2018 m. rugsėjo 21 d. 11:28 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Ką gero padarė valdžia? (11)

(8)

Ką gero padarė valdžia? (11) nuotrauka, foto

Audronė Balnionienė.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Šiandien siūlome susipažinti, kokius gerus darbus miesto bendruomenei įpusėjus kadencijai nuveikė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė Audronė Balnionienė, priklausanti Liberalų sąjūdžiui.

Klaipėdiečių valia uostamiesčio Tarybos nare tapau 2012 metų rugpjūčio 30 dieną. Atstovauti klaipėdiškius mūsų miesto taryboje man – ir garbė, ir pareiga, kurios ėmiausi nuo pirmos savo kadencijos dienos. Einant šias garbingas pareigas vadovaujuosi vienu pagrindiniu principu – klaipėdiečių laukiamų pokyčių mieste pasieksime tik tuo atveju, jei darant sprendimus išgirsime ir įvertinsime visas nuomones. Todėl, nevengiu susitikti su gyventojais, bendradarbiauti su seniūnaičiais ir dirbti taip, kad mums visiems būtų kur kas patogiau ir maloniau augti, gyventi ir leisti laisvalaikį Klaipėdos mieste.

Prie Klaipėdos liberalų komandos prisijungiau prieš septynerius metus, tik įsikūrus Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui. Kadangi į uostamiesčio tarybos veiklą įsiliejau kadencijai beveik įpusėjus, o Liberalų sąjūdžio atstovo Strateginės plėtros komitete nebuvo, todėl frakcija delegavo mane būtent į šį komitetą.

Per pusę metų jame nuveikėme tikrai nemažai. Spalio mėn. pritarėme vietos projekto „Mažųjų laivų prieplaukos ir bendro naudojimo erdvių planavimas ir projektavimas“ įgyvendinimo bendradarbiavimo sutarčiai. Šioji prieplauka bus ne tik žvejų, bet ir visuomeninė erdvė. Taip padedame įgyvendinti patrauklios ir patogios gyvenimui, verslui ir rekreacijai žuvininkystės regiono aplinkos kūrimą, nepamiršdami Danės upės slėnio, Klaipėdos miesto teritorijoje, infrastruktūros tvarkymo bei pritaikymo mažos apimties žuvininkystei, rekreaciniam ir pažintiniam turizmui.

Dar vienas projektas, susijęs su žuvininkystės regiono aplinkos saugojimu, atnaujinimu ir plėtra, buvo patvirtintas 2012 metų lapkričio 19 d. - tai „Smeltalės upės vagos išvalymas“. Šio projekto tikslas - išvalyti Smeltalės vagą nuo Geležinkelio tilto iki Marių tilto Klaipėdoje.

Gruodžio mėn. pritarėme pasaulinės regatos „Volvo ocean race“ sutarties projektui. Deja, bet regatos organizatoriams kitų uostamiesčių pasiūlymai pasirodė patrauklesni, o mums belieka pasimokyti iš savų trūkumų ir sekantį kartą dalyvauti, kad nugalėtume.

Vasaros olimpiada Londone ir Lietuvos sportininkų iškovoti medaliai pastūmėjo nebedelsti ir imtis vieno prioritetinių projektų mūsų miestui – Klaipėdos miesto baseino (50 m) su sveikatingumo centru statybai. Strateginės veiklos komitete pritarėme šio projekto įgyvendinimo sutarčiai. Jau 2015 metais turėtų prasidėti šio projekto įgyvendinimo darbai.

Vienas pagrindinių prioritetų, siejantis visus šiuos sprendimus, yra patrauklios tiek gyvenimui, tiek verslui ir rekreacijai, tiek žuvininkystei Klaipėdos miesto aplinkos kūrimas. Kaip Klaipėdos miesto liberalė pasisakau už tvarios aplinkos kūrimą, jos pritaikymą miestiečių lūkesčiams ir poreikiams, nepamirštant, kad jūra yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl privalome plėtoti jūros verslus, atverti galimybes ir siekti, kad miesto infrastruktūra leistų oriai gyventi mums, klaipėdiečiams.

Informacija

Šįsyk tai tikrai paskutinė ataskaita, gauta iš Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario, kurių iš viso yra 31. Paskelbėme A. Šulco, N. Istominos, V. Grubliausko, V. Bernoto, Z. Šličytės, S. Budino, N. Čapo, A. Razbadausko, V. Čepo ir A. Banionienės išpažintis.

Savo gerų darbų sąrašą žadėjo atsiųsti ir Lilija Petraitienė, tačiau užmiršo. V. Vareikis, M. Žilys ir R. Taraškevičius į „Vakarų ekspreso“ prašymą pažvelgė formaliai ir savo 2012 m. darbų ataskaitą pažadėjo paskelbti tik balandžio mėnesį, esą to reikalauja Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos reglamentas.

Lina Skrupskelienė ir Julija Pliutienė prisipažino dirbančios vos du mėnesius, todėl neturinčios kuo pasigirti. O Ivanas Romanovas atsakė, kad apie tarybos narių darbus turi spręsti rinkėjai (o skaitytojai – ne rinkėjai?).

Primename, kad Taryboje yra 31 narys. Likusieji 14 nepateikė jokio atsakymo.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Nida

2013-02-20   20:01

IP: 78.61.235.124

Kaip tik pusmeti taryboj - visai normalu, kad " kalnų nenuvertė " . Kiekvienas naujame darbe ar veikloje ne iš kart - " dirvonus aria " - reikia laiko adaptuotis. Kažkokie mes teisuoliai ir teisėjai. Geriausiai žinom kaip žaisti krepšinį, parkuoti mašinas, mokyti kitus gyventi ir dirbti. O patys savo kieme šiukšlės iki konteinerio nenunešam, gėlės po langu nepasisodinam, savo šunelių " tortų " nesusirenkam. Juk tai Valdžia turi padaryti, ar ne ???

būtų puiku

2013-02-20   19:43

IP: 78.61.95.114

jei daug tokių žmonių kaip Audronė būtų Klaipėdos m taryboje.

Jooo

2013-02-20   12:20

IP: 82.135.197.159

"Labai daug" nudirbo...Pritarė vienai, pritarė kitai, pritarė trečiai sutarčiai komitete ir berods viskas. O ką pati asmeniškai paruošė ar parengė kaip ir nematyti.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Ieškome versliausių Klaipėdos rajone! nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ ieško geriausių verslo idėjų...

Įsimylėti Palangą šiandien užtenka vienos dienos. Nori greito maisto – yra. Nori...

Įsimylėti Palangą užtenka vienos dienos nuotrauka, foto

Dėl netinkamų skrydžiams sąlygų „The Flying Bulls“ pasirodymas yra perkeliamas iš penktadienio...

„The Flying Bulls“ šou perkeliamas į šeštadienį nuotrauka, foto

Daug metų domėjausi Karaliaus Vilhelmo kanalu, rinkdamas apie jį faktus, ne todėl,...

Karaliaus Vilhelmo kanalas (Klaipėdos kanalas) nuotrauka, foto

„Neužšąlantys namai" pritraukė būrį moksleivių nuotrauka, foto

Klaipėda, Šį svaitgalį šiuolaikinio šokio teatras "PADI DAPI Fish" pristato atnaujintą, Lietuvos valstybės...

Nutrauktas antrasis Rusnės estakados statybų konkursas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Automobilių kelių direkcija nutraukė antrąjį Rusnės estakados statybų konkursą, skirtą keliui...

Klaipėdos baseine - olimpiečių treniruotės nuotrauka, foto

Sportas, Šių metų vasarą Klaipėdoje duris atvėręs naujas šiuolaikiškas ir olimpinius standartus atitinkantis...

Studentų lenktynės - Dienai be automobilio nuotrauka, foto

Klaipėda, Kasmet Europoje rugsėjo 16-22 d. minima Judrioji savaitė, kurios metu rengiami įvairūs...

Klaipėda, Paskelbta prieš 27 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...