2020 m. rugpjūčio 5 d. 10:18 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Neringa

Neringa

10 valandų Neringa liks be elektros: nepertraukiamą ryšį užtikrins mobilios komandos

2020-07-10, 09:39

"Bitės" inf.

10 valandų Neringa liks be elektros: nepertraukiamą ryšį užtikrins mobilios komandos nuotrauka, foto

© "Bitės" nuotr.

Reklama

Liepos 13 dieną, pirmadienį atjungus elektros tiekimą Kuršių Nerijai „Bitės“ tinklo komanda pasitelks papildomus pajėgumus, elektros akumuliatorius ir užtikrins, kad „Bitės“ ryšys ir įprastos paslaugos Neringoje veiktų kaip įprasta. Dėl planinių ESO remonto darbų visoje Kuršių Nerijoje net 10-iai valandų bus atjungtas elektros tiekimas, o ryšio paslaugų veikimą užtikrinančios stotys tiek ilgai be papildomo elektros tiekimo veikti negalėtų.

„Nutraukus elektros tiekimą Neringai, per kelias valandas išsikrautų ir atsarginiai bazinių stočių akumuliatoriai – tokiu atveju jos tiesiog nustotų veikti ir visas pusiasalis liktų be „Bitės“ ryšio. Puikiai suprantame, kad 10-iai valandų be mobiliojo interneto ar balso skambučių palikti vieną populiariausių Lietuvos atostogų krypčių per patį sezono piką – negalime. Dedame visas pastangas ir per itin trumpą laiką dėl vykdomų elektros darbų mobilizavome mūsų tinklo komandą, kad visos „Bitės“ paslaugos veiktų be sutrikimų, o neringiškiams ir poilsiautojams diena be elektros praeitų kuo lengviau“, – sako Darius Martusevičius, „Bitės“ tinklo direktorius.

Kuršių Nerijoje kokybišką ryšį užtikrina 9 „Bitės“ 4G/4G+ ryšio stotys. Šiuo metu „Bitės“ tinklo komanda ryšio stotis aprūpina papildomais elektros akumuliatoriais, vėliau atvyks papildomi ekipažai, kurie pasitelkę mobilius elektros generatorius užtikrins, jog akumuliatoriai neišsikrautų.

„Papildomi akumuliatoriai stotims be elektros energijos leis veikti 4-8 valandas, todėl visą pirmadienį prie mūsų bazinių stočių budės technikų komanda ir periodiškai juos pakraus mobiliais elektros generatoriais, kol ESO užbaigs planuojamus remonto darbus ir atstatys elektros tiekimą. Taip pat bendradarbiaujame ir su ESO, kurie ieško galimybių į kelis objektus pristatyti savo generatorius. Tikimės, kad „Bitės“ technikų pastangomis pavyks užtikrinti nepertraukiamą bazinių stočių darbą ir paslaugas mūsų klientams. Tiesa, dėl nenumatytų aplinkybių išlieka šiokia tokia rizika, kad ryšio kokybė neringiškiams ir kurorto svečiam gali laikinai suprastėti, dėl to prašysime klientų supratingumo“, – teigia D. Martusevičius.

Neringos gyventojams ir svečiams rekomenduojama savo išmaniuosius įrenginius pasikrauti iš anksto, dar sekmadienio vakarą, bei pasirūpinti išorinėmis baterijomis.

ESO informuoja, kad liepos 13 dieną, nuo 6 val. ryto iki 16 val. popiet, bus vykdomi virš Kuršių marių einančios 110 kV oro linijos perjungimo ir Juodkrantės bei Klaipėdoje esančių transformatorių pastočių sujungimo darbai. Dėl to Kuršių Nerijos elektros vartotojams nebus tiekiama elektra ESO skirstymo tinkle.

Komentuoja: Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ Kuršių Nerijos pusiasalio gyventojams bei atostogautojams liepos 13-ąją, 10-čiai valandų ESO atjungus elektrą, užtikrins sklandų ir kokybišką mobilųjį ryšį.

 

Pirmadienį nuo pat ryto operatoriaus inžinierių komandos darbuosis pagrindinėse Kuršių Nerijos bazinėse stotyse.

 

Nenutrūkstamą elektros tiekimą užtikrins papildomi, stotis elektra aprūpinantys generatoriai, ir juos prižiūrinčių specialistų komandos. Klientai galės laisvai naršyti ar skambinti tiek paplūdimyje, tiek ir miesteliuose – stebint vartotojų srautus į pajūrį ir iš jo, bus operatyviai koreguojami strateginių stočių pajėgumai.

Reklama

 

Neringoje veikia 10 operatoriaus 4G/4G+ bazinių stočių.

 

Operatorius gyventojams ir kurorto svečiams rekomenduoja pirmadieniui pasiruošti iš anksto: pasirūpinti išorinėmis įrenginių baterijomis, iš anksto pilnai įkrauti savo išmaniuosius įrenginius ir kitus svarbius elektros prietaisus, o naudojantis jais įjungti energijos taupymo režimą.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Neringa

Vykdant kasmetinę Neringos savivaldybės šachtinių šulinių stebėseną nustatyta, kad Nidos švyturio papėdėje...

Neringoje laikinai sustabdytas šulinio vandens tiekimas nuotrauka, foto

Prasidėjus karantinui, išprovokuotam COVID-19, Neringos meras Darius Jasaitis prognozavo, kad, nepaisant tuo metu...

Nidoje kainos – ne kiekvieno kišenei, bet kurortas kažkodėl sausakimšas nuotrauka, foto

Šią savaitę Taikos gatvės rekonstrukcijos darbai prasideda naujame ruože - nuo įvažiavimo...

Nidos Taikos gatvės rekonstrukcija apims naują atkarpą nuotrauka, foto

Pirmasis koncertas liepos 30-ąją vyks Thomo Manno namelyje - čia koncertuos Krzysztof...

Vyks jubiliejinis džiazo muzikos festivalis nuotrauka, foto

Bus teisiamas nelegalus paskolų teikėjas nuotrauka, foto

Kriminalai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra...

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis nuotrauka, foto

COVID-19, Antradienį mirė Santaros klinikose gydytas koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos.

Suvestinė: sukčiai apšvarino klaipėdietį ir plungiškį nuotrauka, foto

Kriminalai, 2020–08–04 apie 13.00 val. Baltijos pr., Klaipėdoje, į 1960 m. gimusio vyro...

Pajūrio gyventojams įgriso juos atakuojantys sparnuočiai nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdiečiai jau seniai skundžiasi, kad ant gyvenamųjų namų stogų apsigyvenę kirai klyksmais...

Kriminalai, Paskelbta prieš 40 min.

COVID-19, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...