2019 m. balandžio 18 d. 17:23 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Senjorų auksinis ruduo Palangoje

(1)

2018-10-03, 20:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Senjorų auksinis ruduo Palangoje nuotrauka, foto

Vasaros sezonui pasibaigus Palangos kurorto malonumais mėgaujasi daugiausia senjorai. Vietos verslininkai vis daugiau paslaugų ir nuolaidų taiko garbaus amžiaus klientams. Senjorai yra itin aktyvūs ir Palangos trečiojo amžiaus universiteto studentai.

Palangoje jau ne vienerius metus gyvuoja graži tradicija Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną senjorus pakviesti aktyviai bei turiningai leisti laisvalaikį. Šiais metais senjorai buvo raginami būti fiziškai aktyvūs bei smalsūs, seneliai buvo raginami pramogauti kartu su vaikaičiais. Spalio 1-ąją kurorte vyko daug senjorams skirtų renginių ir akcijų.

Senoliai buvo kviečiami į mankštintis, žaisti tenisą, plaukioti baseine, pasinaudoti nuolaidomis SPA paslaugoms. Verslininkai siūlė senjorams kartu su anūkais pasivažinėti elektromobiliais, susirungti proto mūšio kovose, apsilankyti ekskursijoje.spektaklyje.

Mato klientus

Pramogų, vaišių ir dovanų pagyvenusiems žmonėms pažėrė ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Kurorto kavinės tradiciškai vaišino senjorus kava, arbata, pyragėliais, taikė nuolaidas patiekalams. Verslininkai pradžiugino senjorus ir specialiai jiems įsteigtais prizais.

Laimingieji loterijoje laimėjo viešbučio "Kerpė" dovaną - 4 asmenims skirtą 2 val. trukmės apsilankymą turkiškoje garinėje pirtyje, viešbučio "Amberton Green Apartments" prizą - 1 val. trukmės pasilepinimą SPA centre (baseinas, sūkurinės vonios, pirtys), sveikatos centro "Energetikas" kvietimą pasiplaukioti baseine, 1 val. apsilankymą viešbučio "Senoji Hansa" SPA zonoje.Kavinės "Monika" ir "Molinis ąsotis" dviem geriausiai pasirodžiusioms "Senjorų protų mūšio" komandoms dovanojo po 50 Eur vertės dovanų kuponą.

"Džiugu, kad Palangos verslininkai kasmet vis aktyviau jungiasi prie Savivaldybės kvietimo paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Pirmiausia tai - kilnus tikslas. Be to, pastebime, kad , senjorai myli Palangą. Jie mėgaujasi mažais malonumais, moka džiaugtis smulkmenomis" - sakė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė.

Pašnekovė sutiko, jog mūsų senjorai dar negali lygintis užsienio bendraamžiais, kurie turi daug didesnes pajamas, daug keliauja ir mėgaujasi gyvenimu. "Tačiau atėjus auksiniam rudeniui visi pastebime, jog senjorų Palangoje padaugėja. Galbūt jie labiau matomi todėl, kad rudenį mažiau šeimų su vaikais ir porų, kurios Palangoje poilsiauja vasarą, gal todėl, kad Palangos gyventojų dauguma yra garbaus amžiaus. Bet kuriuo atveju, džiugu, kad verslininkai mato senjorus kaip savo klientus ir jiems skiria dėmesį ne tik spalio 1-ąją, bet ir po jos. Daugėja senjorams skirtų akcijų, nuolaidų Palangos viešbučiuose, kavinėse, pirtyse, reklamuojamų populiariuose paslaugų portaluose. Yra ir palangiškio kortelė, su kuria senjorai taip pat gauna puikių pasiūlymų", - sakė I. Valaitienė.

Aktyvūs studentai

"Palanga - senjorų miestas", - patvirtino ir Palangos švietimo pagalbos tarnybos direktorė Vilma Želvienė, koordinuojanti Trečiojo amžiaus universiteto ( toliau TAU - Aut. past.) veiklą. Anot pašnekovės, nuo spalio 2 d. TAU studijas pradeda 470 senjorų, iš jų apie 300 palangiškių yra itin aktyvūs studentai.

"Mažai Palangos miesto savivaldybei, tai yra labai daug. Studentų skaičiumi mes prilygstame didžiųjų šalies miestų TAU skyriams", - pasigyrė V. Želvienė.

Visi TAU studentai, anot pašnekovės, renkasi į 3 bendras paskaitas per mėnesį, kurios vyksta Palangos senosios gimnazijos salėje. "Greta to, yra daug įvairių veiklų, kuriose senjorai renkasi pagal poreikį. Du kartus per savaitę vyksta sveikos gyvensenos ir judesio užsiėmimai, rankdarbius mėgstančios moterys renkasi amatų užsiėmimus, labai populiarios yra vokiečių, anglų kalbos pamokėlės, informacinių technologijų užsiėmimai "Susipažinkime su medijomis". Didžiuojamės šokių kolektyvu "Jūrė", kuris atstovauja Trečiojo amžiaus universitetui ne tik Palangoje, respublikoje, bet ir išvažiuoja į tarptautinius senjorų festivalius, chorinio dainavimo grupė "Žara" jau išaugo iki solidaus choro. Universitetą lankantys senjorai savo iniciatyva susibūrė į keliautojų klubą ir savarankiškai organizuoja įvairias keliones tiek po Lietuvą, tiek į užsienį", - vardino garbaus amžiaus palangiškių veiklas V. Želvienė.

Anot pašnekovės, jokie reikalavimai netaikomi senjorams, norintiesiems lankyti Trečiojo amžiaus universitetą. Taip pat nėra ir studijų trukmės ribų.

"Mūsų tikslas - kuo daugiau senjorų užimti įdomia veikla. Priimame visus norinčiuosius nuo 55-erių metų amžiaus. Studentų amžiaus vidurkis yra apie 70 metų. Kad TAU studijos nenusibostų nei dėstytojams, nei studentams, kas trejus metus keičiame pobūdį", - kvietė prisijungti senjorus prie Trečiojo amžiaus universiteto veiklos V. Želvienė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-12-07   01:24

IP: 105.112.96.15

Happiness is all i see now I never thought that I will be cured from HERPES I have come in my own little way to say thank you to Dr.Miracle for a highly taking out time to solve my relationship problem. Though his services was not free but i was totally satisfied by the job he did because through his help my lover who has abandoned me for over 45 days finally see reasons to come back to me. After gotten this wonderful result i decided to appreciation Dr.Miracle by Writing Down His Contact Details: MiracleSpellHome@Yahoo.Com Or Whats App: +1(360)-816-8080 By Contacting Dr.Miracle you will not only be getting your Lover, instead he will be back to you with so much love and care. Dr, Miracle His The Best Spell Caster Around To Solve Any Problem For You,,,
{1} EX BACK
{2}CANCER,,
{3}HERPES,,
{4} PENIS ENLARGEMENT,,
{5} LOW SPERM COUNT ,,
{6} FIBROID,,
{7}HIV/AIDS,,
{8}LOTTERY SPELL,,
Email: MiracleSpellHome@Yahoo.Com
Call/Whats App: +1(360)-816-8080 )))

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Palanga jau jaučia artėjančią sezono pradžią nuotrauka, foto

Rodosi, kad pavasaris vis drąsiau žengia į Lietuvą: visą savaitę džiuginęs saulėtais...

Dituvos turguje ketvirtus metus veikiančiame kioske, kuriame gausus pasirinkimas raugintų daržovių, pirkėjų...

Dituviškių raugintos daržovės – ne tik žiemą nuotrauka, foto

ekmadienį, kovo 31 d., Palangoje bus minima reikšminga sukaktis – Lietuvos narystės...

Palangoje – narystės NATO 15 metų minėjimas nuotrauka, foto

Tauragėje kitų metų rudenį turėtų pradėti veikti šiuo metu baigiamas statyti baseinas....

Tauragė baigia pasistatyti baseiną nuotrauka, foto

„Nenoriu ugdyti paklusnių vergų“ nuotrauka, foto

Švietimas, Praėjusią savaitę kultūros srityje labiausiai nusipelniusiems pedagogams buvo įteikti Karalienės Luizės medaliai....

Lietuvos ledo ritulio rinktinė įveikė estus nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse ir antrą kartą įveikė Estijos ledo...

Klaipėdos pavasario krose - per 600 dalyvių nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos centrinio stadiono teritorijoje vykęs Klaipėdos miesto pavasario krosas sutraukė 607 dalyvius...

Ar apsaugoti maldos namai Lietuvoje? nuotrauka, foto

Klaipėda, Sukaustęs siaubas ir neviltis - taip jautėsi visa Europa pirmadienio vakarą liepsnoms...

Švietimas, Paskelbta prieš 22 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...