandens deklaravimo sistemų. Jų neteisėtus veiksmus Galkiene apskunde ir byla šiuo metu yra Aukščiausiame teisme.2017-11-14, nesant būtinybei taip elgtis, D. Petkūnas, kartu su A. Šiauliu ir D. Mizgeriu, išlaužė ir pakeitė parapijos pastatų, durų spynas. Nors Priekulės parapija yra savarankiškas viešiejasis juridinis asmo, galintis veikti be apribojimų, bet Vyskupas nenori pripažinti parapijos savarankiškumo. Jis stengiasi bet kokiomis melagingomis priemonėmis tai užgniaužti ir su parapija elgiasi kaip viduramžiais, laiko parapijiecius beteisiais padarais.Vyskupas, priimamas D. Petkūnui pagal jo prašymus palankius sprendimus, kunigams parodė, kaip priimant neteisėtus sprendimus, galima susidoroti su dvasininkams nepatinkančiais parapijiečiais ir parapijų tarybomis. Savo veiksmais jis parodė, kad Bažnyčios lygmenyje pažeisti galima Statutą, Konstituciją, Įstatymus ir visuotinai pripažintas tarptautinės teisės normas. Vyskupas skatindamas kunigus nesilaikyti Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir įstatymų bei kitų tarptautinės teisės normų, kelia grėsmę ne tik religinei bendruomenei, bet ir visuomenei bei pačiai Valstybei, kurios piliečiai mes esame. Teisesaugos gareiga yra įvertinti M. Sabučio, Dariaus Petkūno, A.Šaiulio, D. Mizgerio veiksmų teisėtumą ir jos nubausti.DIEVO TARNAS.

Priekuliete

2018-03-16   23:05

IP: 78.62.174.99

Labai negarbingai elgetes

Rūta

2018-03-16   10:36

IP: 78.61.191.197

Šiame straipsnyje yra daug ir melo!!!!

kaimynas

2018-03-15   13:00

IP: 90.140.175.41

na va jau ir bažnyčioj kaip seime bledstva dedasi.

mykolas

2018-03-15   09:44

IP: 78.60.153.88

Ar ne per daug jau save susireiksmina kunigas D.Petkunas,net ir Kretingoje del jo nekompetencijos dalis tikinciuju perejo i Kretingales baznycios parapija,ka jis mano,kad esantis siut ne Dievas,netgi buvo pareiskes,kad jis esantis virsesnis uz pati sviesios atminties a.a vysk.Kalvana..tegu prasiplauna sau smegenis piemuo....

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Bus renkamos gražiausios šimtmečio sodybos nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybė vicemerės Rūtos Cirtautaitės iniciatyva organizuoja „Gražiausios šimtmečio sodybos“ konkursą!

Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų programos valdybos posėdyje, kuriam pirmininkavo mero pavaduotoja...

Tarptautiniams projektams – 8 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą:...

Šventosios uosto ledai pajudėjo – Vyriausybė patvirtino uosto perėmimui būtinas įstatymo pataisas nuotrauka, foto

Dar praėjusių metų gegužę Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo patvirtintas Tėvų globos netekusių...

Socialiniai globėjai leidžia vaikams pajusti gyvenimo šeimoje džiaugsmą nuotrauka, foto

Pajūryje – kariuomenės batalionas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Aušra Jakaitė su dukra ir dar 21 šeima buvo iškeltos iš bendrabučio...

Orai: laukia vėsi ir lietinga savaitė nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Pirmadienį pirmoji dienos pusė bus mažai debesuota, tačiau popiet debesuotumas sparčiai didės,...

Bet kuriam dantų netekusiam pacientui - inovatyvūs dantų atkūrimo būdai nuotrauka, foto

Sveikata, Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebime vos pažvelgę į žmogų - jo...

Balandžio 23-iąją gimę nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 31 min.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 39 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...