2018 m. rugsėjo 24 d. 05:06 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Ką gero padarė valdžia? (12)

(7)

Šiandien siūlome susipažinti, kokius gerus darbus miesto bendruomenei įpusėjus kadencijai nuveikė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Audrius Vaišvila, priklausantis Liberalų sąjūdžiui.

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario pareigas einu antrą kadenciją. Darbo veiklos ataskaitas teikiu ketverius metus.

Man patikėtos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto pirmininko pareigos. Įvyko 27 Komiteto posėdžiai, iš jų 6 išvažiuojamieji. Šiuose komiteto posėdžiuose į uosto ir pramonės įmones domėtasi įmonių aplinkosaugos, oro taršos klausimais, aptartos kitos gamtosaugai aktualios problemos. Išvažiuojamieji Komiteto posėdžiai vyko bendrovėse AB „Klaipėdos nafta“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“, UAB „Mestilla“.

Mano iniciatyva Komitetas kreipėsi į Saugaus eismo komisiją dėl draudimo važiuoti motociklais H. Manto gatve panaikinimo. Saugaus eismo komisijos pritarimu draudimas buvo panaikintas. Miesto taryboje buvo svarstomas sprendimas dėl miesto ribų pakeitimo bei teritorijos atidavimo Neringos savivaldybei. Pasisakiau prieš Klaipėdos miesto savivaldybės ribų keitimą.

Domėtasi ir ieškota galimybių dėl gyventojų laisvo priėjimo prie marių per teritoriją, kurią valdo UAB „Memelio miestas“. Po viešojo keleivinio transporto pertvarkos Klaipėdos mieste gavus Tauralaukio gyventojų nusiskundimų dėl suprastėjusio susisiekimo su šia miesto dalimi, inicijavau savivaldybės administracijai pasiūlymą dėl viešojo transporto maršrutų gyvenvietėje sutankinimo ir pratęsimo.

Komitete pateikiau siūlymą paruošti automobilių stovėjimo vietų užraktų įrengimo mieste tvarką ir šiuo klausimu buvo kreiptasi su rekomendacija į Klaipėdos savivaldybės administraciją.

Mano iniciatyva buvo praplėsta bei atnaujinta Danės skvero danga ties Vežėjų gatve, pastatyti papildomi suoliukai. Apgailestauju, kad mano iškelta iniciatyva dėl Žvejų gatvės atidavimo pėstiesiems dėl politinių priežasčių ataskaitiniu laikotarpiu nebuvo įgyvendinta.

Komitete buvo išklausyta savivaldybės administracijos atsakingų darbuotojų bei savivaldybei priklausančių įmonių atstovų informacija dėl viešosios tvarkos skyriaus darbo, dėl paplūdimių kavinių darbo, dėl tvarkos savivaldybės įmonės „Senasis turgus“ teritorijoje, dėl reklaminių stendų statymo mieste naikinant želdinius ir kt.

Informacija

“Vakarų ekspresas“ paskelbė A. Šulco, N. Istominos, V. Grubliausko, V. Bernoto, Z. Šličytės, S. Budino, N. Čapo, A. Razbadausko, V. Čepo, A. Banionienės. A. Vaišvulos išpažintis. Savo gerų darbų sąrašą taip pat žadėjo atsiųsti ir socialdemokratė L. Petraitienė, tačiau užmiršo. V. Vareikis, M. Žilys ir R. Taraškevčius į „Vakarų ekspreso“ prašymą pažvelgė formaliai ir savo 2012 m. darbų ataskaitą pažadėjo paskelbti tik balandžio mėnesį, esą to reikalauja Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos reglamentas. Lina Skrupskelienė ir Julija Pliutienė prisipažino dirbančios vos du mėnesius, todėl neturinčios kuo pasigirti. O Ivanas Romanovas atsakė, kad apie tarybos narių darbus turi spręsti rinkėjai (o skaitytojai – ne rinkėjai?). Primename, kad Taryboje yra 31 narys. Likusieji 13 nepateikė jokio atsakymo.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Vertinu

2013-02-27   16:03

IP: 193.219.187.22

Audriaus Vaišvilos darba vertinu 2 iš 10. Kažką darė, neaišku ką, - "Nuvažiavau ten, o po to ten ir dar ten buvau"... Mes visi ten buvom ir apie tą patį šnekėjom. Nuveiktų darbų praktiškai nematyti. O kad pastatyti suoliuką tarybos nariu nereikia būti.

klausiu

2013-02-27   12:14

IP: 86.100.101.209

ar užtenka tokio išsilavinimo , kad " suprasti " savivaldos , Fortumo , bei Meslitos keliamas problemas klaipėdiečiams ? jooooo liberalai ......dabar viskas kaip ir aišku , kas "valdo" miestą .

2013-02-27   12:02

IP: 86.100.67.219

Išvažiuojamieji Komiteto posėdžiai vyko bendrovėse AB „Klaipėdos nafta“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“, UAB „Mestilla“. UAB „Mestilla" pietinėj miesto dalyje gyventojus kaip nuodija taip nuodija po šiai diena. Klaipėdos miesto tarybos narius posėdžius reikėtu vesti pačioje UAB „Mestilla“-oje kai skleidžiamaa dvokas-TARŠA gal galu gale atsitokėtu.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Klaipėdiečiai minėjo žydų genocido aukų atminimo dieną nuotrauka, foto

Penktadienį susirinkę Klaipėdos žydų bendruomenės namų kiemelyje įvairių organizacijų atstovai paminėjo Lietuvos...

Naujojo cirko spektakliu "Humanoptère" šią savaitę buvo uždarytas XII tarptautinis menų festivalis...

Naujasis cirkas - daugelio menų sintezė nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ ieško geriausių verslo idėjų...

Ieškome versliausių Klaipėdos rajone! nuotrauka, foto

Įsimylėti Palangą šiandien užtenka vienos dienos. Nori greito maisto – yra. Nori...

Įsimylėti Palangą užtenka vienos dienos nuotrauka, foto

Popiežiaus vizitas Lietuvoje baigėsi maldomis už kankinius ir palinkėjimu Lietuvai nuotrauka, foto

Lietuva, „Šiurpas nukrečia vien tik ištarus žodį Sibiras arba getai Vilniuje, Kaune ir...

„Neptūnas“ sezono starte pranoko „Nevėžį“ nuotrauka, foto

Sportas, Penki naujokai pelnė dviženklį taškų skaičių ir atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę...

Klaipėdiečių jachtos „Defiance“ tragedija: du dingę, viena žuvusi nuotrauka, foto

Klaipėda, Sekmadienį po pietų sporto klubas „Ostmarine“, organizavęs Kapitono Stepono Kudzevičiaus regatą,...

"Kapitonai patys priėmė sprendimą, plaukti ar ne" nuotrauka, foto

Klaipėda, Organizatoriai sunkiai dėlioja žodžius ir gedi nelaimės ištiktų kolegų. Kas ir...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...