2018 m. gegužės 22 d. 03:07 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Siekiama išsaugoti Priekulės paštą miesto centre

(5)

2018-04-23, 11:26

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Siekiama išsaugoti Priekulės paštą miesto centre nuotrauka, foto

© Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Dar kovo pradžioje po gyventojų kreipimosi ir Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko bei vicemerės Violetos Riaukienės apsilankymo Priekulės pašto skyriuje buvo raštu kreiptasi į AB Lietuvos pašto vadovybę dėl vykdomos pašto pertvarkos. Tuomet paaiškėjo, kad pašto skyrių planuojama perkelti į kitą vietą. Praėjusią savaitę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste meras raštu kreipėsi ir į Lietuvos Respublikos Vyriausybę.

Kovo mėnesį Klaipėdos rajono savivaldybės meras informavo AB Lietuvos paštą apie Priekulės miesto gyventojų nusiskundimus, prastą pašto patalpų būklę, planus perkelti Priekulės pašto skyriaus darbą į kitas patalpas.

AB Lietuvos paštas, atsakydamas į mero raštą, informavo, kad siekdami gerinti darbo sąlygas darbuotojams ir klientų aptarnavimui planuoja Priekulės paštą perkelti iš esamų patalpų Turgaus g. 1 į patalpas adresu Žirgų g. 41.

Lietuvos paštas, regauodamas į klientų pastabas dėl susidarančių eilių bei Priekulės pašto darbo laiko, priėmė sprendimą padidinti klientus aptarnaujančių darbuotojų skaičių ir nuo vasario mėn. Pabaigos Priekulės pašte klientus aptarnauja pašto viršininkė ir klientų aptarnavimo specialistė. Nuo kovo 19 d. pakoreguotas ir pašto darbo laikas. Šiuo metu Priekulės paštas klientus aptarnauja pimadieniais–penktadieniais nuo 9 val. iki 15.30 val. (pietų pertrauka nuo 13 val. iki 13.30 val.).

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė teigia, kad vertina Klaipėdos rajono savivaldybės išsakytus pastebėjimus ir tikisi, kad atlikti veiksmai padės Priekulės pašto klientams sėkmingai naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis. 

Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai, atkreipdami dėmesį į gyventojų nepasitenkinimą dėl planuojamo pašto perkėlimo iš miesto į centro, susitikimo su Ministru Pirmininku metu aptarė susidariusią situaciją. Premjeras patarė raštu kreiptis į Vyriausybę, tuomet bus ieškoma galimybių spręsti priekuliškių problemą.

Praėjusią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste:

„Klaipėdos rajono savivaldybę pasiekė Priekulės miesto  gyventojų skundai dėl AB Lietuvos pašto planų perkelti Priekulės paštą iš esamų patalpų, adresu: Turgaus g. 1, Priekulės m. į Žirgų g. 41, Priekulės II k. Atstumas nuo senojo pašto pastato iki planuojamų nuomoti paštui patalpų – apie 1 km.

Šiuo metu Lietuvos paštas Priekulėje yra įsikūręs pastate, kuris pastatytas pašto tikslams dar 19 šimtmečio pabaigoje, ir Priekulės gyventojai nenori, kad paštas iš gyventojams patogios vietos būtų perkeltas į miesto pakraštį ar kitur, motyvuojant tik lėšų trūkumu esamų patalpų remontui. Šiam gyventojų pageidavimui pritaria ir Klaipėdos rajono politikai. Priekulės seniūnijos gyventojai piktinasi, kad paštas perkeliamas į sunkiai pasiekiamą vietą už miesto – atkarpa nuo Turgaus g.1, Priekulės m., pastato iki Žirgų g. 41, Priekulės II k., kur planuojama perkelti paštą, nėra pritaikyta pėstiesiems, nėra autobuso sustojimo vietos, pėsčiųjų tako šalikelėje, perėjos.

Norime atkreipti Lietuvos Respublikos Vyriausybės dėmesį į tai, kad Lietuvos pašto pertvarka negali būti vykdoma pažeidžiant esminius gyventojų interesus ir teisėtus lūkesčius, todėl siūlome duoti atitinkamus pavedimus Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai (AB Lietuvos paštui), kad būtų rasta lėšų esamų Priekulės pašto patalpų remontui. Tikimės, kad bus atsižvelgta į Priekulės miesto gyventojų pageidavimus palikti paštą esamose patalpose.“

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Vilniui Priekulė nerūpi

2018-04-24   16:43

IP: 78.58.46.56

Lietuvos pašto vadovybei Priekulė ir priekuliškiai seniai nerūpi. Taip užleisti patalpas ir teikiamų paslaugų kokybę !!! Jei patalpos jų balanse,tai tikėtina, kad labai norisi greito pelno, nes ne paslaptis,kad ir kitose vietovėse vertingi pastatai buvo parduoti. Ir nereikia pūsti miglos į akis, kad viskas daroma teikiamų paslaugų kokybei gerinti. Tegul viešai pasako, kas ir kada pasisiūlė patalpas nupirkti. O patalpų būklė tik parodo,kad siekiama dirbtinai padaryti taip,kad patalpos būtų pripažinos netinkamomis tolesniam naudojimui.

2018-04-24   04:32

IP: 217.64.46.245

Sir/Ma

I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments which can be monetised and discount for funding of your various project within lenders/investors and projects owners or borrowers that need funding for there various projects etc. We give oppurtunities for projects owner not withstanding the kind of projects, business support and can be engaged into PPP trading. Projects such as

Real Estate Projects

Construction Projects

Government contract Projects,

Transportation Projects

Aviation Projects

Telecommunication Projects

Import and Export Projects etc.

We are located in Europe and we are very ready to take a good look at your
projects and faciliate the whole process.

Kindly contact me if you have projects that need funding through this

Martin Steffens
Email: marts.capitalfinance@gmail.com
Skype: marts.capitalfinance@gmail.com

...

2018-04-23   16:14

IP: 78.62.172.40

prisidengiant kilniais tikslais, galima viską gadinti, griauti ,naikinti. Priekulės pašto pastatas - istorinė vertybė. Dabar jis yra pastebimas visų pravažiuojančių, lengvai pasiekiamas gyventojams. Ar pasikeis aptarnavimo kokybė, jei perkelsit į kitas patalpas? Jau kokius penkerius metus - ten nėra jokios tvarkos: spauda, laiškai,siuntiniai laiku nepristatomi, darbo laikas keičiasi kaip vėjo kryptis, darbuotojų kaita nereali. Tegu pašto valdininkai sutvarko darbuotojų etatus, darbo užmokestį, kad būtų motyvacija dirbti, o ne "atidirbti". Lai atrestauruoja pastatą,kad ir neįgalieji galėtų įvažiuoti, pašto dėžutę perkelia taip. kad būtų patogu jiems įmesti laiškus, sutvarko galų gale patį privažiavimą. Visko neišvardinsi, reikia tik gero noro sutvarkyti senąjį pašto pastatą ,kad vėl normaliai tarnautų žmonėms ir palikti jį ateinančioms kartoms.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Valdininkų pamiršto Bachmano dvaro parką sutvarkė vietos gyventojai nuotrauka, foto

Jau vienuoliktą kartą per visą Lietuvą nuvilnijo „Darom“ banga. Prie šios gražios...

Klaipėdos rajono savivaldybė vicemerės Rūtos Cirtautaitės iniciatyva organizuoja „Gražiausios šimtmečio sodybos“ konkursą!

Bus renkamos gražiausios šimtmečio sodybos nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų programos valdybos posėdyje, kuriam pirmininkavo mero pavaduotoja...

Tarptautiniams projektams – 8 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą:...

Šventosios uosto ledai pajudėjo – Vyriausybė patvirtino uosto perėmimui būtinas įstatymo pataisas nuotrauka, foto

Konferencija "Marketingas turizmui" dalino sėkmės receptus nuotrauka, foto

Ūkis, Lietuvos marketingo asociacijos organizuota konferencija "Marketingas turizmui Lietuvoje", gegužės 18 d. vykusi...

Klaipėdos medikai - vėl geriausi nuotrauka, foto

Sportas, Savaitgalį Palangoje vykusiose 12-osiose Lietuvos greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynėse jau šeštą...

Iš Lenkijos - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Lodzėje (Lenkija) vykusiame "Tennis Europe" 2 kategorijos keturiolikmečių teniso turnyre sėkmingai varžėsi...

M. Paulauskas: ši pergalė įsirašo auksinėmis raidėmis nuotrauka, foto

Sportas, „Šie laimėjimai įsirašo auksinėmis raidėmis. Mes puikiai žinome Arvydo Sabonio laikus, kai...

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...