2019 m. balandžio 21 d. 05:45 val., sekmadienis

Seimo rinkimai 2012

K. Komskis pats prašosi pas prokurorus

(3)

2012-11-07, 14:12

silutesetazinios.lt

K. Komskis pats prašosi pas prokurorus nuotrauka, foto

Siekdamas apginti savo kaip politiko nepriekaištingą reputaciją, Seimo narys Kęstas Komskis šiandien kreipėsi į generalinį prokurorą, prašydamas būti apklausiamas liudytoju Šilutės rajono apylinkės prokuratūroje atliekamuose ikiteisminiuose tyrimuose dėl galimo rinkėjų papirkimo, praneša LR Seimo kanceliarija.

Pagėgiškis parlamentaras taip pat prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl trukdymo jam būti išrinktam Seimo nariu vienmandatėje Šilutės – Pagėgių rinkimų apygardoje.

„Anot K. Komskio, yra ydinga praktika, kuomet atliekant tokio pobūdžio ikiteisminius tyrimus, tam tikro politiko pavardė ir partijos vardas yra nuolat minimi žiniasklaidoje, procesiniuose dokumentuose, apie politiką ir partiją kalbama tiriant bylas, tačiau nei politikas, kurio naudai esą perkami balsai, nei partijos kaip juridinio asmens atstovai nėra apklausiami, jie negali duoti paaiškinimų, teikti įrodymų,“ – teigiama pranešime.

“Visuomenės akyse tokie politikai faktiškai tampa įtariamaisiais ir iš vienos pusės patiria visas neigiamas baudžiamojo persekiojimo pasekmes kaip ir patys įtariamieji tuose atliekamuose ikiteisminiuose tyrimuose. Vadinasi, patiria didelę žalą, nes visa tai neišvengiamai daro įtaką rinkimų rezultatams. Iš kitos pusės, tokie politikai formaliai nėra niekaip įtraukiami į ikiteisminius tyrimus (nors faktiškai visuomenės akyse yra kaltinami ir įtariami) ir niekaip negali išreikšti savo pozicijos ir apsiginti. Toks politikas nėra apklausiamas ikiteisminio tyrimo metu net kaip liudytojas.

Tokio pobūdžio ikiteisminiai tyrimai gali būti atliekami neišsamiai ir skubotai. Tokiu būdu padaroma neatitaisoma žala politikui, jo reputacijai. Dėl šių priežasčių ir prašau generalinio prokuroro organizuoti mano kaip liudytojo apklausą Šilutės rajono apylinkės prokuratūroje atliekamame ikiteisminiame tyrime, kuriame minimas mano vardas. Noriu pareikšti aiškią savo poziciją dėl neteisingai linksniuojamos mano pavardės bei pateikti įrodymų, kad paskleista informacija yra visiškai nepagrįsta, šmeižikiška. Įtariamas pirkęs balsus V. Mertins iš tiesų nėra nei partijos “Tvarka ir teisingumas” narys, nei mano pažįstamas, nei kaip kitaip su manimi susijęs kaip buvo teigiama informaciniuose pranešimuose. Pabrėžiu, kad aš balsų nepirkau ir nesu niekaip susijęs su tai galimai dariusiais asmenimis. Manau, kad kompromituojanti informacija buvo skleidžiama, siekiant mane sumenkinti rinkėjų akyse bei sutrukdyti laimėti antrame ture. Todėl prokuroro taip pat prašau pradėti ikiteisminį tyrimą dėl trukdymo man būti išrinktam vienmandatėje apygardoje”, – teigia K. Komskis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Seimo rinkimai 2012

Klaipėdos tarybos narė Irina Rozova grįžta į Seimą, ją miesto valdymo institucijoje...

Irina Rozova Tarybą keičia į Seimą nuotrauka, foto

Seimas nuo šių metų gruodžio 13 d. nutraukė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)...

Seimas nutraukė VRK įgaliojimus nuotrauka, foto

Nors rinkimai į Seimą jau praėjo ir jų rezultatai patvirtinti, aistros dėl...

Balsavimo teise Palangoje galėjo naudotis ne visi? nuotrauka, foto

Siekdamas apginti savo kaip politiko nepriekaištingą reputaciją, Seimo narys Kęstas Komskis šiandien...

K. Komskis pats prašosi pas prokurorus nuotrauka, foto

Kaip nustatoma Velykų data ir kodėl ji kasmet keičiasi? nuotrauka, foto

Lietuva, Velykos – viena labiausiai „slankiojančių“ metų šventė. Šiemet Velykas minėsime balandžio 21...

Švėkšnoje Velykų medyje - 32 tūkstančiai margučių nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Švėkšnos (Šilutės r.) gyventojai nesirengia užleisti savo pozicijų Lietuvos rekordų knygoje – miestelio centre...

Velykinis margutis – ir stalo puošmena, ir žinutė nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, „Paukštės pavidalu atskrido deivė Laima ir padėjo ypač gražų margą kiaušinį –...

Stiprėja bendradarbiavimas su prancūzais nuotrauka, foto

Klaipėda, Prieš pat Jūros šventę į Klaipėdą turėtų atvykti garsus Prancūzijos keliautojas Jean...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 9 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...