2019 m. balandžio 21 d. 21:03 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Uosto direkcijai įvertinimas už socialinę atsakomybę

2017-06-09, 14:57

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos inf.

Uosto direkcijai įvertinimas už socialinę atsakomybę nuotrauka, foto

© Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos nuotr.

Už indėlį į Klaipėdos miesto gerovę, dėmesį vaikų ir jaunimo užimtumui, bendruomenei, edukacinei–švietėjiškai veiklai ir turizmo skatinimui Uosto direkcija pelnė apdovanojimą "Socialiai atsakingas verslas 2016“. Už visapusišką socialinės atsakomybės veiklą įmonę įvertino Lietuvos verslo konfederacija vykusiame konfederacijos kongrese.

"Džiaugiamės, kad esame vertinami kartu su uosto operatoriais ne tik už augančią krovinių apyvartą, kuri nemaža dalimi priklauso nuo nuolatinių investicijų į uosto infrastruktūrą, už pajamas į valstybės biudžetą, bet ir už indėlį į miesto gerovę. Klaipėdos uostas Baltijos jūroje pozicionuoja kaip uostas numeris vienas, neskaitant Rusijos uostų. Kai įmonė turi tvirtas pozicijas rinkoje, gali būti ir socialiai atsakinga, stiprinti šią sritį. Vienas iš mūsų įmonės prioritetų yra socialinė atsakomybė. Ir šis Lietuvos verslo konfederacijos įvertinimas mums labai svarbus – tai patvirtinimas, kad mes kaip socialiai atsakinga įmonė einame teisinga linkme“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, būdama socialiai atsakinga įmonė, svariai prisideda prie Klaipėdos mieste vystomų projektų: investuojama į privažiuojamųjų kelių statybą ir renovaciją, prisidedama prie miesto kultūrinių, sporto renginių, socialinių projektų.

"Džiaugiamės galėdami prisidėti prie miesto infrastruktūros gerinimo, kruizinės laivybos plėtros, nors ši sritis yra tik 1–1,5 proc. mūsų pajamų, bet puikiai suprantame, kokią naudą Klaipėdai ir Lietuvai teikia kruizinių laivų turistai. Vienas iš svarbių mūsų socialinės atsakomybės veiklos krypčių yra vaikų ir jaunimo užimtumas“, – teigia A. Vaitkus.

Per pastaruosius 16 metų Uosto direkcija įvairiems mieste vykdomiems projektams skyrė beveik 55 mln. eurų. Įmonė kasmet prisideda prie visuomenei žinomų nemokamų renginių – Jūros šventės, Laivų parado, Džiazo festivalio ir kitų miestą garsinančių švenčių bei kultūrinių ir sportinių projektų, ypač puoselėjančių jūrines tradicijas. Jau dešimtus metus įmonė rengia nemokamas, pažintines ekskursijas po Kuršių marias "Susipažinkime su Klaipėdos uostu“ po Klaipėdos uosto akvatoriją, siekdama su vienintelio šalyje jūrų uosto veikla supažindinti kuo daugiau žmonių iš visos Lietuvos.

Uosto direkcija skiria ypatingą dėmesį kruizinei laivybai skatinti, Klaipėdai, kaip vandens keliais pasiekiamam miestui, populiarinti užsienio rinkose ir turistams pritraukti į uostamiestį.

Nors pati įmonė ūkinės veiklos uoste nevykdo, tačiau siekia ir rūpinasi, kad Klaipėdos uostas darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai, jame diegiamos pažangiausios aplinkosauginės priemonės.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, būdama socialiai atsakinga įmonė, svariai prisideda prie Klaipėdos mieste vystomų projektų: investuojama į privažiuojamųjų kelių statybą ir renovaciją, prisidedama prie miesto kultūrinių, sporto renginių, socialinių projektų.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Palanga jau jaučia artėjančią sezono pradžią nuotrauka, foto

Rodosi, kad pavasaris vis drąsiau žengia į Lietuvą: visą savaitę džiuginęs saulėtais...

Dituvos turguje ketvirtus metus veikiančiame kioske, kuriame gausus pasirinkimas raugintų daržovių, pirkėjų...

Dituviškių raugintos daržovės – ne tik žiemą nuotrauka, foto

ekmadienį, kovo 31 d., Palangoje bus minima reikšminga sukaktis – Lietuvos narystės...

Palangoje – narystės NATO 15 metų minėjimas nuotrauka, foto

Tauragėje kitų metų rudenį turėtų pradėti veikti šiuo metu baigiamas statyti baseinas....

Tauragė baigia pasistatyti baseiną nuotrauka, foto

Turkijoje keliavusi Dovilė: lagamine buvo ir maudymosi kostiumėlis, ir slidinėjimo akiniai nuotrauka, foto

Kelionės, Urbanizacijos paveikti miestai, sniegu padengtos viršukalnės, istorija žavintys muziejai. "Vis dažniau atsiranda...

Netoli Dovilų dega miškas nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien 16.22 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas...

Ambersail II prestižinėje regatoje pelnė 3 vietą nuotrauka, foto

Sportas, Po 5 intensyvių lenktynių dienų prestižinėje „Les Voiles de St. Barth“ regatoje...

Sendvario seniūnijoje piktina šiukšlinantys statytojai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Sendvario seniūnija yra tarsi nuolatinė statybų aikštelė. Tačiau naujakurių laimę temdo kai...

Kriminalai, Paskelbta prieš 4 val.

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...