Šilutiškis R. Lusas tapo čempionu

Pasibaigė Šilutės rajono asmeninės šaškių pirmenybės. Šilutiškis Rimantas Lusas tapo rajono čempionu.

Rajono asmeninėse šaškių pirmenybėse dalyvavo 12 šios sporto šakos entuziastų. Geriausiai sekėsi R. Lusui, jis septynis kartus laimėjo, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir vieną kartą pralaimėjo. Surinkęs 17 taškų tapo rajono čempionu.

Antrą vietą iškovojo Vytautas Valainis iš Stoniškių kaimo surinkęs 16 taškų. Trečioji vieta atiteko Rusnės seniūnui, šaškių – šachmatų sporto klubo pirmininkui Voitiechui Deniušui surinkusiam 15 taškų. V. Deniušas vienintelis nugalėjo čempionu tapusį R. Lusą – 2:0.

Į šešetuką pateko dar trys sportininkai: ketvirtą vietą užėmęs A. Dulinskas , V vietą – B. Bagočius ir VI vietą – G. Barščiauskas. Visi šeši sportininkai kitais metais finalinėse rajono pirmenybėse dalyvaus be atrankinių varžybų. Nugalėtojams įteikti diplomai.