2020 m. liepos 6 d. 21:05 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Neringa

Neringa

Su koronavirusu kovojantiems asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams - įvažiavimo lengvata

2020-05-28, 00:01

Neringos savivaldybė

Su koronavirusu kovojantiems asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams - įvažiavimo lengvata nuotrauka, foto

LENGVATA. Šia iniciatyva Neringos savivaldybė siekia padėkoti su koronaviruso infekcija kovojantiems sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams.

© Neringos savivaldybės nuotr.

Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios teikia paslaugas pacientams, sergantiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), Neringos savivaldybės administracija išsiuntė kvietimus pateikti darbuotojų, kurie vasaros sezono laikotarpiu planuoja lengvaisiais automobiliais vykti į Neringą, sąrašus.

Nuo 2020 m. birželio 20 d. iki 2020 m. rugpjūčio 20 d. šiems darbuotojams bus taikoma vietinės rinkliavos lengvata - nemokamas įvažiavimas į Neringą lengvaisiais automobiliais.

Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinta lengvatos suteikimo tvarka. Tvarkoje numatyta, kad asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, vasaros sezono laikotarpiu planuojančių lengvaisiais automobiliais vykti į Neringą, sąrašus Neringos savivaldybės administracijai teikia asmens sveikatos priežiūros įstaigos, įrašytos Sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 4 d. įsakymu Nr. V-281. Tokių įstaigų yra apie šešiasdešimt ir visoms joms Neringos savivaldybės administracija jau išsiuntė kvietimus teikti duomenis.

Sąraše turi būti nurodomi darbuotojų vardai ir pavardės, jų asmeninių lengvųjų automobilių markės, modeliai ir valstybiniai numeriai. Sąrašas turi būti pasirašytas asmens sveikatos priežiūros įstaigos administracijos vadovo ar jo įgalioto asmens ir siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu [email protected] Sąraše nurodyta informacija bus suvedama į automatinę valstybinių numerių atpažinimo sistemą. Taip asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai įgis leidimą įvažiuoti į Neringą - privažiavus Alksnynės kontrolės posto kelio užtvarą, jis pakils sistemai nuskaičius transporto priemonės valstybinį numerį.

Šia iniciatyva Neringos savivaldybė siekia padėkoti su koronaviruso infekcija kovojantiems sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams. SPA po atviru dangumi tituluojamas gražiausias Baltijos pajūrio kurortas pasiūlys ne tik sveikatai naudingus gamtinius veiksnius, bet ir gydančią tylą bei galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio.

Neringos savivaldybė primena, kad laikotarpiu nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą lengvaisiais automobiliais sieks 30 eurų. Kitu metų laiku ji siekia 5 eurus.

Laukiama pasiūlymų dėl eismo organizavimo schemos Juodkrantėje

SCHEMA. Su Kalno ir Žaliojo Kelio gatvių eismo organizavimo schema detaliai susipažinti galima Neringos savivaldybės interneto svetainėje.

Šių metų gegužės 13 dieną vykusio Neringos savivaldybės Nuolatinės saugaus eismo komisijos posėdžio metu buvo pritarta Kalno ir Žaliojo Kelio gatvių eismo organizavimo schemai, kuri galiotų intensyviausiu vasaros sezono metu - nuo 2020 m. birželio 20 d. iki 2020 m. rugpjūčio 20 d. Ši schema galiotų kasmet (atskirais sprendimais galėtų būti koreguojamas jos taikymo terminas).
Gyventojai kviečiami susipažinti su parengta Kalno ir Žaliojo Kelio gatvių eismo organizavimo schema - teikti racionalius bei argumentuotus siūlymus, pavyzdžiui, dėl schemos įsigaliojimo terminų. Pasiūlymų laukiama iki birželio 3 d. elektroninio pašto adresu [email protected] Schemą rasite Neringos savivaldybės interneto svetainėje www.neringa.lt.

Žymos: neringa

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Neringa

Pirmadienį Preiloje lankytojams oficialiai atidaromas dar vienas lankytinas objektas – penkiasdešimt...

Preiloje atidaroma 53 metrų aukščio kopa – atsiveria įspūdingi vaizdai nuotrauka, foto

Kuršių nerijos gamtą gelbėja ožkos iš Žemaitijos. Kovodami su invazinėmis, turistų automobiliais...

Kuršių Neriją gelbėja ožkos – nuėda viską, ko nereikia nuotrauka, foto

Jūrinius erelius Kuršių nerijoje stebintys ornitologai atskleidė vienos čia jauniklius perinčios poros...

Erelių pora Kuršių nerijoje nustebino ornitologus nuotrauka, foto

Su Klaipėdoje gaminamais lengviausiais ir ekologiškiausiais elektriniais autobusais „Dancer“ pirmadienį galės susipažinti...

Į Nidos festivalį atkeliauja klaipėdietiški „Dancer“ nuotrauka, foto

Vėliavos kėlimas: bet kokia ar jokios? nuotrauka, foto

Klaipėda, "Vakarų ekspreso" redakcija sulaukė pasipiktinusio klaipėdiečio Anatolijaus skambučio. Pro pastatą Tilžės g....

Klaipėdiečių "Gintarinių irklų" yriai nuotrauka, foto

Sportas, Trakuose susirinko gausus būrys irkluotojų ir atidarė 2020 metų varžybų sezoną. Galvės...

Liepos 6-oji su Linu Adomaičiu nuotrauka, foto

Klaipėda, Liepos 6-ąją klaipėdiečiai ir miesto svečiai šventė kartu su Linu Adomaičiu.

"Neptūnui" - 35 įskaitiniai taškai nuotrauka, foto

Sportas, Palangoje baigėsi pirmasis "Hoptrans 3x3" turnyro etapas, po kurio komandos išsirikiavo pagal...

Klaipėda, Paskelbta prieš 59 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...